FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Předplacené platební karty v ČR

Offline - Diskutér Profil 
17. 4. 2019 17:37 Odeslat příspěvek
Nejen na jiné kreditky ale i na povinné obraty jinde, případně anonymní platby.

Poslední prodávané měli expiraci 06/21
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
17. 4. 2019 18:47 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Coolkarty už prý nejdou objednat a ve Světě odměn taky nejsou. Takže to vypadá, že ČSOB to tak dlouho omezovala až se rozhodla to úplně zabalit? :-o

Pravdu máš https://www.coolkarta.cz/ck/order


Offline - Diskutér Profil 
17. 4. 2019 20:47 Odeslat příspěvek
Co jsem psal 2 dny zpátky :-D


Offline - Diskutér Profil 
17. 4. 2019 21:36 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že ČSOB měla ten úmysl už dávno a dělala všechno pro to, aby lidi znechutila. Původní mně expirovala někdy vloni koncem léta. Objednal jsem si novou, došla, pak obvyklý postup... Pak mně došlo, že nemám PIN, myslel jsem si, že jsem si SMSku omylem vymazal, tak jsem si nechal poslat nový. Peníze za nové zaslání strhnuty, PIN nikde. Reklamace, výmluvy... Po 2 měsících jsem je poslal do Brusele, ať si kartu strčí tam, kde záda ztrácejí své slušné jméno, vrátí všechny peníze, které jsem jim v souvislosti s kartou věnoval, a kartu zruší. Do týdne provedeno...


Offline - Administrátor Profil 
17. 4. 2019 22:53 Odeslat příspěvek
Já nechápu tenhle systém - vymyslím produkt, uvedu ho na trh, zjistím, že lidi ho používají jinak, než jsem měl v úmyslu, tak ho postupně "mrzačím", až ho nakonec zruším.

To ty produkty v bance nikdo netestuje? To tam nemají alespoň pár lidí s nejméně půlkou mozku, který by se na něj podíval a řekl "hele, tohle nedává smysl"? By mě zajímalo, jestli ten, kdo s collkartami přišel tam ještě pracuje :D


Offline - Diskutér Profil 
17. 4. 2019 23:19 Odeslat příspěvek
No hlavně to mělo i poměrně masivní kampaň v TV zaměřenou na adolescenty a pak kartu reálně na pobočkách nikdo neznal, z pěti poboček v samém centru Prahy (Příkopy, Václavák, nám. Republiky) to měli a uměli prodat pouze v Lazarské, na 28. října, že prý mají pouze pro děti (červená varianta) a bankéř na Příkopech to hledal v regále, že o tom slyšel a někde by to tam mělo být - fraška. Prodej online jednou pouze ČSOB kartou pak jakoukoliv, to samé aktivace limitů, jednou to šlo po telefonu pak osobně na pobočce pak zase po telefonu bez problémů. A v poslední řadě ta obstrukce a neskutečná buzerace s dokládáním zdrojů, v mém případě až na druhý pokus. ČSOB u mě tímto přístupem definitivně skončila.


Offline - Diskutér Profil 
18. 4. 2019 00:03 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Já nechápu tenhle systém - vymyslím produkt, uvedu ho na trh, zjistím, že lidi ho používají jinak, než jsem měl v úmyslu, tak ho postupně "mrzačím", až ho nakonec zruším.

To ty produkty v bance nikdo netestuje?
Interním testováním se nedá úplně zjistit, jestli o produkt je zájem.

Nemám žádné informace, ale podle toho, co se tu píše, je myslím dost pravděpodobné, že čekali daleko větší zájem od zamýšlené cílové skupiny (převážně i docela malých dětí, které hypoteticky nemají / nechtějí / u nějaké banky nemůžou mít účet).

Kdyby o ty předplacené karty opravdu byl zájem, tak nemůže být velký problém s neznalými bankéři, protože každý se to po jednom dvou zákazníkovi naučí; a případní nezamýšlení honiči bonusů by buď byli tak malá skupina, že by se to dalo zanedbat, nebo by celý systém snadno zaplatil i detekci a odmítání takových klientů.

Pokud ale o produkt není zájem (a moc se nedivím, když obyčejné Plus Konto je v nabídce „od narození“ zdarma), tak zbudou jen ti honiči bonusů, kteří jsou buď každou operací ztrátoví, nebo je to tak nějak na nule a ztrátové je to neustálé kontrolování pravidel na detekci praní špinavých peněz.

(Předplacené karty mají daleko větší význam v zemích, kde jsou šeky, které můžou být nekryté a zjistí se to až časem, takže účet je víceméně nutně úvěrový produkt; pak se může předplacená karta, která narozdíl od účtu šeky nepodporuje, vydat lidem, kterým by banka úvěr nedala. V ČR nevidím, proč by někdo dlouhodobě vedl předplacenou kartu, když se beztak musí identifikovat; možná leda tak jako dárková karta, ale to by nesměla stát stokoruny.)


Offline - Diskutér Profil 
18. 4. 2019 06:27 Odeslat příspěvek
Kdybys nekecal strazniku. Je spousta lidi s platnosti do 6/21.


Offline - Návštěvník Profil 
22. 4. 2019 20:06 Odeslat příspěvek
me prisla prvni a posledni cca 14dni zpet... platnost mam do 03/22

ale vzhledem k drive popsanym lustracim ktere jste obsolvovali Vy zacatkem roku, kvuli protaceni, ted jeste poradne nevim k cemu mi bude dobra.

mozna cast castek ktere budu potrebivat otocit z kreditek otocim, prez coolkartu a pak do revolutu, cast prez curve s napojenou podkladovou kreditkou a poslu na revolut, cast otocim prez paysend(poplatek cca 40kc za prevod) a dalsi cast prez transferwise(poplatek cca 0,4% za topup)... dik tomu na kk nebude jen jedinej pohyb a bude jich vice


Offline - Návštěvník Profil 
3. 5. 2019 18:28 Odeslat příspěvek
Paysend slyším prvně.Pres to se dají cashovat kreditky? Přes transferwise taky bez nutnosti konverze měny? Můžeš prosim popsat zkušenosti? Diky


Offline - Diskutér Profil 
9. 5. 2019 09:51 Odeslat příspěvek
Funguje vám přihlášení do cestovky? Zadám login, heslo a čekám a čekám...


Offline - Administrátor Profil 
9. 5. 2019 09:59 Odeslat příspěvek
stejný problém


Offline - Diskutér Profil 
9. 5. 2019 11:18 Odeslat příspěvek
Taky nejde ani z aplikace, asi už to ukončily :mrgreen: :mrgreen: Karty fungují?


Offline - Diskutér Profil 
9. 5. 2019 12:07 Odeslat příspěvek
Už normálně funguje, když to zkouším.


Offline - Diskutér Profil 
9. 5. 2019 14:57 Odeslat příspěvek
cz01, tak to byl asi jen krátký záchvěv funkčnosti, teď z mobilní aplikace stále nejde.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 198  Další stránka
Stránka 192 z 198 [ Příspěvků: 2969 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies