FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2017 17:35 Odeslat příspěvek
fremantle píše
RBroker ... ale ten poplatek za držení cenných papírů, standardně 0,3 % p.a.

Já mám 0,9 % p.a., ale pouze z akcií mimo RB. Z fondů RB mám 0% p.a. . U ERSTE mi nabídli 0,45% p.a.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2017 18:12 Odeslat příspěvek
teda to je neuveritelny, jsou defakto jasne dane kritéria a at me netvrdi, ze když me posle kamarad 50k a ja jemu zpet, ze jim to vadi jako preposilani? to jako mu to mam posilat přes další ucet a ještě po castech aby to nebylo napadne? to se smeju teda


Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2017 19:12 Odeslat příspěvek
ano kritéria jsou daná, ten účet je primárně pro bonitní klientelu. Já se zase směju, že to přeposílači stále nedokážou pochopit.


Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2017 20:27 Odeslat příspěvek
Kriteria jsou daná a také to, že banka může podle svého uvážení kdykoliv službu klientovi vypovědět. A klient s tím nemůže udělat vůbec nic, protože účet mu nikdo neruší, jen službu. Smyslem prémiového bankovnictví není dělat charitu. Jestliže jsou na účtě jen 2 obraty v měsící (1 příchozí a 1 odchozí platba ve výši 50 tis.), asi se nelze divit, že se to bance nelíbí. Pokud je účet aktivně využíván, určitě nikdo neřeší, odkud peníze chodí.


Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2017 20:48 Odeslat příspěvek
https://www.csob.cz/portal/-/tz170315?redirect=%2Fportal%2Fo-csob%2Fo-csob-a-kbc%2Fservis-pro-media%2Ftiskove-zpravy
zatim 30 00, 40 000 jeste zbyva...


Online - Poslední varování Profil 
16. 3. 2017 21:01 Odeslat příspěvek
xls píše
Když z toho mám spící účet já, protože to je varianta kvalitou daleko za stupni vítězů, tak moc nevím, proč by si z toho někdo dělal primární účet s řádově vyšším příjmem.

Tak to urcite, nenasel jsem moc veci co by me tam oslnilo, abych rekl wow, no to je teda trida to tam ted naleju vse :D V kramech je ani moje cerna karta nezajma, takze nejaky plus nebo terno ci lepsi dojem nevidim. IB ujde ale spis me tam vic veci chybi, to klidne zastane kde jaka low cost banka.

-- 16. 3. 2017 21:03 --

Delitzsch píše
Jestliže jsou na účtě jen 2 obraty v měsící (1 příchozí a 1 odchozí platba ve výši 50 tis.), asi se nelze divit, že se to bance nelíbí. Pokud je účet aktivně využíván, určitě nikdo neřeší, odkud peníze chodí.

Vtip je ten ze tomu tak neni, prave ja s tim i ruzne platil abych teda vyzkousel jak budu vazenej, kdyz vytasim tu cernou top kartu :D Proste tam je spis patrno, ze velka castka prijde a odejde a bokem jsou nejaky ty mensi transakce, coz je porad vuci tomu smesny.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2017 22:30 Odeslat příspěvek
zatím sem nenasel důvod, proc platit místo vraceci kreditky u csob jejichj cernou infinite, když bych ještě tratil, prakticky krome pojisteni nemá něco "extra" co nemá TOP NABIDKA,UCB,CSOB...


Offline - Inventář Profil 
16. 3. 2017 23:57 Odeslat příspěvek
Delitzsch píše
Kriteria jsou daná a také to, že banka může podle svého uvážení kdykoliv službu klientovi vypovědět. A klient s tím nemůže udělat vůbec nic, protože účet mu nikdo neruší, jen službu. Smyslem prémiového bankovnictví není dělat charitu. Jestliže jsou na účtě jen 2 obraty v měsící (1 příchozí a 1 odchozí platba ve výši 50 tis.), asi se nelze divit, že se to bance nelíbí. Pokud je účet aktivně využíván, určitě nikdo neřeší, odkud peníze chodí.


No ono to je ještě horší. Pokud tu banku používáte jen jako doplňkovou, tak si jen hodíte karty do kastlíku u auta jako nouzovou škrabku a jedete dál. Horší je být namočený v bance víc, mít tam třeba rozsáhlý investice apod. Pak to banka buď vypoví, celý zruší (jako to už udělala spořka) nebo podstatně zhorší podmínky, zvýší poplatky,... a jste nahraný, protože vás řešení podobné situace může přijít hodně draho.

Proto když mluví banka o budování dlouhodobých vztahů a sama může jednostranně ve dvouměsíční lhůtě v podstatě jakkoliv změnit podmínky, tak pro mě diskuse končí.

(No a zrovna u těchto bank, které lákají na prémiové účty, jsem už těch podrazů zažil dost i na vlastní kůži.)


Online - Poslední varování Profil 
17. 3. 2017 01:12 Odeslat příspěvek
xls: tak vzdy je tu moznost pokud je problem, tak ji proste zrusis a mas klid :) Volnej cas uzijes treba na jiny zajmy nez hadani se s bankerem a litani do banky Erste, CSOB atd.
Ja to vzal na test a hold to za mesic zrusim, pokud budou delat problemy.


Offline - Diskutér Profil 
17. 3. 2017 06:04 Odeslat příspěvek
Jaký obraty asi čekají, když v mobilní aplikaci mám denní strop 30 tisíc ať seš čudla nebo EP...


Offline - Inventář Profil 
17. 3. 2017 08:58 Odeslat příspěvek
Tak já do ČSOB nechodil vůbec a žádný prémiový bankéř mě za roky nikdy ani nevolal, takže není ani důvod k rušení.


Offline - Inventář Profil 
17. 3. 2017 11:51 Odeslat příspěvek
Rekl bych, ze je to klasicke bububu. Jednou maji nejake podminky, tak tezko muzou vymyslet neco navic. A opravdu HODNE bych se divil, kdyby nekomu jen tak z pleziru vypovidali ucet.


Online - Poslední varování Profil 
17. 3. 2017 16:18 Odeslat příspěvek
S474N: dekuji za info a poznatky, kdyby neco se delo tak napisu pro ostatni :D


Offline - Přeborník Profil 
17. 3. 2017 19:09 Odeslat příspěvek
Mě bankéřka vytkla přeposílání při poslední návštěvě v ČSOB..poslal jsem jí slušně doprdele, s tím, aby moralizovala lidi a požádal ji, ať mi místo toho nabídne raději něco vhodného ke spoření..v té době poskytovali vybraným klientům úrok na spoř účtu na celý rok 1%


Offline - Diskutér Profil 
18. 3. 2017 00:38 Odeslat příspěvek
Vám, co něco bankéřka vytýkala: Jste z pražských nebo mimopražských poboček?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 355  Další stránka
Stránka 79 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies