FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

PRE & PPAS (+distribuce + měření)

Offline - Diskutér Profil 
14. 11. 2022 17:56 Odeslat příspěvek
Přihlášky pro zájemce už jen do zítra.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
11. 4. 2023 17:12 Odeslat příspěvek
Přihlášky č.2 pro zájemce už jen do soboty 15.4.


Offline - Diskutér Profil 
28. 6. 2023 21:33 Odeslat příspěvek
Super, dnes přišel e-mail, ze jsem omezil spotřebu o 23% (byl jsem měsíc v zahraničí), takže 1500 CZK mi pripisou na účet.


Offline - Návštěvník Profil 
29. 6. 2023 11:47 Odeslat příspěvek
Jojo taky pochlubim, ze prave prislo od PRE, ze pry jsem snizil spotrebu o 39% (nevim teda jak, vzhledem k tomu, ze jsme jenom min pouzivali susicku, ale na to se historie nepta) takze krasne 3000 doma :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 2. 2024 09:03 Odeslat příspěvek
Chtěl bych přejít k ppas na tarif KOMPLET EKO FLEXI kde není měs. paušál pro odb.místo s téměř 0 spotřebou.
Nyní nabízejí bonus 2500,- Už jsem využil s plynem pro domácnost. Přiznají ten bonus i pro odběrné místo elektřiny?
Ten plyn mám na 12 měs. Teoreticky kdybych tu smlouvu vypověděl po roce, ovlivní to nějak tu smlouvu el. která je na 24měs. (nebudu odebírat plyn od ppas, což je podmínka pro ten tarif KOMPLET EKO FLEXI).


Offline - Inventář Profil 
28. 2. 2024 09:29 Odeslat příspěvek
Ten bonus 2500Kč za online smlouvu na elektřinu ti přiznají, i když už jsi získal bonus 2500Kč za smlouvu na plyn.
Když přestaneš plyn odebírat, tak ti začnou u elektřiny účtovat měsíční poplatek a ceny dle ceníku produktu ELEKTŘINA BEZ ZÁVAZKU, smlouvu jako takovou to nijak neovlivní.


Offline - Přeborník Profil 
28. 2. 2024 09:58 Odeslat příspěvek
Nechci kecat, nepsal zde nekdo , ze kdyz se po roce s plynem nepokracuje, tak nadale se plati 0 pausal za elektrinu dle puvodni smlouvy na 2/3 roky?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 2. 2024 07:16 Odeslat příspěvek
Milos píše
Ten bonus 2500Kč za online smlouvu na elektřinu ti přiznají, i když už jsi získal bonus 2500Kč za smlouvu na plyn.
Když přestaneš plyn odebírat, tak ti začnou u elektřiny účtovat měsíční poplatek a ceny dle ceníku produktu ELEKTŘINA BEZ ZÁVAZKU, smlouvu jako takovou to nijak neovlivní.


Stáhnul jsem si ten návrh smlouvy a nic o tom že začnou účtovat poplatek za odběrné místo jsem tam nenašel. Z čeho vycházíš?
viz.
Kód
Smluvní strany se dohodly, že po období 24 měsíců (dále jen „doba trvání slevy“) bude Zákazníkovi účtován stálý plat silové ceny
elektřiny ve výši 0,- Kč/měsíc (dále jen „sleva“). Výše silové ceny elektřiny v Kč/MWh bude po dobu trvání slevy stanovena dle aktuálně
platného ceníku produktu Elektřina bez závazku. Doba trvání slevy počíná ode dne platnosti Smlouvy. V případě, že Obchodník dosud
dodávku elektřiny do odběrného místa Zákazníka na základě Smlouvy nezahájil, doba trvání slevy počíná ode dne zahájení dodávky
elektřiny do odběrného místa Zákazníka. K obchodním cenám (cenám ostatních služeb dodávky) jsou připočteny regulované složky
ceny a daně, jejichž výši a způsob výpočtu uvádí též Ceník produktu Elektřina bez závazku.
2. Během doby trvání slevy nemůže Obchodník bez výslovného souhlasu Zákazníka cenu stálého platu silové ceny elektřiny sjednanou
v bodě 1. tohoto článku měnit.
3. Smluvní strany sjednávají, že po ukončení doby trvání slevy bude pro obě smluvní strany závazná cena silové elektřiny stanovená
dle ceníku produktu Elektřina bez závazku platnému k datu ukončení doby trvání slevy. Aktuálně platný ceník produktu Elektřina bez
závazku je k dispozici na www.ppas.cz nebo v obchodních kancelářích.
4. Obchodník se zavazuje po dobu trvání slevy dodávat Zákazníkovi elektřinu, která pochází výhradně z obnovitelných zdrojů.
5. Obchodník je dále oprávněn Zákazníkovi přefakturovat náklady za služby, které mu byly poskytnuty provozovatelem distribuční
soustavy v souvislosti se Smlouvou, zejm. pak náklady na mimořádný odečet elektřiny či samoodečet, náklady na odpojení či opětovné
připojení odběrného místa


Offline - Inventář Profil 
29. 2. 2024 07:41 Odeslat příspěvek
Tuto informaci mám z jejich infolinky, když jsem se na to loni ptal.


Offline - Přeborník Profil 
29. 2. 2024 08:44 Odeslat příspěvek
Chtelo by to mit i pisemne. Protoze jsem take narychlo prolitl smlouvy a nikde to neni explicitne napsane, ze se pausalni poplatek zacne uctovat...Ale pochopil bych to...


Offline - Diskutér Profil 
15. 3. 2024 11:38 Odeslat příspěvek
podařilo se mi opomenout zřízení inkasa u nové smlouvy s PPAS....dnes mělo být inkaso a tudíž neprovedeno, už jsem ho zřídil, bude provedeno ještě opakovaně? nebo rovnou poslat platbu převodem? díky


Offline - Nadšenec Profil 
15. 3. 2024 11:50 Odeslat příspěvek
Ppas jsou zoufalci - minulý týden se ptám, kdy už konečně převedou 2 zbývající elektroměry k nim.
Žádost o odběr jsem podával na konci října 2023.
Včera odpověď - nějaká chyba nastala, výpověď podáváme teď, převedeny budou počátkem července 2024.
Tři čtvrtě roku jim to trvá...
Ještě v lednu tvrdili, že je převedou od 1.4.2024.


Offline - Diskutér Profil 
15. 3. 2024 13:28 Odeslat příspěvek
Mně zas převedli OM na historický účet na jiné adrese. Přitom ve smlouvě to bylo jasně na danou adresu.


Offline - Inventář Profil 
15. 3. 2024 15:48 Odeslat příspěvek
@yndezit: Proto se obecně doporučuje, zařídit si výpověd smlouvy se stávajícím dodavatelem sám a novému dodavateli pak jen poslat vyplněnou novou smlouvu plus potvrzenou výpověď od stávajícího dodavatele.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 3. 2024 16:30 Odeslat příspěvek
Jasně, ale to nebývalo, co se od roku 2013 pamatuju, potřeba.
Všichni to dokázali vždycky sami zvládnout bez problémů. Ať už to byl Ampermarket, Elimon, Fosfa, Fonergy, Lama, ČEZ, možná jsem na některé zapomněl, tímhle nebyl problém.
Prosímvás, napište sem pak, kdy se od nich zase půjde bez problémů vyvázat z toho jejich fixu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 62 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies