FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Energie ČS, a.s.

Offline - Návštěvník Profil 
20. 11. 2021 13:12 Odeslat příspěvek
Myslím, že není co závidět 1kWh stojí 1734 Kč. Je to garáž.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 11. 2021 14:48 Odeslat příspěvek
Hmm, tak to je fakt mazec. Já momentálně řeším jak se dostat pod 6,44 Kč za kWh :shock:


Offline - Poslední varování Profil 
21. 11. 2021 03:14 Odeslat příspěvek
Kdybys byl muj soused, klidne bych ti prodal za 4 Kč s DPH 24h denne :-)))

Ps : domluvit se se sousedem :-)) Jednou jsem se pripojil i v bytovce, normalne snurou oknem pres 4 patra, no problem. Staci proklemovat L na vsechny 3 vodice kvuli ztratam na dlouhem vedeni, jinak pak pohasinaly svetla, tehdy jest nebyly LED (N a PE je stejne :-))


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 11. 2021 05:43 Odeslat příspěvek
Jojo, to je největší chyba, připojovat garáž rovnou přes dodavatele.


Offline - Nadšenec Profil 
21. 11. 2021 13:10 Odeslat příspěvek
to abyx: ale ty mas 240m2 krasnej dvoupatrovej barak, pocitam rok 2002


Offline - Inventář Profil 
22. 11. 2021 12:09 Odeslat příspěvek
Tak mi v pátek 19.11. přišel od PRE rozpis záloh DPI. Celkem vtipné, protože jsem u nich v DPI od 14.10. (konec Energie ČS) do 8.11., od 9.11. už mi dodává Elimon. PRE přitom ten rozpis záloh vygeneroval dle datumu až 13.11., tedy je vidět že nestíhají tolik, že při vytváření záloh ani nekoukají, že už 4 dny nejsem jejich zákazníkem :). Ale zase dobré je, že první záloha má splatnost až v půlce prosince, tedy za říjen a listopad nic, takže už nemám důvod platit žádnou, v tom prosinci se snad od nich dočkám DPI faktury za ten necelý měsíc.

Jinak od Energie ČS závěrečná faktura pořád žádná, sleduji to v té jejich online Kanceláři (aktualizace dat tam dle patičky webu probíhá vždyť jen jednou denně kolem 7h ráno) - odečet od PRE distribuce se tam objevil až někdy zkraje listopadu, faktura tedy snad bude do Vánoc, jak sliboval Písařík :)


Offline - Nadšenec Profil 
22. 11. 2021 15:18 Odeslat příspěvek
Nevím co je "závěrečná faktura" ale "Konečné vyúčtování elektřiny" mě došlo 24.10.2021 na obě moje místa - byl tam vždy drobný Doplatek.


Offline - Návštěvník Profil 
22. 11. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
ERÚ by aspoň mohl dohlížet, že Písařík rozposílá vyúčtování (kolik denně). Takto mi to fakt připadne, že čekají jen na zaplacení nedoplatků.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 11. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
@flekmatik:
ERÚ je bezzubý úřad absolutně k ničemu. Nejsem žádný velký zastánce regulace, ale nějaké základní pravidla by platit mohla a kdo je poruší, tak sebrat licenci a né udělovat nějaké směšné pokutičky. A režim DPI, taky bez nějakých pravidel. Každý si určí ceny jaké chce, splatnosti a výši záloh jaké chce, vyučtování někdy ...
Jinak kolik Pisařík rozeslal vyúčtováni je mi už úplně jasné: Těch s doplatky 100%, těch s přeplatky 0.


Offline - Nadšenec Profil 
22. 11. 2021 18:58 Odeslat příspěvek
Tak to je jasný, že nejdřív vybrat nedoplatky... ale aby z toho pak na ty přeplatky ještě něco zbylo... https://www.e15.cz/finexpert/setrime/bo ... ez-1385547


Offline - Nadšenec Profil 
22. 11. 2021 20:56 Odeslat příspěvek
Energie ČS se spojí s Amper Market

Předpokládám, že smyslem operace je odstranit název Energie ČS ze světa, aby už nedělala spořitelně ostudu.


Offline - Inventář Profil 
5. 12. 2021 09:40 Odeslat příspěvek
Tak mi dnes 5.12. ráno dorazila emailem konečná faktura od Energie ČS (v jejich systému byla vytvořena včera v sobotu a automat email s ní zaslal dnes, tedy aby to kvantum teď stíhali, dělají i o víkendu, chvályhodné). Přeplatek necelých 80 Kč splatný do 5.1., tak snad dorazí a bude to i pro mě uzavřené.
Trvalo to tedy bezmála 2 měsíce od 13.10. kdy skončili, ale trochu za to může i PRE distribuce, která jim opět dle toho systému dodala data odečtů až nějak zkraje listopadu. I ostatní pražští klienti s elektřinou by se tedy už mohli dočkat své konečné faktury.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 12. 2021 10:43 Odeslat příspěvek
Nejenom pro PRE území to rozeslali až dnes, to jen pro pořádek.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 12. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
Pro jedno OM mi přišla v pátek, pro druhé dnes, obojí PRE.


-
5. 12. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
Území ČEZ, teď dorazila faktura. Jsem spoky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další stránka
Stránka 15 z 16 [ Příspěvků: 230 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies