FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Ban pro vlazy

-
27. 7. 2015 12:41 Odeslat příspěvek
Navrhuju zabanovat nick vlazy.
Osobní urážky vem čert, ale to neustálé odpovídání na věci, na které nikdo odpověď nečeká toto fórum dost znepřehledňuje. Ani už nemám chuť chodit na jednotlivá vlákna o Fio, mBank, Equa.. Vždy tam trůní vlazy a jeho přisprostlé hlášky, které diskuzi nikam neposouvají.
Tohle je můj názor, ale třeba má někdo nick vlazy rád.. Proto záměrně nepoužívám bonzovací tlačítko.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
27. 7. 2015 12:59 Odeslat příspěvek
Abych pravdu řekl, začínám tomu být nakloněn a to jsem zatím dával jen spamerum. Tímto mu dávám poslední šanci se zklidnit, jestli bude dále plevelit tato vlákna, nebudu mít jinou možnost.


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2015 13:07 Odeslat příspěvek
Tak si ho dej do nepřátel... Pak ty jeho hámoty prostě neuvidíš.


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2015 13:18 Odeslat příspěvek
Bohužel v RSS čtečce uvidíš... :-(


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
27. 7. 2015 14:37 Odeslat příspěvek
To moc dramatizujete. Kdybyste na jeho prispevky nereagovali, tak se zklidni.


-
27. 7. 2015 15:16 Odeslat příspěvek
V to moc neverim. Byva to spise naopak, kdyz dostane pres prsty, tak da na chvili pokoj.


Offline - Administrátor Profil 
27. 7. 2015 15:22 Odeslat příspěvek
Tomáš Marný píše
Tak si ho dej do nepřátel... Pak ty jeho hámoty prostě neuvidíš.

Tady jde hlavně o zamořování vláken, jsou pak nepřehledné pro příležitostné návštěvníky.

Ale dělám to nerad, tak uvidíme, dám mu ještě šanci.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 7. 2015 16:37 Odeslat příspěvek
No, musím říct, že vlazyho příspěvky mě také otravují, ale nedráždí mě tolik abych na ně musel reagovat, v tom mám podobný pohled jako tslaný. Bez reakcí by neměl s kým polemizovat a vymýšlet plonkové příspěvky. Otravné je pro mě to, že na zdejší forum chodím, abych se rychle dozvěděl co je nového ve finančním a bankovním sektoru a ne abych se musel prodírat balastem nesmyslných úvah a dokola omílaných osobních invektiv.
Ale v případě banu jsem opatrný, mám kamaráda, který má diagnozu lehkého autismu a jeho písemný projev a myšlenkové pochody jsou vlazyho příspěvkům nápadně podobné. Jinak je to velmi inteligentní a hodný člověk a proto bych nerad někoho takového vyřadil jen proto, že trpí jistým druhem hendikepu.
Takže pokud bylo myšleno toto vlákno jako druh hlasování - já jsem zatím proti banu, respektive bych případný nesouhlas s vlazyho názory řešil taktním mlčením....


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 7. 2015 21:27 Odeslat příspěvek
Já ho sice mám v nepřátelích, takže jeho příspěvky nevidím, ale:
1. Po jeho příspěvku se vlákno "zvedne" v seznamu
2. Někteří pípové na něj reagují a někteří pípové2 ho dokonce citují, což zaneřádí vlákna a obnaží v druhém případě i jeho, původně mi neviditelný, příspěvek.

Ale Vlazy má alespoň nějakou hrdost a když ho vyhodili z mBank fóra nevracel se pod novou identitou jako nejmenovaný ubožák.
To zase cením...


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2015 22:11 Odeslat příspěvek
Co provedl tentokrát?


-
28. 7. 2015 04:27 Odeslat příspěvek
Vlastně nic. Prostě přispívá nesmysly.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
28. 7. 2015 04:42 Odeslat příspěvek
Vlazy je dement, to je bez debat, ty jeho neustálé citace jsou strašné, ale i dementy se musíte naučit tolerovat, stejně jako je tolerujete v občanském životě, tak se s tím musíte vypořádat i v tom virtuálním. Prostě se vyhýbejte odpovědím na jeho příspěvky, nebo ty jeho dlouhé předlouhé nicneříkající příspěvky nečtěte, jako to dělám já.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 8. 2015 20:50 Odeslat příspěvek
Jsem proti banu vlazy. Občas přispívá do fóra konstruktivními dotazy nebo příspěvky.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
7. 8. 2015 06:44 Odeslat příspěvek
Souhlas. Obcas ma i kratke srozumitelne prispevky bez citaci. :mrgreen:


-
8. 8. 2015 08:45 Odeslat příspěvek
Hm, tak všechny urážky jsou smazané..
Zopakuju jen to, co už jsem napsal. Kdyz dostane pres prsty, tak da na chvili pokoj.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies