FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MaxBanka

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
Jedná se o ten neo účet? Asi měli v podmínkách mezírku, tak to řeší takhle. Bude to na finančního arbitra?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2019 07:33 Odeslat příspěvek
Vypadá to, že mě Neo účet zatím funguje, karta se tváří jako aktivní. Ale nemám žádný bonusový program, vlastně ani nevím co to je.


Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2019 08:07 Odeslat příspěvek
To je dobrý šméčko

PatrikChrz píše
Nasbírání určitého počtu věrnostních bodů? Zdá se.Prostě když už máš cca na první letenku.

-- 2. 5. 2019 18:12 --

Kamarád to popsal docela přesně:

1) Sbíráte míle. Hodnota mil v Kč je přibližně jedno procento z nákupu.
2) Míle expirují po třech letech
3) Abyste nasbírali za tři roky na letenku za 10000 Kč (na lowcosty to nefunguje, mají to ošetřené chybou v kódu tak, aby se lowcost letenky nedaly koupit), potřebujete utratit milión peněz, tj. průměrně cca 28000 měsíčně.
Samozřejmě můžete nasbírat třeba mile v hodnotě 4000 Kč na letenku do Londýna, ale to je snazší si ji za 1000 Kč koupit u lowcostu.
4) Míle vám může banka zrušit, pokud jste šest měsíců žádnou neutratili (takže nenasbíráte nikdy nic)
Je to podobné, jako když za nákup v Kauflandu nad 1000 Kč dostanete nálepku. Za 100 nálepek dostanete plyšového ufouna. Máte na to tři měsíce, pak akce skončí. Tudíž byste museli každý den udělat nákup za tisícovku. A pokud začnete moc utrácet:
5) Banka bez udání důvodu účet vypoví a míle vám zablokuje (asi - systém už čtyři dny hlásí chybu při placení, na které se prý pracuje).


Offline - Administrátor Profil 
3. 5. 2019 08:10 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
Vypadá to, že mě Neo účet zatím funguje, karta se tváří jako aktivní. Ale nemám žádný bonusový program, vlastně ani nevím co to je.

https://www.expobank-hellocashback.cz/

Ale jak píšu níže, je prakticky nemožné z toho ty letenky dostat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 5. 2019 08:17 Odeslat příspěvek
A co cashback ten funguje? Zajímalo by mne zda těch 5% na bookingu je slučitelných s jinými slevami.

-- 3. 5. 2019 08:25 --

PatrikChrz píše
Tak je to výpověď, tedy konkrétně "Oznámení o odstoupení od smlouvy o vedení účtu"

Takže ruší celý NEO účet a za měsíc přestávají úročit a vyzvou k vybrání vložených prostředků?


Offline - Administrátor Profil 
3. 5. 2019 08:27 Odeslat příspěvek
Těžko říct, celé je to takové divné.

Já jsem začal už vybírat. Blbé je, že tam mám skoro milion a jde převést maximálně 200 000 Kč denně, tak mi to bude trvat týden :(


Offline - Návštěvník Profil 
3. 5. 2019 17:33 Odeslat příspěvek
Limit určitě půjde zvýšit, bohužel ne přes víkend. Limit se zobrazuje v IB (zrovna nefuguje) a jde tam podat žádost. V úterý bys ho mohl mít zvýšený, pokud se IB rozběhne.


Offline - Administrátor Profil 
3. 5. 2019 18:28 Odeslat příspěvek
takže ve výsledku, než by mi něco schválili, tak budu mít peníze stejně vycucané :D


Offline - Nadšenec Profil 
6. 5. 2019 08:36 Odeslat příspěvek
Podobnost s ERB čistě náhodná :)
https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-t ... y-trhy_ele


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 5. 2019 13:22 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
takže ve výsledku, než by mi něco schválili, tak budu mít peníze stejně vycucané :D


Jak to vypadá? Už máš nějaké info, zda budou plnit?


Offline - Administrátor Profil 
9. 5. 2019 13:40 Odeslat příspěvek
Peníze jsem z účtu vytáhl, o víkendu budu sestavovat návrh na zahájení řízení s finančním arbitrem, pokud se banka to té doby neozve.

Udělám to podobně jako s Unicredit, mám nějaká želízka v ohni :).


Offline - Přeborník Profil 
11. 5. 2019 00:09 Odeslat příspěvek
Expobank zvýšila úročení i obyčejného spořicího účtu (takže narozdíl od NEO není měsíční poplatek) na 1,2%. (Premium spořicí účet a TV byly taky někdy zvýšeny, ale nesleduji to a nevím kdy přesně.) Ale asi se nedá založit online, takže jen v Praze.

Z 1,2% na spořicím účtu se začíná stávat častý standard…


Offline - Inventář Profil 
11. 5. 2019 08:30 Odeslat příspěvek
To vypadá spíše jako kampaň zaměřená na nové klienty...
Sazba je platná pro účty založené od 10. 5. 2019 a pouze pro nové vklady, které převýší součet Vašich zůstatků na ostatních účtech vedených Bankou ke dni 9. 5. 2019


Offline - Přeborník Profil 
11. 5. 2019 08:50 Odeslat příspěvek
lol, tak to nasleduji kroky ING, ale i tak to bude nic proti trinity s 1,38% neomezene od 15.5.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 5. 2019 10:40 Odeslat příspěvek
fc70 píše
Expobank zvýšila úročení i obyčejného spořicího účtu (takže narozdíl od NEO není měsíční poplatek) na 1,2%. (Premium spořicí účet a TV byly taky někdy zvýšeny, ale nesleduji to a nevím kdy přesně.) Ale asi se nedá založit online, takže jen v Praze.

Z 1,2% na spořicím účtu se začíná stávat častý standard…


NEO je do konce roku bez poplatku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 181  Další stránka
Stránka 2 z 181 [ Příspěvků: 2708 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies