FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Diskutér Profil 
22. 4. 2014 20:38 Odeslat příspěvek
Ahoj, taková možnost je ale všude, tu mám v inet bankovnictví v RB také..., otázka je, jestli a jak vysoký limit, schválí
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
22. 4. 2014 21:24 Odeslat příspěvek
astrapa píše
Koukám na ty karty a v ČR opravdu asi lepší cestovní pojištění není, dokonce i placená kreditka od KB (6500 Kč) má parametrově pojištění prakticky shodné.

V tomto se jako Zajímavé se jeví konto ucb premium, samozřejmě za splnění podmínek vedení zdarma.


Offline - Přeborník Profil 
22. 4. 2014 21:30 Odeslat příspěvek
No ale Diners má jednoznačně pojištění lepší, než UCB. Nebo v jakém parametru je UCB lepší?


Offline - Inventář Profil 
22. 4. 2014 22:41 Odeslat příspěvek
Může být úplně zdarma?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 4. 2014 23:38 Odeslat příspěvek
Ano, muze. Jenze u pojisteni treba pro me neni rozhodujicim parametreem cena, ale predevsim reputace pojistovny. A u DC hraje roli I to, ze dokazou resit prblemy se ztratou karty v zahranici


-
23. 4. 2014 01:58 Odeslat příspěvek
PULPANM píše
Ahoj, taková možnost je ale všude, tu mám v inet bankovnictví v RB také..., otázka je, jestli a jak vysoký limit, schválí

astrapa se ale neptal, jak to funguje "všude", ale jak navyšování limitů funguje u Diners.
Že je to individuální, jsem mu napsal taky.
Ale chápu, že po 2 týdnech užívání karty jsi asi větší odborník, než kdokoli jiný tady 8-)


Offline - Diskutér Profil 
23. 4. 2014 05:52 Odeslat příspěvek
Pokud je pro tebe důležité pojištění, tak se pojistis v zahraničí, kde za zhruba stejné peníze dostaneš sice stejné limity v milionech jako v ČR, jenže měna bude libra nebo euro.


Offline - Diskutér Profil 
23. 4. 2014 07:59 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
PULPANM píše
Ahoj, taková možnost je ale všude, tu mám v inet bankovnictví v RB také..., otázka je, jestli a jak vysoký limit, schválí

astrapa se ale neptal, jak to funguje "všude", ale jak navyšování limitů funguje u Diners.
Že je to individuální, jsem mu napsal taky.
Ale chápu, že po 2 týdnech užívání karty jsi asi větší odborník, než kdokoli jiný tady 8-)

nnnokiaE52- Nehraju si na odborníka, myslel jsem to dobře, jako radu, tak jak jsi psal, nebo kdo, že po přihlášení do inet bankovnictví můžeš vyplnit žádost o limit na kartě a uvidíš, co diners na to.
Stejné to mám právě v RB.
Kdybych byl takový odborník, tak tady nebudu diskutovat a dotazovat se

-- 23. 4. 2014 08:01 --

avathar píše
Pokud je pro tebe důležité pojištění, tak se pojistis v zahraničí, kde za zhruba stejné peníze dostaneš sice stejné limity v milionech jako v ČR, jenže měna bude libra nebo euro.

To je asi pravda, ale s pojištění v cizině, případně s plněním od pojišťovny v cizině, nemám nejmenší zkušenosti.Stačí mi zkušenosti s plněním ČP:(
Takže tady se mi líbí, že vyjedu s rodinou a jsme všichni (4) celkem solidně pojištění za 990,-


-
23. 4. 2014 08:10 Odeslat příspěvek
avathar píše
Pokud je pro tebe důležité pojištění, tak se pojistis v zahraničí, kde za zhruba stejné peníze dostaneš sice stejné limity v milionech jako v ČR, jenže měna bude libra nebo euro.

Nějaké příklady máš, třeba pro Itálii? Uzavření smlouvy po internetu? V létě by se mi to hodilo :-D
Ale napadá mě, že pokud to neuzavřu předem, jak to pak bude s cestou? :hm


Offline - Diskutér Profil 
23. 4. 2014 08:31 Odeslat příspěvek
Nejlepší na tom je, že jses pojištěný de facto u stejné pojišťovny jako když uzavřeš smlouvu v ČR a asistenční služba je taky stejná :), stejné call centrum jako jsem dostal od pojišťovny v ČR. Takže tam budou lidi mluvící i česky. Mrkni třeba na globelink.com


Offline - Přeborník Profil 
23. 4. 2014 21:34 Odeslat příspěvek
Má Diners Club ještě nějaké jiné vychytávky, o kterých je dobré vědět, kromě výhodného cestovního pojištění? Je ještě něčím ta karta zajímavá?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 4. 2014 22:25 Odeslat příspěvek
V zasade, co jsem cetl zkusenosti, tak se dokazou o cloveka postarat i v zahranici v pripade ztraty karty (nahradni karta/nahradni hotovost). U vetsiny bank/beznych uctu/beznych karet je toto bud zcela nemozne nebo za hodne mastny poplatek. Ale na toto by asi umel fundovane odpovedet dalich (ten snad dokonce nejaky podobny "test" delal)


Offline - Přeborník Profil 
23. 4. 2014 23:18 Odeslat příspěvek
Tak to zní zajímavě, pokud je to pravda, zůstal bych vůči Diners Club loajální.


Offline - Přeborník Profil 
24. 4. 2014 10:17 Odeslat příspěvek
Zjistil jsem pozoruhodnou věc- dnes jsem platil a přestože na přepážce byly jen nálepky Visy a MC, tak terminál vzal i kartu Diners CLub.


Offline - Diskutér Profil 
24. 4. 2014 18:34 Odeslat příspěvek
To už se mi taky stalo ale nevím, u jakého obchodníka
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Další stránka
Stránka 2 z 103 [ Příspěvků: 1543 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies