FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
nikko: Děkuji za informaci :)
Poslední příspěvek

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
Skautská energie už jedná s novým dodavatelem
Milí zákazníci a příznivci Skautské energie,

máme pro vás dobrou zprávu! Podařilo se nám zajistit odběr energií pro domácnosti i firemní zákazníky Skautské energie. Nyní jednáme se dvěma dodavateli o konkrétní podobě jejich nabídky. Bližší informace, ceny a postup k přihlášení vám zašleme nejpozději příští týden.

Nové dodavatele jsme vybírali podle následujících kritérií:

Rychlé řešení, které nás dostane co nejdříve z režimu DPI.
Jistota stabilního dodavatele energií, na kterého se můžeme spolehnout.
Ceny pod úrovní režimu DPI i aktuálních tržních cen.
Ochrana proti dalšímu zdražování zafixováním cen.
Délka smlouvy 1 rok, abychom nebyli ve vysokých cenách příliš dlouho.
Možnost využívat dál výhody komunitního projektu.
Máme radost, že se v této extrémně nestabilní době podařilo rychle najít silné partnery, kteří nás respektují jako svébytnou skupinu zákazníků, která jedná o cenách hromadně. To nám v budoucnu dává velkou vyjednávací sílu pro hledání dodavatele na roky 2023 a 2024.

Co je nyní potřeba udělat
Vyčkejte prosím na informace o nových podmínkách. Jak píšeme v úvodu tohoto e-mailu, dodáme vám je co nejdříve, nejpozději do konce příštího týdne. Poté se bude třeba přihlásit k novým dodavatelům. Pro domácnosti ani firemní zákazníky nepůjde o složitý proces a poskytneme vám k němu samozřejmě jasné a srozumitelné instrukce.

Máme zprávy, že se na vás obrací různí dodavatelé s nabídkou. I nadále samozřejmě máte možnost si vybrat jiného dodavatele, než nabídne v příštích dnech Skautská energie. Znovu však doporučujeme – neukvapujte se. Dobře zvažte každou nabídku z pohledu ceny, serióznosti partnera a délky fixace. Pár týdnů u dodavatele poslední instance stále považujeme za výhodnější, než fixaci extrémně vysoké ceny na 2 nebo 3 roky.

Co dělat, než bude smlouva s novým dodavatelem
Nyní prosím vyčkejte. Setrvání v režimu dodavatele poslední instance je otázkou dní. Na vaše dotazy vám průběžně odpovídají naši operátoři na telefonní lince a v online chatu.

V případě potřeby se na nás neváhejte dál obracet. Než budete volat, podívejte se však prosím na náš web. Většinu nejčastějších otázek už jsme zodpověděli tam, včetně těch o samoodečtech a SIPO.

- Inventář Profil 
19. 10. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Tak to jsem realne zvedav, s cim prijdou a pripadne, jestli pujde s CEZ nejak "vydrbat". Nicmene si myslim, ze to lepsi cena nez CEZ nebude, takze to pripadne ukoncim pri oznameni noveho ceniku a necham se premigrovat :mrgreen:

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Ano, osobne zustanu do konce roku u CEZu a pokud bude dodavatel od Skautu duveryhodny a s lepsima cenama, jak CEZ po zdrazeni, budu o tom premyslet.

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 18:48 Odeslat příspěvek
Ten mail je hodně vtipnej.
Máme DOBROU zprávu.. Zafixujeme to jen na rok, abychom nebyli dlouho ve VYSOKÝCH cenách.
: - ))))))))

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
Očekávám, že ceny budou kopírovat +/- ceny nějaké fixu velkých dodavatelů. Jsem zvědavý, kdo to vůbec bude, nikdo příčetný už s nikým pochybným smlouvu nepodepíše.

S474N píše
Tak to jsem realne zvedav, s cim prijdou a pripadne, jestli pujde s CEZ nejak "vydrbat". Nicmene si myslim, ze to lepsi cena nez CEZ nebude, takze to pripadne ukoncim pri oznameni noveho ceniku a necham se premigrovat :mrgreen:

Případnou smlouvu můžeš zrušit do 14 dní od nabytí, pokud byla sjednaná na dálku. Ale půjdeš do rizika, že se případně do budoucna už u nikoho smlouvy na dobu neurčitou nedočkáš?

-- 19. 10. 2021 20:09 --

Nedivil bych se, kdyby jedna z možností byla MND, které nabízí podezřele stejné podmínky, smlouva na dobu neurčitou, ale zafixovaná cena do roku 2022. Cena samozřejmě k poblití..
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... .seznam.cz

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
Možná se dohodnou s nějakou novou dceřinkou BE. Prý jim dost nasmlouvané energie zbylo a “lidsky” by si sedli.

- Kolemjdoucí Profil 
19. 10. 2021 19:57 Odeslat příspěvek
Zdravim, jen chci upozornit na riziko zruseni smlovy v prvnich 14 dnech po jejim uzavreni. Pokud v tu dobu uz bude novy dodavatel dodavat a vy se rozhodnete smlouvu zrusit, zrusi se ke dni kdy byla uzavrena a ne ke dni kdy jste se rozhodli smlouvu zrusit, tzn. ze z pohledu zakona jste provadeli cerny odber!
Jinak vcera rano sem take presel k CEZ a rikali mi ze zacnou dodavat do tydne. Dnes uz poslali email ze zpracovali smlouvu. Rano jsem psal na Obcanum s.r.o. kvuli zruseni plne moci a odepsali mi ze zadost predali na kompetentni oddeleni a to se k tomu vyjadri.

Btw znamy ma dodavatele LUMIUS a vyroci smlouvy 1.12. a LUMIUS mu napsal at si najde noveho dodavatele ze s dodavkami konci ke dni vyroci smlouvy. Takze budou dalsi lidi co budou potrebovat nove dodavatele.

- Návštěvník Profil 
19. 10. 2021 20:18 Odeslat příspěvek
Jen info pro ty co chtějí optimalizovat stav měřidel. Gasnet chce rovnou fotku, ČEZ: Odečet neodpovídá očekávaným hodnotám. Požadavek byl předán k posouzení našimi pracovníky. A taky chtějí vložit fotku. Je fakt že tu elektriku mám řádově jinde protože loni nebyla chalupa obývaná a letos je tam větší spotřeba než za posledních 6 let:)

- Diskutér Profil 
19. 10. 2021 21:08 Odeslat příspěvek
Taki píše
Ten mail je hodně vtipnej.
Máme DOBROU zprávu.. Zafixujeme to jen na rok, abychom nebyli dlouho ve VYSOKÝCH cenách.
: - ))))))))

Na prvni pohled to zni i dobre, nez abych cekal ze pristi rok mi vyleti elektrika do nebes...
na druhou stranu co je to MND? :D Mega N*a*m*r*d Debil :D

Vubec to neznam, takze to muze fungovat ok treba 5 mesicu a potom to padne a budu litat mezi DPI a vecne resit smlouvu.
Pro lidi co v tom lezi, pocitaj cenu tyden co tyden aby usetrili za rok 1500czk a nevadi jim x papiru a vecne podepisovani tak to lze chapat.

ale koukam ze je to neco dost doporucovane to MND pokud by tomu tak bylo :)
https://www.novinky.cz/komercni-clanky/ ... r-40355028

- Návštěvník Profil 
20. 10. 2021 04:16 Odeslat příspěvek
Jak jste si spojili MND se Skautama? A cena 3 013 Kč/MWh vč. DPH za plyn se zda nekomu vyhodna? Tolik nebude stat ani u CEZ po zdrazeni.

- Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2021 06:51 Odeslat příspěvek
Já zůstanu do konce roku u ČEZu na smlouvách na dobu neurčitou a pak se uvidí s čím přijdou a jak upraví ceny. Pokud to bude katastrofa, tak zvážím nabídků Skautů a jestli bude zajímavá cenově i důvěryhodně tak požádám o přenos. Možná mě bude chtít Čez udržet u nich a ozvou se mi z retenčního :)

- Diskutér Profil 
20. 10. 2021 07:00 Odeslat příspěvek
andreasbaader píše
Jak jste si spojili MND se Skautama? A cena 3 013 Kč/MWh vč. DPH za plyn se zda nekomu vyhodna? Tolik nebude stat ani u CEZ po zdrazeni.

Jj, po zdražení lze u ČEZU předpokládat cenu plynu vč. DPH někde kolem hranice 1.800 Kč.
Vtipný je, že to bude furt asi míň i než jejich "výhodný" 3letý fix.

- Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2021 07:08 Odeslat příspěvek
..."mají máslo na hlavě" vědí, že to podělali, ale vypadá, že se snaží, komunikují, píšou maily i v neděli... uvidíme. Stejně rozhodnou až ceníky všech na 2022. V listopadu by se měly začít objevovat.

- Nadšenec Profil 
20. 10. 2021 07:15 Odeslat příspěvek
též po zadání samoodečtu - odečet neodpovídá chtěli foto, a stejně dneska ráno čez auto a odečet s pdačkem z elektroměru přes infraport...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 180  Další stránka
Stránka 105 z 180 [ Příspěvků: 2699 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies