FinExpert.cz

Přihlásit se


MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 23%  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 55%  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 8%  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 13%  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Předchozí stránka  |  Další stránka

MasterCard® Priceless Specials

Offline - Návštěvník Profil 
13. 10. 2016 08:35 Odeslat příspěvek
mBank ...mKreditka World
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2016 16:46 Odeslat příspěvek
Využíváte někdo aktivně a vyskytuje se tam nějaká zajímavost ?


Offline - Přeborník Profil 
15. 10. 2016 17:51 Odeslat příspěvek
venousekh píše
Zdravím,

chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s rychlostí připisování odměn za nákup v lékárnách BENU. Platil jsem tam na začátku září a pak ještě kolem 20. září a na účtu Priceless ani ťuk. Příště se asi vyprdnu na odměny z kreditky a půjdu k Dr.Max, kde je to možná levnější i při započítání té odměny. Díky.

BENU ma i eshop a tam ma nizsi ceny.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 10. 2016 13:29 Odeslat příspěvek
venousekh píše
Zdravím,

chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s rychlostí připisování odměn za nákup v lékárnách BENU. Platil jsem tam na začátku září a pak ještě kolem 20. září a na účtu Priceless ani ťuk. Příště se asi vyprdnu na odměny z kreditky a půjdu k Dr.Max, kde je to možná levnější i při započítání té odměny. Díky.


Všechny Benu lékárny které se tak tváří nejsou BENU lékárny zapojené v síti BENU. Sám to nechápu ale mám stejnou zkušenost. Účtenku jsem reklamoval a tohle mi bylo sděleno. Někde byl seznam Benu lékáren, ve kterých se program Specials uplatňuje, ale teď nevím jestli to bylo na webu pro program nebo na webu Benu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2018 08:49 Odeslat příspěvek
Nerozumí někdo tomu, proč nemůžu do programu přidat kartu v situaci, kdy jich tam mám 7, z toho jsou ale 3 expirované? Infolinka mi sdělila, že musím expirované karty odstranit; na můj dotaz, jestli nepřijdu o transakce, mi sdělila, že ano... Jinými slovy, limit 5 karet na registraci je včetně expirovaných karet, což je na prd a podle mě špatně (a já nemůžu za to, že mi banka vydala novou kartu s jiným číslem)....


Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2018 09:06 Odeslat příspěvek
limit je 5 karet na člověka (dříve šlo více, takže taky jsem byl v situaci, kdy jsem jich tam měl přidaných víc a další přidat nešla) a odstraněním karty se přijde o transakce započítané na ty jejich úrovně, ale získaný cashback by měl jít přeúčtovat na žádost na jinou aktivní kartu (to už jsem několikrát dělal - typicky při zrušení kreditky, takže častěji než třeba 1 krát za 3 roky při převydání karty na novou)


Offline - Diskutér Profil 
25. 7. 2018 13:46 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, dokonce to šlo emailem (požádat o převod bonusů pod jinou kartu)!


Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2018 16:11 Odeslat příspěvek
Poprosil bych, pokud by mi někdo mohl poslat do soukromé zprávy vygenerovaný kod na sim od mobil.cz (úroveň Silver)

Předem děkuji za ochotu a já můžu nabídnout (komukoliv, ne jen na oplátku) jiné kupony, mám členství Platinum, ale něco jsem už použil


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2018 11:28 Odeslat příspěvek
tomasvlasak píše
limit je 5 karet na člověka (dříve šlo více, takže taky jsem byl v situaci, kdy jsem jich tam měl přidaných víc a další přidat nešla) a odstraněním karty se přijde o transakce započítané na ty jejich úrovně, ale získaný cashback by měl jít přeúčtovat na žádost na jinou aktivní kartu (to už jsem několikrát dělal - typicky při zrušení kreditky, takže častěji než třeba 1 krát za 3 roky při převydání karty na novou)

Mně jde právě o tu úroveň členství, peníze jsem si pochopitelně vyřešil částečně vybráním, částečně převodem na jinou kartu.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2018 12:43 Odeslat příspěvek
tak kvůli úrovni členství, pokud je to opravdu tak nutné, jedině udělat účelně spoustu malých plateb novou kartou ... rozdělit nákup na více částí na samoobslužné pokladně a podobně (případně, pokud jde o konkrétní voucher, tak klidně pošlu (mám nejvyšší členství), pokud jsem ho sám už nevyužil)


Offline - Diskutér Profil 
11. 10. 2018 17:13 Odeslat příspěvek
No nevím o tom zlepšení bych pochyboval, někteří obchodníky z programu zmizely např. benu. A když koukám na momentální nabídku není tam jedinej obchod kde bych posledních 10let nakupoval. Tak jako netuším kde nasbírat platby abych měl vůbec nárok na slevové kupony.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 10. 2018 17:32 Odeslat příspěvek
peter23p píše
...někteří obchodníky z programu zmizely...


Taky na to teď koukám, že moje oblíbené obchodíky zmizely.


Naposledy upravil Kolem.jdouci dne 11. 10. 2018 17:35, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
11. 10. 2018 17:33 Odeslat příspěvek
Copak obchodníky zmizely, on tady každou chvíli někdo řeší problematiku zemědělství ("vysel") a taky očima provádí početní úkony ("vyděl"). Usoudil jsem, že je to dysgrafie ...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 1. 2019 22:33 Odeslat příspěvek
Změna úrovní od 14.2.2019

BRONZE: 1 – 20 transakcí (původně 1–20)
SILVER: 21 – 200 transakcí (pův. 21–50)
GOLD: 201 – 500 transakcí (pův. 51–100)
PLATINUM: 501+ transakcí (pův. 101+)

To jsem zvědav na ty "atraktivnější slevové kupony nebo vyšší cashback u vybraných obchodníků" ....

Zdroj: http://www.pricelessspecials.cz/novinky.html


Offline - Inventář Profil 
28. 1. 2019 22:51 Odeslat příspěvek
Ctrl+C a Ctrl+V by ti docela šlo... Jenom nevím, proč to sem cpeš, protože všichni, kterých se to týká, to dostali mailem úplně stejně jako ty a všem ostatním je to naprosto u Brusele.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další stránka
Stránka 3 z 14 [ Příspěvků: 203 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies