FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

E.ON - akce 500 Kc Datart / 300 Kc Damejidlo

Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 10. 2017 09:56 Odeslat příspěvek
Absolutně to nezvládá a nemá v tom žádný systém. Už to s ní řeším přes měsíc a odpověď vždy je "zítra odešleme". Ještě, že u E.ON nic nemám :pozor. Prostě bordel ve velkém molochu...
Poslední příspěvek

17. 10. 2017 10:47 Odeslat příspěvek
Tak me dneska poukaz prisel, je na nem datum odeslani 15.10. (podle facebooku pry odeslali 5.10.) a obalka je rucne nadepsana...no zajimave.

Offline - Nadšenec Profil 
17. 10. 2017 11:36 Odeslat příspěvek
Tak nemozne se stalo skutecnosti. Karticka dnes taky dorazila. Dle sdeleni pani postacky dosel na moji adresu jeste jeden stejne vypadajici dopis, jen tam bylo uplne cizi jmeno (ktere si nepamatovala) a poslou to Zuzane zpet. Takze jestli to nekdo z vas nedostal, muze to byt prave Vase..

17. 10. 2017 13:08 Odeslat příspěvek
To na "Masarykova univerzita Brno - Magistr (Mgr.), Mediální studia a žurnalistika" nebrali, že pokud chceme dopis doručit, musí být správně jméno i adresa.
https://cz.linkedin.com/in/zuzana-sta%C ... -2621b4104

...ale třeba jí křivdím a je to záměr a navrácené Vouchery do E.ON už našli své uplatnění u ní v domácnosti.... :hm

Naposledy upravil Bond2 dne 17. 10. 2017 15:27, celkově upraveno 1

17. 10. 2017 13:21 Odeslat příspěvek
Ale kočička to je, tedy vlastně ještě koťátko.. To zase jo...

Offline - Návštěvník Profil 
17. 10. 2017 16:27 Odeslat příspěvek
Me dnes darkova karta Datart prisla. Da se pouzit i v eshopu? Jsem myslel, ze to bufe jen kupon.

17. 10. 2017 17:54 Odeslat příspěvek
Pouze na prodejně a navrací se na ni, ale toto vše je tam napsané. Jinak v EONu mají pěkný bordel, dnes mi od nich přišel další dopis s kartou, takže jsem dostal 2. Služby bych u nich nechtěl u této akce mi to zase tolik nevadí.

17. 10. 2017 18:55 Odeslat příspěvek
To je teda dobrý, tak část si shrábne někdo ze zaměstnanců E.ON, část pošlo někomu 2x...a na malíčka už nezbylo...
nezbývá než zahltit ombudsman@eon.cz našimi případy >:-(
Koukám, že akci už ukončili...

17. 10. 2017 19:43 Odeslat příspěvek
Skoda, jsem jim chtel poslat fakturu jeste jednou, kdyz tam je takovy bordel, mozna by to proslo.
:D

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2017 23:48 Odeslat příspěvek
Odkud vam ji poslali ? Nebylo to z Ceskych budejovic ? Neco mam na poste, ale na uplne jine jmeno :-D

22. 10. 2017 05:38 Odeslat příspěvek
Jo z CB.

Offline - Inventář Profil 
26. 10. 2017 20:03 Odeslat příspěvek
Tak jsem to opetovne prostouchnul na FB a pry je Zuzka velmi zaneprazdnena. Jiny kontakt nedali, pry jedine na ni nebo soukromou zpravou na FB E.ON.

Z meho pohledu naprosto zpackana akce.

Offline - Diskutér Profil 
26. 10. 2017 20:33 Odeslat příspěvek
Me na maily vubec neodpovida, plánuju zkusit zavolat

26. 10. 2017 20:37 Odeslat příspěvek
Ja doporucuji toho mluvciho, ten je spolehlivy, odpovedel mi na email i v noci a do par dnu prisla darkova karta. Uvedte do emailu i svoji adresu a telefon, na ktery vam volali.
ab84 píše

Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2017 01:06 Odeslat příspěvek
Konecne to dorazilo. Napsal jsem mluvciho, ten prostouchl Zuzanu, ta se me zeptala na adresu a poslala obratem (v rucne nadepsane obalce)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 120 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies