FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Offline - Inventář Profil 
30. 11. 2016 15:07 Odeslat příspěvek
Taki - reklamuj hned, já to taky tak dělám, i přes tvrzení infolinky, že je to vidět až ve výpisu. Odměna (když ji mají v plánu připsat) je připsána vždy hned se zaúčtováním platby (nebo prakticky hned) a je v transakcích v IB vidět. Když nebyla vidět, nikdy nepřipsali.
BTW, mall tedy odpovídá situaci s Bauhausem.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2016 17:40 Odeslat příspěvek
osobne2 píše
Ten kód VISA03 šel na Mallu uplatnit i když jsi neplatil kartou VISA?


Ano. Platil jsem minulý týden na Mall.cz kartou Mastercard a kód šel uplatnit. Kód použiješ jako slevový kód a poté již způsob platby na to nemá vliv...


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2016 17:53 Odeslat příspěvek
Diky.


Offline - Návštěvník Profil 
4. 12. 2016 16:11 Odeslat příspěvek
Používá někdo ERA kreditku? Vrací 1% na body do Světa odměn, které lze vyměnit za poukazky do obchodů (Kasa.cz, lekarna.cz, Hervis) https://svetodmen.cz/seznam-odmen
Při min. obratu 5000Kč je bez poplatku. Nikde jsem nenašel kolik lze maximálně získat bodů měsíčně? A hlavně jestli body získám i za placení na poště?


Offline - Inventář Profil 
4. 12. 2016 16:23 Odeslat příspěvek
A co tak udělat už ten jeden klik navíc, kde to máš všechno prodrobně popsaný? To by tě asi zabilo, viď... https://svetodmen.cz/uploads/assets/pra ... dmen-1.pdf


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 12. 2016 16:30 Odeslat příspěvek
rd261 píše
Nikde jsem nenašel kolik lze maximálně získat bodů měsíčně? A hlavně jestli body získám i za placení na poště?


Neboj oni nejsou, tak blbí jak si myslíš. Maximum je zisk 200 bodů měsíčně pro platby na poště. Takže se ti tvé zřejmé úmysly moc nevyplatí. Po odečtení "nákladů" a "práce" s tím je to myslím zbytečné.

Myslet si, že by si poskytovatel platebního řešení na poště ČSOB a zároveň vlastník Poštovní spořitelny, která vydává Era kreditky "sral" do vlastního hnízda by bylo fakt na palici a je to hóóódně naivní představa potencionálního adepta na "dojení".

Takže jsi tentokrát střelil vedle. :D :D :D

To samé platí i pro kreditku ČSOB Word.


Naposledy upravil charman dne 4. 12. 2016 16:44, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
4. 12. 2016 16:40 Odeslat příspěvek
Zase na druhý straně lze platit SIPO, navěsit do něho všechny měsíční výdaje (energie, teleco, pojištění, penzijko, stavebko...) a dostávat z toho aspoň něco. Akorát je třeba platit na tom starým terminálu a je to strašně pomalé.


Offline - Návštěvník Profil 
4. 12. 2016 17:13 Odeslat příspěvek
Máte pravdu. Diky za info. Ještě jsem se dočetl, že ani ten měsíční poplatek nevrátí pokud jsou transakce provedené na poště.... https://www.erasvet.cz/documents/296002 ... platku.pdf


Offline - Návštěvník Profil 
5. 12. 2016 18:38 Odeslat příspěvek
A proč se spoléhat stále jen poštu. Na dobírku lze posílat třeba i přes jiné dopravce.
Tady je třeba článek, kde je seznam dopravců http://www.mesec.cz/clanky/jak-odeslat- ... ty-z-domu/


Offline - Nadšenec Profil 
6. 12. 2016 18:30 Odeslat příspěvek
Půl roku používám ČEZ kartu a před pár dny přišlo vyúčtování od ČEZu za elektřinu. Očekával jsem, že se uplatní bonusy z kreditky, ale smůla. Špatně jsem si pročítal výpisy. Bonusy z letošních plateb půjdou do vyúčtování až příští rok.


Offline - Přeborník Profil 
6. 12. 2016 21:46 Odeslat příspěvek
Coze? :shock:


Offline - Nadšenec Profil 
6. 12. 2016 23:08 Odeslat příspěvek
Abych to zkrátil, kterými kartami s vratkou min 500, kromě Rakousko-uherských karet, lze získávat bonusy za platby v Cestovní Kanceláři?


Offline - Přeborník Profil 
7. 12. 2016 00:01 Odeslat příspěvek
Tankovací karta ČP, Home Credit a Cetelem? Nic jiného už podle mě není. Možná ještě mBank, ale s velikým otazníkem.


Naposledy upravil osobne2 dne 7. 12. 2016 00:02, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
7. 12. 2016 00:02 Odeslat příspěvek
Proč s otazníkem. Nikdo nezkoušel?


Offline - Přeborník Profil 
7. 12. 2016 00:03 Odeslat příspěvek
Přečti si jejich podmínky pro přiznání bonusu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Další stránka
Stránka 5 z 16 [ Příspěvků: 240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies