FinExpert.cz

Přihlásit se




Blokace VPN

Offline - Diskutér Profil 
18. 3. 2018 20:29 Odeslat příspěvek
Nějaký "administrátor" zabanoval všechny, kteří přistupují z české IP adresy jedné (možná více) VPN. Může mi někdo vysvětlit tu logiku? Chodím tedy odjinud, ale proč nechápu :-(
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2018 20:42 Odeslat příspěvek
Take mam zablokovane dve z mych IP adres. Ale ostatni me IP adresy jsou sdilene, ty se neodvazi zablokovat.
8-)


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2018 15:13 Odeslat příspěvek
No ty jsi opravdu jiný případ ;-).
Já nemám zablokovanou žádnou IP - zablokovaná je jedna z adres na VPN - to nedává žádný smysl, Uživatel, který ji používá se prostě přepne na jinou.
Pokud chtějí zablokovat celou VPN - OK - nechápu, ale mají na to právo
Takhle jenom uměle zvyšují počet "zahraničních" návštěvníků - možná to potřebují pro "podvádění " s cílovkou pro reklamu, jiné využití mne nenapadá.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 3. 2018 15:40 Odeslat příspěvek
Ale ne, tady proste dostane opravneni k BANovani pres IP adresu kazdy nouma, tim nemyslim finexpert, ale treba autorevue a mobilmania, kdyz se rozhodnou nekoho BANovat, tak zaBANuji i jeho IP, neresi jestli je to VPN, me jednou zaBANovali na autorevue i sdilene IP co pouziva Vodafone, O2 a T-M a tim zaBANovali pristup skoro polovine uzivatelu, to byla dobra sranda.
:D


Offline - Nadšenec Profil 
28. 3. 2018 23:11 Odeslat příspěvek
Tak uz se na vsecky fóra e15 taky nedostanu :( moje vpn je taky na seznamu banu.. Fakt nechapu.. No chodim dal na fora kde se takovyhle blbiny nedelaj.. Skoda


Online - Diskutér Profil 
29. 3. 2018 20:13 Odeslat příspěvek
Jaky VPN to pouzivate?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies