FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Trisbee

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 10. 2018 19:23 Odeslat příspěvek
Trisbee, p2p platby kartou za 1,9%.
https://www.trisbee.com
Skoda toho vysokeho poplatku.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
29. 10. 2018 19:48 Odeslat příspěvek
To jo mít to nižší poplatek dá se to krásně použít na protáčení kreditek :-l
Ale Patrik by to mohl využít místo kupování 5 rohlíků po jednom, poplatek na 1kč jsou 2h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 10. 2018 19:55 Odeslat příspěvek
Akorat neni jiste, jakou nejnizsi platbu umoznuji. Muselo by se to vyzkouset.


Offline - Diskutér Profil 
29. 10. 2018 21:48 Odeslat příspěvek
která banka umožnuje odesílat halíře ? myslím že spořka má třeba 13 halířů.
třeba fio či airbank mě zajímá .
max na platbu je tam limit 250 eur a 2500 eur celkem za rok. akorát to chce 2 doklady a ty momentálně nemám, až za 14 dní abych vám to otestoval kolik se dá přijmout.


Offline - Diskutér Profil 
29. 10. 2018 22:36 Odeslat příspěvek
Akorát koukám že to chce ičo


Offline - Diskutér Profil 
29. 10. 2018 22:58 Odeslat příspěvek
fio, to umožnuje ty halíře, iča mám dvě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2018 05:15 Odeslat příspěvek
Nepotrebujes ico, kdyz budes zakaznik. Trisbee nabizi dve verze aplikace, jedna pro obchodniky, druha pro zakazniky. Ale penize se daji posilat i mezi zakazniky, odesilatel pak zaplati poplatek +1,9 % z odeslane castky. Kdyz by zakaznik posilal platbu obchodnikovi, poplatek 1,9 % neplati, protoze ho strhnou obchodnikovi ze zaslane castky. Staci mit dva smartphony, stahnout do nich aplikaci, vytvorit dva zakaznicke ucty v kazdem smartphonu jiny a muzes si posilat platby kartou sam sobe za poplatek 1,9 %.

Jinak vcera jsem poslal dotaz na podporu trisbee, jaky je limit na prevod nejnizsi mozne castky, odpovedel cituji:
"Dobrý den, třeba 2 Kč. Nemám tam stanovený limit. S pozdravem ..."
Takze teoreticky by mel jit odeslat i 1 haler, pak tedy nevim, jestli nebudou poplatek 1,9 % zaokrouhlovat take na 1 haler. Ale to by se zkoustnout dalo, kdyz clovek potrebuje provest napr. jen 5 plateb mesicne kartou Airbank.


Offline - Administrátor Profil 
30. 10. 2018 07:51 Odeslat příspěvek
Dobrý záložní plán, až přestane fungovat dobíjení Regiojetu :).


Offline - Diskutér Profil 
30. 10. 2018 10:09 Odeslat příspěvek
To jo tohle je celkem šikovné. Jen otázka teda jak funguje to posílání peněz zákazníkovi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2018 11:10 Odeslat příspěvek
Az to nekdo otestujete, dejte vedet.


Offline - Diskutér Profil 
30. 10. 2018 13:21 Odeslat příspěvek
Tak už to testuju, do apky se dá přihlásit pod různýma telafoníma číslama. Takže stačí mít více SIM karet. Jediná otrava je, že po každém odhlášení čísla musíte nové tel.číslo zadat a opsat kód z SMS který příjde. Protože apka se musí na každé číslo vždy znovu nastavit. Nejde tudíž přepínat více účtů vždy může být nastaven pouze jeden. Ale nastavení nového je otázka minuty.

Pro posílání peněz mezi kamarády apka vyžaduje přístup ke kontaktům a obejít se to nedá takže pokud chcete posílat peníze mezi svými dvouma účty musíte mít v kontaktech toto druhé číslo.

Zatím sem nenašel jak se peníze vybírají nikde se číslo vašeho účtu nezadává takže asi vrací peníze na kartu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2018 13:25 Odeslat příspěvek
Na kartu? To tezko.


Offline - Diskutér Profil 
30. 10. 2018 13:52 Odeslat příspěvek
Netuším jak to mají, já teď nemám u sebe kartu kterou sem tam chtěl přidat na zkoušku, možná se volba na přidání účtu zobrazí až v případě kladného zůstatku a možnosti výběru.

Ale jinak ta apka vypadá celkem použitelně a viděl bych to jako možnost jak někomu poslat peníze skoro anonymně. Na protáčení kreditek to bohužel díky poplatku není ale na 5kč z Airbank jak říká Patrik jako dělané. Já zatím dobíjím neplatnou cool kartu ale až to zatrhnou tak tohle je dobrá alternativa.


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2018 13:42 Odeslat příspěvek
nejmenší platba je 1 Kč, vůbec tam nejdou zadat haléře - není tam tečka, zkoušel jsem asi 2 platby a nefunguje mi to. možná to čeká na zítřek až dojde ověřovací 1 Kč k nim.


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2018 13:48 Odeslat příspěvek
Tak tu 1kč si stáhnout sami na to čekat nemusí a pochybuji že by čekaly na zůčtování. Nebo ty jsi se registroval jako obchodník?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 26 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies