FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 10. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
Tam kde jsou DPI, jsou většinou i jejich bývalí zákazníci. A těch důchodců, které šmejdi mnohdy i bez jejich vědomí převedli k BE a Energie ČS, budou mít jako DPI dost. Ti to sami od sebe řešit nebudou, počkají, až je po půl roce zkontaktují jiní šmejdi.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
17. 10. 2021 12:50 Odeslat příspěvek
Jesli krachne MND tak je to totální výsměch (zaměstnanci firem z koncernu KKCG kam MND spadá) dostali nabídku přechodu k MND od ex bohemky a skautů takže to by byla střelba do vlastních řad (zaměstnanců)
Jinak MND již nějakou dobu z ulice nebere..


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 10. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
Poprve me na infolince Cez to zvedl pan co nechtel slyset o uzavreni smlouvy,jen ze me do par dnu zavolaji obchodnici, dulezite nerici hned jmeno nebo odberne misto,tak jsem podekoval a tipl to, aspon me zablokoval cislo. Z dalsiho cisla jsem na konec s pani na info uzavrel hned od pocatku neurcito el. i plyn. Takze zalezi komu se dovolate a hlavne hned nevybalit osobni udaje,jinak si vas najwky pan neustupny zada do systemu ze vas budou kontaktovat obchodnici a uz nic rychle neuzavrete. Jinak ja ted dnem noci akumuluji energii do vhodneho media,at se Ptak prohne.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 10. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Zkoušel jste někdo Pražskou plynárenskou? Bere ještě za starý ceny?

-- 17. 10. 2021 14:28 --

Jinak počítám že moje ztráta fix versus nové ceny se pohybuje kolem 50-60 tisíc Kč elektřina a plyn. To je na žalobu na náhradu škody skauty i Armex group. Uvažujete někdo o tom?


Offline - Návštěvník Profil 
17. 10. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
bufalobil1 píše
Zkoušel jste někdo Pražskou plynárenskou? Bere ještě za starý ceny?

-- 17. 10. 2021 14:28 --

Jinak počítám že moje ztráta fix versus nové ceny se pohybuje kolem 50-60 tisíc Kč elektřina a plyn. To je na žalobu na náhradu škody skauty i Armex group. Uvažujete někdo o tom?


Žalovat skauty mi přijde jako hrozná blbost. Já jsem zvědavý co skauti podniknout vůči Armex. Může to být ještě zajímavé.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 10. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
Info z Pražské plynárenské je, že berou i na dobu neurčitou, ale brzo budou zvyšovat ceníky, ale teď by se od nich vyplatil asi i fix, jenže to mají na 3 roky, takže těžko říct, co se vyplatí víc. Skauti hlásí, že v řádu týdnů by měli mít nějaké řešení. Otázka co to bude a za kolik...

Sám nevím, jestli teď něco urychleně honit, nebo počkat...


Offline - Inventář Profil 
17. 10. 2021 14:34 Odeslat příspěvek
bufalobil1: jsem rozhodnut, ale primo Kolibrika, respektive soupnu to na DAS a aspon se po letech presvedcim, jestli nejak funguje nebo to nebude mit smysl uz pristi rok platit :mrgreen:

BTW sam porad zvazuji, jestli jit do CEZ, protoze mi datum prechodu k 1.12. neprijde nicim zajimave. Jo kdyby me vzali od 1.11., tak bych to asi riskl.


Offline - Přeborník Profil 
17. 10. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
Komu budete vypovídat dohodu o zastupování Terra group nebo setrimeobcanum.cz? Ať koukám, jak koukám, ve smlouvě o Kolibříkovi mám původní plnou moc od Terra group.
Jinak na tel. +420267317800 sedí příjemný pán, kdyby měl ještě někdo dotazy k samotným Skautům, nemaže nikomu med kolem pusy a chválím teda, že funguje i během víkendu a případně volá zpět, když jsou nedostupní.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 10. 2021 15:08 Odeslat příspěvek
U ČEZ jsem dneska v 10:00 hod. uzavřel smlouvy na ele i plyn na dobu neurčitou bez jakéhokoliv přemlouvání. Naši o pár minut později taky.
Naši byli jejich předchozími klienty. Já asi taky podle toho, že měli moje údaje - předchozí trvalý pobyt (ale ani nevím kdy).


Offline - Poslední varování Profil 
17. 10. 2021 15:43 Odeslat příspěvek
octaviampi píše
Netušíte někdo, jak elegantně přidat podpis na smlouvu i bez nutnosti tisku? Většinou fungující fígl otevřít ve wordu a vložit obrázek podpisu dokument celý rozhodí.
Já používám na vkládaní obrázků včetně obrázku s podpisem do PDF toto a funguje to dobře.
andreasbaader píše
Otázkou je, zda to uznají, protože bude jasné, že to není sken a podpis je doplněný elektronicky.
Já takto elektronicky podepsané dokumenty v PDF (např. výpovědi) s vloženým obrázkem s podpisem zasílal e-mailem tam kde to jde už vícekrát a nikdy s tím nebyl problém. Pokud je ten obrázek s podpisem dostatečně kvalitní a vloží se ho dobře tak se to jen tak snadno nedá poznat jestli je to sken nebo doplněné elektronicky. Jinak pochybuji, že by to někdo nějak důkladně zkoumal.


Offline - Přeborník Profil 
17. 10. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
Na webu skautů mají novou informaci a to tu, že “ max. do 14 dní vás informujeme o řešení, které do budoucna nabídneme v rámci Skautské energie těm, kteří si sami do té doby nezajistí vlastní řešení“.

Už včera mi bylo řečeno, že by mělo jít o smlouvu s platností na jeden rok, ale nespíš za ceny, které budou reflektovat ceny jiných dodavatelů. O případném návratu bych uvažoval pouze v případě, že dojednají podmínky s nějakým dominantním dodavatelem.


Naposledy upravil dr._lukas dne 17. 10. 2021 15:56, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 10. 2021 15:55 Odeslat příspěvek
Já bych jim nevěŕil, jako jsem jim nevéřil předtím. Zase vyberou řešení, z kterého budou mít nejvyšší provizi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 10. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
Tak po hodině čekání na spojení jsem se domluvil s ČEZem na době neurčité. Tentokrát příjemná paní, se kterou se dalo domluvit. Doporučovala fixaci, ale nějak nepřemlouvala. Co mě překvapilo, tak že to doporučila řešit poštou, že to bude rychlejší.


Offline - Návštěvník Profil 
17. 10. 2021 16:43 Odeslat příspěvek
Jak o tom tak přemýšlím, tak to nebudu honit teď s horkou hlavou někde na poslední chvíli o víkendu. Zdá se mi, že jediný důvod, proč ČEZ bere na dobu neurčitou za nějaké ještě solidní ceny je, že bude v brzké době asi citilně zdražovat a uváže si vás tak min. na výpovědní lhůtu 3 měsíce, pokud by se vám to nelíbilo. Naštěstí jsme u Skautů neměli plyn, který by byl v topné sezoně asi brutální, takže počkám s čím ještě přijdou skauti (abych se o tuto nabídku nějakým zbrklým přestupem nepřipravil). Pár týdnů mě s elektřinou u DPI finančně nezrujnuje, i když to nebude příjemné.


Offline - Návštěvník Profil 
17. 10. 2021 16:54 Odeslat příspěvek
Lexx píše
U ČEZ jsem dneska v 10:00 hod. uzavřel smlouvy na ele i plyn na dobu neurčitou bez jakéhokoliv přemlouvání. Naši o pár minut později taky.
Naši byli jejich předchozími klienty. Já asi taky podle toho, že měli moje údaje - předchozí trvalý pobyt (ale ani nevím kdy).


Ano, souhlasím velice příjemný starší pán, který poradí a řekne co a jak.
Já jsme mu říkal, že mi končí smlouva u Fonergy do 31.10.2021 a od 1.11.2021 jsme měl být u tzv. Skautské energie - Kolibřík. Mám potvrzenou výpověď, ale nemám ještě smlouvu. On mi doporučil zavolat k Fonergy a stornovat výpověď.

Zároveň mě říkal, že ukončení činnost čeká řada dalších dodavatelů a určitě to bude Fonergy, ale neví, zda to bude zítra či za měsíc. Zkusím zavolat do Fonergy, ale tam mě pravdu neřeknou, co se bude za pár dnů dít.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 203  Další stránka
Stránka 89 z 203 [ Příspěvků: 3041 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies