FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Náhrada za skautská energie

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2018 14:04 Odeslat příspěvek
Díky Takimu za půlku provize. Zatím vše podle plánu a smlouva u E.ONu by měla platit od 01.02., trochu trvalo, než tu smlouvu z konce září zaevidovali, ale to jsem čekal.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
6. 11. 2018 10:20 Odeslat příspěvek
xls píše
Nevolal vám náhodou někdo z Centropolu? Brala to dneska manželka a že prý u nich s energiemi jsme a odcházíme pryč, tak že mi chtějí dát nabídku, která se neodmítá - ale firmu si přesně nenapsala. Vcelku správně je jen odpálkovala, ať mě kontaktují mailem. Tak jsem zvědavej, jestli něco nezkouší, u skautů jsem zůstal. Zároveň ale říkali, že je někdo koupil, takže jestli to nezkouší třeba BE pod pláštíkem 3-E.


Centropol drze rozeslal i některým odběratelům majícím fixace na produkt pppp na 2 roky, které pro Centropol nejsou již zcela výhodné, matoucí informace o zdražení z xxx na yyyy, tato firma Centropol používa zcela prokazatelně nekalé obchodní praktiky. Na Terra dokonce říkali, že to Centropol rozeslal všem (to by se jim sakra prodražilo, tak to IMHO rozeslal jen těm s fakt nejnižšími cenami).

Eru by měl za podobné praktiky rozdávat pokuty ve výši nikoliv malé.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 11. 2018 17:49 Odeslat příspěvek
Tak dnes konecne dorazila smlouva od EON zpatky podepsana za EON


Offline - Diskutér Profil 
22. 11. 2018 12:14 Odeslat příspěvek
Ti, kdož přešli pod e.on, nebo již jsou zákazníky e.onu a vlastní KK e.on, nezapomeňte si nastavit zálohy jako trvalý příkaz z e.on karty (-2%).
Mně to docvaklo až dnes, tak jsem tam volal a nechal zrušit SIPO a nastavit trv. příkaz.


Offline - Přeborník Profil 
25. 11. 2018 12:05 Odeslat příspěvek
Prisel mi dopis od Centropol energy.
D02d tarif
Aktualne platim 1443,53 za MWh, stala latba 12,10
Od 18.12 nabizeji 1580,26, stala platba 12,10, jako novy tarif mini, fixace na 32mes.

Nebo kdyz nepodepisu, cena se zvisi na 1718,2, stala platba 24,20...
ceny s DPH, rocni spotreba cca 2.1MWh

Co myslite, oplati se mi nekde prechazet, resp.podepisovat jim to na 32mes?


Offline - Nadšenec Profil 
26. 11. 2018 13:44 Odeslat příspěvek
Ta cena s fixací je vysoká a musíš pak hlídat konec, nebo tam nejspíš automaticky spadneš zase na další 3 roky za mnohem horší ceny. Bez fixace je ta cena šílená a ještě nejspíš poroste. Já bych to tedy určitě nepodepsat a zmizel jinam. Každopádně bych ale vybral něco ale s fixací ceny min. na 2 roky. Nebudu hledat, co ti vyjde nejlépe, ale hádám, že skauti už zase budou hlavní kandidát...


Offline - Diskutér Profil 
26. 11. 2018 15:26 Odeslat příspěvek
Taki píše
Ti, kdož přešli pod e.on, nebo již jsou zákazníky e.onu a vlastní KK e.on, nezapomeňte si nastavit zálohy jako trvalý příkaz z e.on karty (-2%).

Bohužel KK E.ON končí.. :hm https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... prace-9372


Offline - Nadšenec Profil 
26. 11. 2018 16:54 Odeslat příspěvek
Skoda uvazoval jusem si ze bych si EON kartu pro poridil. Takze nemusim resit coz je fajn


Offline - Poslední varování Profil 
26. 11. 2018 18:08 Odeslat příspěvek
V cem byla lepsi nez ta HELLO co nabizeji misto ni?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 11. 2018 19:54 Odeslat příspěvek
Bonus za platby zaloh a vyuctovani od E.On.


Offline - Diskutér Profil 
26. 11. 2018 20:34 Odeslat příspěvek
+ oficiálně bez poplatku (po celé bezúročné období)


Offline - Návštěvník Profil 
1. 3. 2019 11:59 Odeslat příspěvek
https://www.novinky.cz/domaci/498645-mo ... rnetu.html


Offline - Nadšenec Profil 
1. 3. 2019 19:17 Odeslat příspěvek
no tak to jsem rad ze uz jsem od centropolu pryc


Offline - Diskutér Profil 
11. 7. 2019 14:04 Odeslat příspěvek
Zdravim klub e.on MGM. Tak jak jsem se bal, aby sleva 1.500 ze silovky ve skutecnosti nebyla 1.240 (bez DPH), tak je to presne naopak. Sleva je 1.815 Kc (1.500 bez DPH). Docela mile a nevidane prekvapeni.. A pro mensi odbery - zadne strachy, do vypoctu slevy zapocitavaji i stale platby (58 Kc/mes.)


Offline - Poslední varování Profil 
11. 7. 2019 17:35 Odeslat příspěvek
O myslim ze je zbytecne tu propagovat neco, co uz skoro rok je uzavrene.

https://www.eon.cz/domacnosti/vyhody-pr ... -elektrinu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 108 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies