FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Offline - Inventář Profil 
29. 11. 2016 18:29 Odeslat příspěvek
To je jak do dubu. No, uvidíš. Osobně o tom pochybuji.
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
29. 11. 2016 20:18 Odeslat příspěvek
Nakupoval uz nekdo s kreditkou MonyCard Smart v mall.cz? Do jakeho balicku je ten eshop prirazen? Nebo jsou v tech baliccich sdruzeny pouze ty obchody, ktere jsou zaroven v BENE+?


Offline - Diskutér Profil 
29. 11. 2016 20:39 Odeslat příspěvek
osobne2 píše
nakupuji přes plnapenezenka.cz


Zdeňku, chtěl bys za doporučení 400Kč, že? Trapný pokus.


Offline - Inventář Profil 
30. 11. 2016 07:14 Odeslat příspěvek
osobne, někdy mi přijdeš jako hodně tupej (2. otázka - NE). 1. otázka je správná v případě, že platíš opravdu mall a ne té plné peněžence (neznám, nevím, jak to funguje). Ještě lepší by bylo ji položit přímo Monetě.


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2016 09:26 Odeslat příspěvek
osobne2 píše
Nakupoval uz nekdo s kreditkou MonyCard Smart v mall.cz? Do jakeho balicku je ten eshop prirazen? Nebo jsou v tech baliccich sdruzeny pouze ty obchody, ktere jsou zaroven v BENE+?


Dle tohoto letáku v mall.cz ti opravdu vrátí 5 % (bez ohledu na to, že nakupuješ přes plnoupenezenku.cz). Osobně mám vyzkoušené czc.cz a tsbohemia.cz, tam mi 5 % vrátili.

Obrázek


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2016 10:18 Odeslat příspěvek
Tak to jsem rád. Díky za info.


Offline - Inventář Profil 
30. 11. 2016 10:57 Odeslat příspěvek
Zajímavé. Na tom letáku je i Bauhaus, kde mi opakovaně připsána prémie nebyla a nevyreklamoval jsem to. Kdes ten leták vzal?


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2016 11:20 Odeslat příspěvek
Asi neni uplne jedno, jake konkretni zbozi kupujes.


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2016 11:42 Odeslat příspěvek
Leták mi dali přímo na pobočce Moneta Money Bank. Já kupoval zboží v Obi a tam jsem dostal slevu hned. Je možné, že už to trochu vyladili a nebude potřeba nic reklamovat.


Offline - Inventář Profil 
30. 11. 2016 11:56 Odeslat příspěvek
osobne: Nic o tom nevíš, ale zase do toho kecáš. Je to úplně jedno.


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2016 12:25 Odeslat příspěvek
No když myslíš? Např. v mall.cz rozhodně neprodávají pouze elektroniku. Pochybuji, že bych dostal bonus za nákup elektroniky, kdybych tam koupil např. nějaké sportovní oblečení.
https://www.plnapenezenka.cz/obchody/mall-cz


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2016 12:49 Odeslat příspěvek
Plnapenezenka je něco jiného než terminál platební karty. PP "pozna", jakou kategorii nakupuješ a podle toho přiřadí konkrétní % slevu z prodejní ceny* (pozor!) BEZ DPH.
Platba platební kartu rozliší max. typ terminálu. Pokud tedy např. Mall má "elektro" terminál, koupíš tam se slevou 5% (KK smart - elektro) i třeba granule pro psa.
Otázka je, jak se to má obecně s Mall. Bbyť se vyskytuje v příkladech od Monety, nemám za nákup u Mall v běžícím zúčtovacím období v IB připsán bonus 5% za platbu kartou. Už jsem na to upozorňoval na Moneta chatu - bylo mi sděleno ať počkám na výpis a pokud to v něm nebude ať reklamuji.

*)
jedná se o prodejní cenu za zboží bez uplatněného slevového kuponu.
Já třeba kupoval klimatizaci za 9.249 (bez DPH 7.644), uplatnil jsem ještě tu slevu VISA03, takže jsem zaplatil 8.972 (bez DPH 7.414), ale na plnapenezenka to počítalo slevu 1,5% z původní ceny bez DPH (1,5% ze 7.644)


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2016 12:55 Odeslat příspěvek
No dobře, ale když nakupuji v eshopu mall.cz, tak tam přece žádný platební terminál není, pouze nějaká univerzální platební brána.


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2016 12:57 Odeslat příspěvek
no tak si dosaď "terminál" = "univerzální platební brána"


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2016 15:06 Odeslat příspěvek
Na mall.cz používají platební bránu PayU, tak nevím, podle mě platební brány nerozlišují zboží. Ale to je jedno, prostě to zkusím a uvidím, kdyžtak budu pomocí tvého letáku reklamovat, díky.

Nejdříve musím zažádat o kreditku MoneyCard Smart, to je asi Mastercard co? Ten kód VISA03 šel na Mallu uplatnit i když jsi neplatil kartou VISA?


Naposledy upravil osobne2 dne 30. 11. 2016 15:10, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Další stránka
Stránka 4 z 16 [ Příspěvků: 240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies