FinExpert.cz

Přihlásit se


MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 23%  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 55%  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 8%  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 13%  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

 Další stránka

MasterCard® Priceless Specials

Offline - Přeborník Profil 
15. 12. 2015 04:02 Odeslat příspěvek
MasterCard® Priceless Specials máte? Používáte?
Jak dlouho jim trvá ověření karty přes kód z účtenky? Nevadí, když jsem do programu registroval hlavní kartu, ale nákup, kde jsem použil kód z účtenky, jsem platil platební nálepkou vydanou k té hlavní kartě?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
15. 12. 2015 07:04 Odeslat příspěvek
Používám (i když velmi řídce).
Teď naposledy nákup dálniční známky u MOL s 5 (+4 Cetelem)% slevou, tedy -135,- Kč.
Pozor! Nefunguje v kombinaci se slevou u obchodníka u jiného partnera. Např. kartu GE vám to nezaregistruje a slevu nepřizná při nákupu třeba v Pet Center či Benu.
Zaregistrování trvá do týdne (teď jsem registroval Cetelemku a trvalo to 5 kal. dní).
Všechny karty, které chcete zařadit do programu, nutno registrovat - platí i pro nálepky.
Takže odpověď na Tvůj poslední dotaz zní - vadí.


Offline - Přeborník Profil 
15. 12. 2015 07:48 Odeslat příspěvek
Díky, zkusím tedy zaregistrovat platební nálepku místo hlavní karty, kterou ještě neověřili. Snad jim nebude vadit, že při ověření platební nálepky použïji kód z účtenky opětovně.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 12. 2015 08:14 Odeslat příspěvek
jinak máte někdo zkušenosti za jak dlouho po nákupu se odměna objeví? někdy začátkem prosince jsem dělal první nákup na Mol, ověřil kartu, schválili mi to a odměnu mám na účtu ... včera jsem dělal další nákup na Mol a o této transakci ve specials není ani zmínka ... myslel jsem, že po ověření karty se již další nákupy mají evidovat automaticky ... nebo musím jen déle čekat? už dříve jsem si všiml, když jsem měl právě problém s neuznáním GE kreditky na nákup v Benu, že podpora není zrovna nejrychlejší


Offline - Inventář Profil 
15. 12. 2015 08:31 Odeslat příspěvek
Nákupy se sice automaticky evidují, ale rozhodně to není druhý den, spíš tak pátý.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 12. 2015 08:39 Odeslat příspěvek
něco takového jsem trochu čekal, díky za ujištění, ještě chvíli teda počkám a případně si budu stěžovat až někdy později :D


Offline - Přeborník Profil 
15. 12. 2015 10:14 Odeslat příspěvek
Tak platební nálepku mi ověřili podle kódu z účtenky do 5 minut, to bylo fakt překvapivě rychlé. :tleskani

Píšou v nastavení účtu, že když vyplním datum narození, tak bude o narozeninách nějaké překvapení. Co dávají o narozeninách za dárky? Já je mám až skoro za rok. Leda že bych jim uvedl nějaké datum teď v prosinci.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 12. 2015 10:24 Odeslat příspěvek
Mě to trvalo 5 dní než připsali vratku.


Offline - Přeborník Profil 
15. 12. 2015 10:47 Odeslat příspěvek
Na narozeniny nedostaneš nic..aspoň v létě to tak bylo


Offline - Nadšenec Profil 
15. 12. 2015 10:51 Odeslat příspěvek
Povedlo už se někomu převést na KK Citibank?


Offline - Nadšenec Profil 
15. 12. 2015 11:53 Odeslat příspěvek
ještě mi to na Citi nepřevedli, už jsem to reklamoval a vymlouvali se na technické problémy, ted mi psali, at udělám nákup a že už by se to mělo poslat, tak čekám až mi připíšou MOL a zkusím si to poslat na CITI.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 12. 2015 12:45 Odeslat příspěvek
To mi taky psali, nevím proč mám dělat další nákup, když mi to blokli sami.
navíc jsem nedostal jednoznačnou odpověď, jestli to na tu Citi půjde - jednou psali, že jo, jednou, že má Citi pořád technický problém.


Offline - Přeborník Profil 
15. 12. 2015 13:43 Odeslat příspěvek
zcela stejný problém s GE KK..Na tu kartu jsem to prostě nedostal, nakonec jí trvale zablokovali a nepřidat tam debetku, tak se odměny nedočkám nikdy!!!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 12. 2015 22:23 Odeslat příspěvek
KK CITI - vracení na účet jim ze začátku (září - listopad 2015) nefungovalo - psali mi i omluvný mejl, v prosinci už funguje (s poplatkem 5,- Kč za převod)


Offline - Nadšenec Profil 
16. 12. 2015 07:39 Odeslat příspěvek
tak už to u mne taky vypadá, že to bude fungovat i na tu CITI KK
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další stránka
Stránka 1 z 14 [ Příspěvků: 203 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies