FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Offline - Inventář Profil 
25. 11. 2016 19:31 Odeslat příspěvek
Samozřejmě, že není... Kreditku schválit nemusí a na získání úvěrového produktu není právní nárok.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
25. 11. 2016 19:49 Odeslat příspěvek
Tak to uz je fakt lepsi ta Moneta, 5% zpet z bezne utraty vyuzije clovek snaz nez 1% u csob


Offline - Inventář Profil 
25. 11. 2016 20:19 Odeslat příspěvek
Tak Moneta tam úplně "běžnou útratu" nemá. Ale holt každý tento termín chápeme jinak. Navíc je tam problém, že daný obchodníku musí mít terminál registrovaný v dané kategorii, což vůbec není pravidlem, a s reklamací není šance.


Offline - Inventář Profil 
25. 11. 2016 21:22 Odeslat příspěvek
Omlouvám se, že vstupuji do vaší vysoce intelektuální diskuze, ale je to jen kvůli tomu, abych ty tschuráky, co si na Měšci myslí, že jsem tady dostal BAN, přesvědčil o tom, že tomu tak není.

Mejte se.


Offline - Přeborník Profil 
25. 11. 2016 21:29 Odeslat příspěvek
xtonda píše
Asi by stálo za to uvádět zda je to ze všech plateb nebo pouze z některých (online vs v prodejně, tuzemské vs zahraniční apod.)

A urcite by stalo za to, uvadet i to, jake maji ty ktere kreditky mesicni pausalni poplatky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 11. 2016 08:37 Odeslat příspěvek
Tomáš Marný píše
Mejte se.

Máme se mejt či mýt... ? Sakra, ty nabodeníčka nám tu nějak chybí. :hmm: Ty ne. :tleskani
TM na Měšci 4.11. : "Žádný BAN jsem nedostal, ale nehodlám diskutovat s idioty, je to pod mojí úroveň."


Offline - Inventář Profil 
26. 11. 2016 16:48 Odeslat příspěvek
Tak jestli to dobre chapu, tak ta Moneta Smart plati pouze u vybranych obchodniku:
:arrow: https://www.moneta.cz/lide/karty/kredit ... card/smart

Osobne bych chtel neco vice univerzalniho a navic si nejsem jist, jestli Moneta je schopna vygenerovat nabidku na zaklade obratu.


Offline - Přeborník Profil 
26. 11. 2016 16:51 Odeslat příspěvek
Ne, podle podmínek by to mělo být to podle kategorie MasterCard. U dost podniků to je ale zařazené špatně (nevím jestli na terminálu nebo bankou); zatím většinou po reklamaci odměny připsali a obchodník byl od té doby správně.


Offline - Přeborník Profil 
26. 11. 2016 16:54 Odeslat příspěvek
To snad ne? Ja to pochopil tak, ze je to podle druhu zbozi (napr. elektronika) a ne jen u urcitych obchodu.


Offline - Inventář Profil 
26. 11. 2016 17:19 Odeslat příspěvek
Každý má jinou zkušenost. Já některé platby nevyreklamoval a obchodníka jsem do dané kategorie nedostal, ač je to jasný představitel dané kategorie - Bauhaus a kategorie Hobby, dům, zahrada. A pak ještě spoustu dalších s koupelnovým vybavením, zahradnictví ... Je to vždycky loterie. Teď mám ještě na dva měsíce platby za 2x10k v Hornbachu, takže mám klid. Navíc jsem teď využil speciální akce 15% (max. 1000,-) v Datartu (mj.). Je docela fajn, že obchodníci umí dělit nákupy na dvě platby, díky tomu jsem notebook zlevnil o 2k.

Pokud Ti, S474Ne, nevadí ta neuniverzálnost, pak myslí, že Moneta by mohla dát kreditku s nižším rámcem bez problémů. Aspoň já, ani žena, jsme u Monety nikdy nic dokladovat nemuseli a rámec 30k dostali bez problémů i v situaci, kdy ženě už ve spořce nechtěli kreditku dát (vysoký kumulativní kreditní rámec ve vztahu ke mzdě).


Offline - Inventář Profil 
26. 11. 2016 17:33 Odeslat příspěvek
drkarel: chci kartu, ktera bude davat vsude. Tahle teda dava POUZE u tech partneru nebo i jinde?


Offline - Inventář Profil 
26. 11. 2016 17:41 Odeslat příspěvek
Všude nedává. "Všude" dává jen v dané kategorii. Pak dává ještě u partnerů bez ohledu na kategorii.

Já osobně z karet, které dávají všude pokukuji po té ČSOB a po té nové kartě HC. Ale řešit to budu až po novém roce, až se vyjasní, co bude dál s kartami RB.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 11. 2016 20:59 Odeslat příspěvek
S474N píše
Tak jestli to dobre chapu, tak ta Moneta Smart plati pouze u vybranych obchodniku:
:arrow: https://www.moneta.cz/lide/karty/kredit ... card/smart

Osobne bych chtel neco vice univerzalniho a navic si nejsem jist, jestli Moneta je schopna vygenerovat nabidku na zaklade obratu.

Jak teď Moneta to nevím, ale dříve GE umělo, žádal jsme o kreditku (žádnou jinou jsem neměl, ani jiný úvěr, jen prostě malý příjem = student osvč) a zamítnuto ... na jejich radu jsem udělal účet, tvořil obraty a přišla předschválená nabídka a žádost prošla ... nyní mám dokonce i jiné kreditky, stále nízký příjem a od monety se povedlo získat i druhou kreditku


Offline - Návštěvník Profil 
26. 11. 2016 21:21 Odeslat příspěvek
K ČSOB premium lze KK world sjednat, bankerum se do toho sice nechce, ale možné to je.


Offline - Inventář Profil 
26. 11. 2016 21:55 Odeslat příspěvek
mrhule: no a je problem si zalozit bezny ucet u CSOB a zazadat si o KK World a az potom prejit do Premium? Jestli ma vubec smysl tam jit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další stránka
Stránka 2 z 16 [ Příspěvků: 240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies