FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Dotazy na správce fóra

Offline - Přeborník Profil 
17. 10. 2016 16:56 Odeslat příspěvek
Asi jediny. IE ve Win10 to nedela.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
17. 10. 2016 21:01 Odeslat příspěvek
FF 47.0.1 v pořádku.


Offline - Diskutér Profil 
18. 10. 2016 17:06 Odeslat příspěvek
Panove dekuji za reakce, tak asi bude chyba v mem predoplnkovanem firefoxu.


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2017 16:21 Odeslat příspěvek
Jeste se zeptam, je mozne se v mobilni verzi m.finexpert.cz dostat z hlavni stranky primo do diskuze pod konkretnim clankem? Ja vzdycky musim nejdriv do prislusneho clanku a odtamtud teprv do jeho diskuze, coz zdrzuje. Kdyz na hlavni strance klepnu primo na cislo s poctem prispevku v diskuzi, otevre se mi clanek a ne diskuze. Dela mi to v ruznych prohlizecich na PC i mobilu.


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2017 18:40 Odeslat příspěvek
Bohužel, nejde to. Funkcionalita na WWW stránkách šla do pr*ele v okamžiku, kdy se masově začlo přecházet na "řídký design" ve jménu podpory mobilních zařízení. :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2017 19:12 Odeslat příspěvek
Podpory? Spis nepodpory, predchozi textova verze sla na malem displeji cist lip. Ono toho asi nefunguje vic, nenasel jsem prihlaseni v netextove verzi, zobrazeni poctu prispevku u 2. az 4. clanku tamtez, atd. Neco je mozna mohi neschopnosti, ale jinak asi ne vse funguje idealne.


Offline - Návštěvník Profil 
11. 1. 2019 18:49 Odeslat příspěvek
Existuje nějaká adresa tohoto fóra v doméně autorevue.cz, nebo mohla by být vytvořena, když web https://forum.finexpert.e15.cz používá certifikát *.autorevue.cz ?


Offline - Diskutér Profil 
14. 5. 2019 19:46 Odeslat příspěvek
Dá se nějak "skrýt" celé vlákno? Dát si uživatele do nepřátel mohu, ale jde to udělat i s vláknem ať se neplete mezi ostatní?
Chápu, že je super mít vlákno, kde se troll vyřádí a duševně pomalejší mu v tom sekundují, ale ruší to.


Offline - Návštěvník Profil 
14. 5. 2019 19:48 Odeslat příspěvek
To je dan za demokracii a svobodu slova, mel by sis spis zvyknout.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 5. 2019 20:24 Odeslat příspěvek
Celé naše uliční forum přispěvatelů žádá jednomyslně tvrdý trest pro rozvraceče, samozvance, ztroskotance a zaprodance! Žádáme klid ku klidné diskuzi ! Žádáme obnovení místního Ouřadu pro tisk a informace (cenzuru)
Jináč se fšichni přesuneme jednomyslně na facebok, kde již působí tak nějak demokraticky cenzura :!:
To podpisujeme svobodně a jednomyslně "fšichni tuná" 8-D


Offline - Diskutér Profil 
15. 5. 2019 11:55 Odeslat příspěvek
razputyn píše
To je dan za demokracii a svobodu slova, mel by sis spis zvyknout.

Ale já jsem rád za demokracii a svobodu slova - pokud to jinak nejde, holt budu to vlákno přeskakovat. Ale pokud bych mohl využít své svobody, tohle vlákno mutnout, rád bych to udělal.
Mimochodem, mi nevadí kecy neosobněho, každý má právo na svůj názor (a toho si mutnu). Já mám jen osobní obrovský problém s "diskutéry", kteří neustále krmí trola a to i potom co se odkopal.


Offline - Diskutér Profil 
15. 5. 2019 12:05 Odeslat příspěvek
Svoboda slova je, ze kdejaky "neosobne" si zde muze zalozit tema a psat tam co uzna za vhodne. Svobodou slova neni nutnost trpet blba a jeho stale dokola opakovane hlouposti bez spetky logiky.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 5. 2019 12:09 Odeslat příspěvek
Trpet? Nemas prece zadnou povinnost to cist, natoz pritom trpet.


Offline - Diskutér Profil 
15. 5. 2019 12:58 Odeslat příspěvek
Treborit: ale i ten blb má právo na svůj názor a podívej se kolik lidí na něj reaguje:
- buď je to zajímá a to, že to nezajímá tebe je jen tvůj problém
- nebo jsou stejně blbí jako on a bez jejich pomoci by byl dávno na straně deset


Offline - Diskutér Profil 
15. 5. 2019 14:21 Odeslat příspěvek
je to na majiteli tema (spravci tema), pokud maze, bude mazat uplne hlouposti nebo nekomu zakaze pristup, je to vporadku, neni to nesvoboda slova.

-- 15. 5. 2019 14:25 --

svoboda slova neni o tom, ze kazdy musi mit moznost napsat svuj slint na tvoji zed ... svoboda slova je o tom, ze tvoji zed nikdo nezboura nebo ti nezakaze si ji postavit .. ostatni te ale tolerovat nemusi ...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další stránka
Stránka 21 z 23 [ Příspěvků: 333 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies