FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 08:44 Odeslat příspěvek
Plyn u PPAS je potom cenove takto

Produkt Sleva 11 %
Jednotková cena zemního plynu:
868,81 Kč/MWh **
Stálý měsíční plat:
50,00 Kč/měsíc **
Kapacitní složka ceny:
0,00 Kč/tis m3 **

Pražská plynárenská Distribuce, a. s.
1 MWh / 94,16 m3
Sleva 11 %
cena za distribuovaný plyn 435,24
CELKEM [Kč/rok]** 1 252,68
PLATBA CELKEM [Kč/rok] (včetně DPH) 3 293,00 / rok
Poslední příspěvek

- Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
fix je jenom na tu slevu s ceníku kterou si upraví jak potřebují. Paní říkala že s elektrikou cenou nic dělat nebudou v prvním čtvrtletí a cenu plynu budou upravovat určitě.

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 08:48 Odeslat příspěvek
S474N píše
Vzdyt je snad naprosto zrejme, ze prevazujici vetsina nas je uz u CEZ za podminek 750 Kc/MWh u plynu a nejakych 15xx Kc/MWh u elektriny.

CEZ tam jsem nic nenasel, tam bylo jen ze me muzou zavolat s nabidnou :(
A je bez fixace, takze s cenou asi muzou hybat ale smlouva je taky nekde na ty 2roky ne? :hm
Tedy ze ji nemohu po dobu min 2 let vypovedet? Respektive mohu ale jen pokud zvysi cenu?

U toho CEZ jsem mel zato ze to jsou zde lidi mimo uzemi Praha? :)
Tady u tech PRE a PPAS mi vadi to, ze je tam smlouva na 2 - 3 roky a nemam ji porusit, jinak pokuty ale fix na cenu stejne neni :-l

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 08:54 Odeslat příspěvek
Skutečně je vhodné zavolat nazpátek na ČEZ s číslem potvrzovacího e-mailu po zaslání smluv. Pán to po telefonu zkouknul, řekl, že je vše v pořádku a zaslal na zaevidování na příslušné oddělení, kde to standardně trvá 5 dnů, teď že mám počítat víc, ale určitě ne víc jak 10 dnů..

- Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2021 08:56 Odeslat příspěvek
Mě slečna řekla abychom jim dali alespoň 2 pracovní dny :)

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 08:57 Odeslat příspěvek
bufalobil1 píše
fix je jenom na tu slevu s ceníku kterou si upraví jak potřebují. Paní říkala že s elektrikou cenou nic dělat nebudou v prvním čtvrtletí a cenu plynu budou upravovat určitě.

Jo ted na to koukam co me zaslali to PPAS na el a plyn, mozn by to slo podepsat ale nepodepsat uz ten dodatek aneb nevyuzit slevu? :)
Proste ze ten dodatek by nebyl potreba ne? :)

u PRE je take blby, ze cloveka vazou jako na 2 roky ale vlastne zadny fix na cenu abyse dal nezvedla neposkytuji :(

Smluvní strany se dohodly, že po období 24 měsíců (dále jen „doba trvání slevy“) poskytne Obchodník Zákazníkovi slevu 5 % ze silové složky ceny elektřiny (v Kč /MWh) stanovené v Ceníku Elektřina bez závazku (dále jen „sleva“).

Smluvní podmínky produktu SLEVA 11 % jsou nedílnou součástí Dodatku SLEVA 11 %, kterým se mění Smlouva o sdružených
službách dodávky a odběru zemního plynu, uzavřená mezi Obchodníkem a Zákazníkem (dále jen „Dodatek“).

- Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2021 09:04 Odeslat příspěvek
Jo určitě můžeš nepodepsat dodatek a jedeš za standart, který se bude měnit. Každopádně je t asi jedno, když cenu změní tak můžeš odejít bez sankcí tak jako tak. Elektriku budou určitě upravovat taky teď mi nabídla 2 kč za silovku to určitě nevydrží. Ale třeba nekecala.

-- 19. 10. 2021 10:08 --

Každopádně za mě je to divný fix na slevu, když si můžou upravit cenu jak potřebují

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 09:08 Odeslat příspěvek
bufalobil1: dik za info, asi to tak necham, pripadne pak proste elektriku prehodim k PRE a vykaslu se na to :(
Tady me sice udelali nabidku ale jen mi prislo ze PPAS ji ma drazsi tj ze tam uvadi uz
5599,67 [Kč/MWh] s dph

me teda pletou tema hodnotama, nemela byse elektrika uvadet v kWh?

PRE tam ma treba
ve vysokém tarifu [Kč/MWh] (3 960,33)

pokud plati tato cena, tak je to min, aneb PPAS da slevu 5% ale napali to rovnou vic :D

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 09:10 Odeslat příspěvek
Taki píše
Skutečně je vhodné zavolat nazpátek na ČEZ s číslem potvrzovacího e-mailu po zaslání smluv. Pán to po telefonu zkouknul, řekl, že je vše v pořádku a zaslal na zaevidování na příslušné oddělení, kde to standardně trvá 5 dnů, teď že mám počítat víc, ale určitě ne víc jak 10 dnů..

Díky za toto info. Teď jsem tam zavolal, použil jsem po vytočení čísla 800810820 kód 911 a do minuty jsem už mluvil s operátorkou (toto vědět v sobotu a neděli, kdy jsem tam volal, ušetřil bych si asi hodinu a půl čekání na lince). Požádal jsem o zkontrolování odeslané smlouvy podle přiděleného čísla v potvrzovacím emailu, zda je vše vyplněno správně. Operátorka velmi ochotná (při tom množství telefonátů fakt klobouk dolů). Ale to důležité je, že i když jsem poslal smlouvu zpět na email v neděli ráno, až nyní po konkrole mi bylo řečeno, že je vše v pořádku a posílá ji hned dále ke zpracování, aby se mohlo začít s vyřizováním přepisu odběrného místa. Čili, kdybych nezavolal, dostala by se moje smlouva na kontrolu až někdy za x dnů. Takže je možné, že tímto postupem trochu urychlíme faktický přepis.

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 09:17 Odeslat příspěvek
Počítal bych, že se to takto urychlí klidně o 2 - 3 týdny.

Jste někdo s plynem u egd? Zkoušel jsem zadat samoodečet na jejich stránkách, ale vyhazuje mi to hlášku: "Kombinace zadaných údajů není správná, nebo není možné na tomto přístroji zadat samoodečet"
Tak jsem to poslal distributorovi na e-maily plyn@egd.cz a info@egd.cz a DPI na info@eon.cz

- Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2021 09:17 Odeslat příspěvek
možná si urychlíme přepis, protože ted se tím začne zabývat oddělení přepisů a to může třeba taky fungovat na pohodu žádný spěch. Ale jo třeba jsem tomu fakt pomohli.

-- 19. 10. 2021 10:25 --

Zkoušel jsem si v čez online zadat přechod na standartní smlouvu z režimu DPI a píše mi to že jedno odběrné místo vůbec není v režimu DPI ( to je v distribuci čezu) a to druhé nelze převést ( distribuce PRE) a abych se obrátil na infolinku. Tak se asi fakt něco děje.

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Tak jak jsem dopadl já. Dvakrát o víkendu žádost Čez na smlouvu neurčitou a výsledek, že mi 22 zavolají. Mezitím na stánkách čezu přibyla možnost elektronicky stát se zákazníkem v rámci režimu dpi. Jenže nějak ten formulář nefunguje a vždy to skončilo hláškou toto EAN číslo .....a kontaktujte zákaznickou linku. Tak jsem Zkusil opět a použil i ten kod. A dovolal jsem se velice rychle. Po telefonu uzavřena smlouva na neurčito, ale tedy moc se slečně na neurčito nechtělo. Byl jsem však připraven. Momentálně smlouva naskenovaná a poslaná zpět . Zároveň v rámci vyjednávání smlouvy nahlášen i odečet pro DPI. Předpokládaná doba naběhnutí smlouvy 10.11, do té doby DPI. Teď ještě asi zrušit tu PM ptákovi.
Tímto zároveň děkuji zde přítomným, protože bez jejich poznatků a ochoty se o informace podělit by to asi neklaplo.

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 09:33 Odeslat příspěvek
bado: nechapu, proc se nechce jim sjednat neco na neurcito? :)
Ja ted co jsem to ruzne zkousel tak vsude prave na neurcito a doba urcita je hlavne ve stylu ze je nejaka sleva :)

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 09:38 Odeslat příspěvek
Ke zrušení PM u Sakutů mi napsali toto:
Dobrý den,

plná moc se vztahuje pouze na projekt Skautské energie a nabídky, která díky projektu domluvíme. Jakákoliv novější plná moc nebo smlouva s jiným dodavatelem tu stávající přebije.

Pokud ale chcete plnou moc zrušit, stačí napsat e-mail společnosti Občanům s. r. o.: "Odvolávám plnou moc na jméno, adresu a datum narození." Společnost by měla cca do týdne potvrdit, že výpověď evidují.

S pozdravem

Skautská energie

- Inventář Profil 
19. 10. 2021 09:40 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
CEZ tam jsem nic nenasel, tam bylo jen ze me muzou zavolat s nabidnou :(
A je bez fixace, takze s cenou asi muzou hybat ale smlouva je taky nekde na ty 2roky ne? :hm

Je videt, ze ses uplne mimo (coz potvrzuji i ty "nabidky", ktere tu davas).

Nefixovany CEZ je pochopitelne NEFIXOVANY, tedy neni na zadne dva roky. A ano, cena se pochopitelne zmenit muze (a ona se i fakticky zmeni od 1.1.2022), nicmene mame moznost ji diky domu okamzite vypovedet a jit jinam nebo zustat a akceptovat.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 180  Další stránka
Stránka 102 z 180 [ Příspěvků: 2699 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies