FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 12. 2021 17:45 Odeslat příspěvek
Dnes na účet poslala RWE přeplatek DPI režimu z října, čili mě celá gas anabáze Kolibřík- RWE stála 1500Kč a to jsem plynem nepřetržitě topil, ale pošmejdovsku optimalizoval (jako DPI Šmejd dodavatelé s cenami), ja, ja, richtig.
Překvapila mě relativně "nízká" koncová průměrná cena 3,16 Kč (fakturovaná částka/celkové kW) Tj. relativně překvapující, když cena obchodní části DPI byla na počátku DPI koncem řijna téměř 4kč, nevím jak vysvětlit 25% pokles průměrné kW na koncové faktuře. :hm
Jen aby ještě nemrzlo od ledna... :D :D :D
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
3. 12. 2021 11:09 Odeslat příspěvek
Tak konečně převedeno k 2.12. k PPAS, rodiče ještě čekají. Jinak přišla sms i email s návodem k zadání odečtu.

Pro zájemce - přímo na portále PPAS jde změnit zálohy fakticky na libovolnou vyšší částku a jde zaplatit kartou...


Offline - Návštěvník Profil 
3. 12. 2021 14:35 Odeslat příspěvek
bado píše
Hele co se objevilo u Skautů:

Do konce listopadu se pokusíme o nalezení mimosoudní dohody s dodavatelem (Kolibřík Energie, a. s.), která by znamenala částečné kompenzování škody způsobené zákazníkům. Pokud se nepodaří domluvit akceptovatelné řešení, připravujeme pro zákazníky nabídku jiného řešení, které by poskytlo ochranu jejich poškozených práv. Podrobnosti zatím nejsou ke zveřejnění, ale věříme, že začátkem prosince již budeme moci v tomto komunikovat konkrétněji.


AKTUALIZACE: Dodavatel si vyžádal na jednání o mimosoudním vyrovnání čas ještě do 10.12.


Naposledy upravil cinematic dne 4. 12. 2021 00:55, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
3. 12. 2021 16:15 Odeslat příspěvek
Vidím to na poukázku do Tesca 200,- Kč/odběrné místo :-D


Offline - Nadšenec Profil 
3. 12. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
2000 říkáš? :-) to by už jakž takž jako držhubný šlo :-)


Offline - Inventář Profil 
3. 12. 2021 18:33 Odeslat příspěvek
aaischa: to ses minimalne jeste o nulu upsal ne? A to treba ja tu ztratu mam jeste vetsi.


Offline - Poslední varování Profil 
6. 12. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
S tim me ted stve PRE, po rezimu DPI se tak jako tak do online portalu nedostanu.
Dopis pro DPI a 2x zalohy to prislo, jenze ted ten dopis nemohu najit, jelikoz prisel fyzicky na adresu a v emailu klasicky nic :( Hlavne ze na me email PRE ma :(


Offline - Návštěvník Profil 
7. 12. 2021 16:16 Odeslat příspěvek
Armex ten má teď volné kapacity nakoupeného plynu a i velkou reklamu v rádiu, ten na tom ještě majlant vydělá, zmetek. Jen do něj hoši...


Offline - Nadšenec Profil 
7. 12. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
Podle mě jim půjde hlavně pokud kolibříkovi peníze zbyly odškodnění získal pro své OM
cinematic píše
bado píše
Hele co se objevilo u Skautů:

Do konce listopadu se pokusíme o nalezení mimosoudní dohody s dodavatelem (Kolibřík Energie, a. s.), která by znamenala částečné kompenzování škody způsobené zákazníkům. Pokud se nepodaří domluvit akceptovatelné řešení, připravujeme pro zákazníky nabídku jiného řešení, které by poskytlo ochranu jejich poškozených práv. Podrobnosti zatím nejsou ke zveřejnění, ale věříme, že začátkem prosince již budeme moci v tomto komunikovat konkrétněji.


AKTUALIZACE: Dodavatel si vyžádal na jednání o mimosoudním vyrovnání čas ještě do 10.12.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 12. 2021 10:22 Odeslat příspěvek
Fakturu za DPI za plyn od Innogy jsem našel v Innogy Svět. Počáteční i koncový stav měřidla je stejný, takže dodané množství plynu 0 m3 ;-) Počáteční stav je označený 02 - Odečet nahlášen zákazníkem jako mnou nahlášený distributorovi při vstupu do DPI, koncový je označen jako 04 - Automatický propočet. Platba je tedy jen za distribuci a ostatní služby, i když jsem vlastně nic neodebral. Ale za mě spokojenost ;-] Přeplatek příjde složenkou, už jsem po telefonu nestihl změnit způsob platby.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 12. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
čas do 10.12 , aby to nebylo tak že 10.12 kolibřík nebude mít ani korunu
cinematic píše
bado píše
Hele co se objevilo u Skautů:

Do konce listopadu se pokusíme o nalezení mimosoudní dohody s dodavatelem (Kolibřík Energie, a. s.), která by znamenala částečné kompenzování škody způsobené zákazníkům. Pokud se nepodaří domluvit akceptovatelné řešení, připravujeme pro zákazníky nabídku jiného řešení, které by poskytlo ochranu jejich poškozených práv. Podrobnosti zatím nejsou ke zveřejnění, ale věříme, že začátkem prosince již budeme moci v tomto komunikovat konkrétněji.


AKTUALIZACE: Dodavatel si vyžádal na jednání o mimosoudním vyrovnání čas ještě do 10.12.


Offline - Přeborník Profil 
8. 12. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
O čem chtějí mimosoudně vyjednávat? Mě stál měsíc v DPI u RWE o půlku víc než jsem měl dojednané přes skautíky do konce příštího roku. Elektřina ještě nepřišla, ale tam bude DPI na trojnásobku běžného měsíce s řádně uzavřenou smlouvou. Díky zdražení s přechodem k ČEZ počítám hrubým odhadem škodu 10.000,- do konce řádného uplynutí smlouvy a to mám lehce podprůměrnou spotřebu 4 členné rodiny.


Offline - Inventář Profil 
9. 12. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
Jen mensi technicka, at se tu netristi informace, myslim si, ze by to mohlo zajimat i lidi z tohoto temata (ale poprosim, pokracujte pouze v jednom tematu):
:arrow: viewtopic.php?p=13067510#p13067510


Offline - Přeborník Profil 
9. 12. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Díky za info


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 12. 2021 13:38 Odeslat příspěvek
Přechod k bidli: převáděl jsem dvě místa a hrůza, k jednomu mi nepřišlo ani oznámení o přechodu. Chápu, že asi nestíhají, ale i tak.

Podle zákona je možné do 14 dní od zahájení dodávek od smlouvy odstoupit, doufám, že v tom není nějaký háček... Nevím, zda za současných cen na trhu by nebylo lepší přejít na chvíli k ČEZu bez závazku, pořád to vyjde méně, než aktuální cena na trhu.

?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 203  Další stránka
Stránka 182 z 203 [ Příspěvků: 3041 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies