FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2017 15:33 Odeslat příspěvek
Tohle mBank udělala lidem i s poplatkem za SIPO ve výši 1 Kč, který nikdy nebyl v sazebníku. mBank to účtovala cca 3 měsíce, než chybu opravili. A dodneška ty peníze dluží klientům, kteří si nepodali reklamaci.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
3. 3. 2017 16:37 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že dnes už to bude promlčené.


Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2017 16:48 Odeslat příspěvek
O to nejde.
Pozoruhodný je fakt, že banka zabaví cizí peníze, které jí nepatří, a sama od sebe nic nevrátí, přestože o tom od začátku ví.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 3. 2017 18:11 Odeslat příspěvek
Franklin píše
mBank neplánuje žádnou kompenzaci za prodlení s připsáním bonusu - viz mNázor.

... když se neumí chovat slušně banka, proč bych se měl chovat jako klient slušně. Já tím poškozený nejsem, ale kdo je, z principu bych udělal bankomat tour. První kolo ránoe, pak převod vybraných financí zpět do mBank a odpoledne pokračování, pokud by mě mezitím nestihli zablokovat kartu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 3. 2017 19:28 Odeslat příspěvek
tak nevim, jestli je to chyba na me strane, ale když zadavam platebni prikaz a chci zkopirovane číslo uctu vlozit do kolonky v ib, tak me to nejde, pravym tlačítkem u mysi to proste v nabídce vlozit není :(
další věc, co nechapu, proc to po me chce k certu psat presne jmeno prijemce platby? zlata moneta, csob,sporka.....


Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2017 21:26 Odeslat příspěvek
Bonusy nejsou připsány ani po dalších 3 dnech. Tohle vůbec není technický problém, ale personální. Prostě se jen čeká, až do práce dorazí ten 1 člověk, který jediný to umí. :mrgreen:

fikyyCZ:
Jaký používáš prohlížeč? Já jsem zkusil zkopírovat číslo účtu do schránky, následně jsem ho úspěšně vložil do kolonky přes Shift+Insert nebo Ctrl+V nebo pravá myš → kontextové menu → Vložit.

To, že musíš zadat příjemce platby, to je neskutečná stupidita, která byla polskou bankovní žumpou vysvětlována tak, že v budoucnu ti to usnadní vyhledávání. Nejlepší je tam vyplnit znaménko mínus -. Ve starém IB to fungovalo podobně, akorát to mínus tam bylo předvyplněné, a tak to tolik neotravovalo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 3. 2017 05:16 Odeslat příspěvek
Až ho v budoucnu naprogramují tak, aby bylo skutečně funkční.
U jednoho příjmení odesilatele, mně to vyhledá při zadání počátečním tří písmen, zadám-li čtvrté nenajde nic. Pokud zadám "ková", což je koncovka ženských příjmení, nenajde nic.
Neumí vyhledat dle banky, či pouze podle čísla účtu.
Musí být kompletní.


Offline - Diskutér Profil 
4. 3. 2017 07:54 Odeslat příspěvek
Přesvědčili jste mě, zruším i to poslední, tedy mrtvý BÚ s 1 Kč.

Nakonec, když by se někdy v budoucnu dala mBank do normálního bankovního stavu, v což naprosto nevěřím, se dají účty založit v mBank na FC obratem. Mimo jiné, v této době nemám v žádné bance výhodu zakládajícího nebo zasloužilého člena. WR vyšší úročení pro zasloužilé zrušil a AIR 0,2 % jsem bohužel propásl. Do výhod nepočítám zadara SMS pomocí Multikonta v UCB.

Jen se divím, proč v tomto vlákně a v mBank ztrácíte čas a energii, jako by to byla jediná použitelná banka v ČR.


Offline - Diskutér Profil 
4. 3. 2017 08:13 Odeslat příspěvek
Samozřejmě na normální používání to není, ale mBank si stále ponechávám ze 3 důvodů:
1. bonusy na mKreditkách
2. výběry zdarma ze všech bankomatů v ČR bez omezení částky (zlatá karta)
3. cestovní pojištění zdarma (zlatá karta)


Offline - Diskutér Profil 
4. 3. 2017 09:00 Odeslat příspěvek
mKreditky a Zlatá karta jsou velmi dobré produkty a jsou dobrým důvodem, proč mít účet u mBank. Setkal jsem se s problémy technického rázu i u jiných bank, a přestože měli klientské linky v provozu v režimu 24/7 a poboček spoustu, řešení problémů to nepomohlo. Po mnoha zkušenostech je ale pravda, že u těch bank to bylo spíš překvapení, když něco nefungovalo, zatímco u mBank je člověk naopak překvapený, když něco funguje hned a dobře.
V souvislosti s nepřipsáním bonusu mě zaujala jedině odpověď na mNázoru, že nepochybně připíší bonus do konce měsíce, což teď vyznívá dost arogantně. Vůbec mi přijdou ty odpovědi v mNázoru často za hranicí slušného a proklientského přístupu.


Offline - Návštěvník Profil 
4. 3. 2017 09:06 Odeslat příspěvek
Franklin píše

To, že musíš zadat příjemce platby, to je neskutečná stupidita, která byla polskou bankovní žumpou vysvětlována tak, že v budoucnu ti to usnadní vyhledávání. Nejlepší je tam vyplnit znaménko mínus -. Ve starém IB to fungovalo podobně, akorát to mínus tam bylo předvyplněné, a tak to tolik neotravovalo.


Jáj to mě nenapadlo. Ja tam jak kokot pokaždý píšu nějakou hovadinu

Edit: hoši co navrhujete místo mBank, jsem u nich 5let a už mě pěkně serou a internet bankovnictví mají po přechodu na nový snad úplně nejhorší. Mám toho dost


Offline - Poslední varování Profil 
4. 3. 2017 10:52 Odeslat příspěvek
Franklin píše
mBank si stále ponechávám ze 3 důvodů:
Já tam kromě tzv. mHujerstvi žádný důvod nevidím proč u této "banky" být.
Franklin píše
1. bonusy na mKreditkách
Který se vyhýbají vyplácet.
Franklin píše
2. výběry zdarma ze všech bankomatů v ČR bez omezení částky (zlatá karta)
To je i v některých jiných bankách a vybírat neomezenou částku ne každý nutně potřebuje.
Franklin píše
3. cestovní pojištění zdarma (zlatá karta)
Ne každý hodně cestuje a proto ne každý to nutně potřebuje.

powlcz píše
hoši co navrhujete místo mBank,
Třeba Equa bank nebo FIO, ale záleží jaké bankovní služby potřebuješ nebo co od banky očekáváš. Myslím, že asi většina bank v ČR je mnohem lepší alternativa za mBank.


Offline - Diskutér Profil 
4. 3. 2017 11:32 Odeslat příspěvek
FIO má nejlepší IB s možností nastavení, sloupce, přehledy, historie od začátku účtu - dlouhodobě SUPER!
a AirB má nejlépe úročený b.ú. i s.ú. 5x platba ale bez limitu :) účet jsem zakládal ještě před otevřením 11/11 takže s malým bonusem.
U mBank mám b.ú. (bez karty) a využívám ho na přijímání či rychlé poslání plateb (i so+ne!) v rámci banky.
Na IB mBank jsem si opravdu nezvykl, pro mě je OTŘESNÉ, pokud to byl jejich cíl, tak splněno - user unfriendly.
Jinak nic moc výhod nevidím, resp. jinde jsem podstatně více uživatelsky spokojenější. Minimalizováno a uživatelsky ořezáno na kost (asi tak jako oni finančně).


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 3. 2017 13:26 Odeslat příspěvek
powlcz píše
Edit: hoši co navrhujete místo mBank, jsem u nich 5let a už mě pěkně serou a internet bankovnictví mají po přechodu na nový snad úplně nejhorší. Mám toho dost


FIO,Creditas,Equa,Air
--> v tomto poradi je to podle me oblibenosti, vsechno jsou to bezpoplatkove banky bez podminek narozdil od mBank, tzn. neplati se tam ani za vedeni debetni karty ani za prevody mezi vlastnimi ucty (narozdil od mBank)

EDIT:
Ja prestoze jsem byl jednim z prvnich mBank klientu uz v roce 2007 a asi take jednim z nejvetsich mBank nadsencu, tak jsem utekl z mBank do FIO pote, co nasadili nove silene IB (2014), ktere je pro me naprosto neakceptovatelne a navic v te dobe u mBank zaroven zacalo tvrde zdrazovani (probehly pak dalsi dve velke poplatkove revoluce), takze se ukazalo, ze jsem od nich utekl prave vcas. Od te doby uz pred mBank kazdeho durazne varuji, narozdil od predchozi doby, kdy jsem ji kazdemu doporucoval. Jak uvadim na zacatku tohoto prispevku, nastesti uz tu mame na vyber z celkem sirokeho spektra konkurencnich bezpoplatkovych (bezpodminkovych) bank, takze kazdy si jiste vybere, co mu nejlepe vyhovuje. Samozrejme nekomu muze vyhovovat i ta mBank, ovsem to jen v pripade dodrzovani jejich podminek a akceptace jejich sileneho IB a tolerance jejich mnoha chyb.


Offline - Diskutér Profil 
4. 3. 2017 18:24 Odeslat příspěvek
Vlazy hacknul Zedňovi účet..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523 ... 883  Další stránka
Stránka 520 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies