FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2019 16:00 Odeslat příspěvek
Tak založeno na 3 kliky. Do 3 pracovních dní má být ready. Tak uvidíme. Dokonce ani nevidím, že bych tam musel posílat nějaké minimum.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2019 17:10 Odeslat příspěvek
hmmm, tak smůla. :-l Při zakládání BU přes telefon mi tam strčila hned i to spoření, že je to zdarma, tak jsem řekl "proč ne". Asi fakt poučení, co se nepoužívá zrušit a pak příště jako nový klient získat bonus za založení.


Offline - Návštěvník Profil 
31. 10. 2019 17:33 Odeslat příspěvek
tak na telefonu mi baba řekla, že to nemůže založit, že mě vidí, ale že tam nemůže nic zadat (přitom účet zrušen před 1/2 rokem a Coll karta zrušena bankou), a poslala mě na pobočku, kde mi po 10 minutách telefonování vítězoslavně řekli, že na založení účtu není právní nárok a že mi ho nezaloží - asi jsem na listině za cool kartu - taky mi to mohli říct hned a nehnat mě tam...

Docela mě udivuje, jak to, že o mě mají uchované informace, když u nich nic nemám (na infolince věděla jméno i datum narození)


Offline - Přeborník Profil 
31. 10. 2019 18:34 Odeslat příspěvek
Cool karty mi zrušila taky banka, vyměnili jsme si pár mejlů, ale spořící účet jsem v IB normálně založil.


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2019 19:02 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Tak založeno na 3 kliky. Do 3 pracovních dní má být ready. Tak uvidíme. Dokonce ani nevidím, že bych tam musel posílat nějaké minimum.

Vypadá to, že stačí jen založit a čekat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2019 19:09 Odeslat příspěvek
suram a dalsi: Vy, co jste to Sporeni s bonusem zalozili na 3 kliky, jste asi zakladali pres jiz zrizeny internetbanking CSOB?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2019 19:22 Odeslat příspěvek
tak proc ne, pokud je mozno mit jenom to Sporeni bez BU, to jsem neoveroval.
Taky to IB zadarmo muzete casem vyuzit pro ziskani nejakeho pripadneho dalsiho bonusu.

-- 31. 10. 2019 19:36 --

Ja mam nyni u CSOB Zakladni ucet za 25 kc/mes. (takovych tu asi moc nebude).
Zajimave, ze v IB CSOB nemam zadnou zpravu o te dnesni akci, jako klient jsem pro ne asi zanedbatelny, ze mne neinformuji. Asi bych si to tam stejne nevsimnul, ale je to takcitak zajimave. Vy jste nekdo mel zpravu v IB nebo mailem?

CSOB nyni (az do koce roku) nabizi bonus 500 kc za zalozeni noveho Plus konta, pro ty kdo ho po nejakou dobu nemeli. Ucet mam u nich uz dlouho, ale nikdy jsem nemel Plus konto. Chtel jsem puvodne to CSOB uplne zrusit , ale nyni bych rad vyuzil tento bonus za Plus konto.
Pro jistotu jsem polozil dotaz mailem (mam rad cerne na bilem), zda mam na ten bonus jako stavajici klient narok, zatim nemam odpoved. Podle podminek akce bych mel mit.

Myslite, ze muzu zkombinovat tento bonus s tou dnesni specialni akci 500 kc za to Sporeni s bonusem? Nevim teda, co by mi v tom mohlo branit.
A musim se kouknout, to Sporeni s bonusem je uplne zdarma, bez nejakych zavazku a povinnosti?
(Samozrejme ten urok sam o sobe stoji za starou belu).

-- 31. 10. 2019 19:38 --

e.osobne: Jo na tom Plus kontu, kdyz to vyjde, taky budu muset delat nejakou chvili umely obrat 10000 kc.


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2019 19:53 Odeslat příspěvek
Nestudoval sem ted na rychlo sazebnik,ma CSOB odchozi platbu ze sporaku na jakykoli jiny ucet zdarma?


Naposledy upravil marvy dne 31. 10. 2019 20:04, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2019 20:01 Odeslat příspěvek
koukam ted do ceniku toho sporaku a ano, "Odchozí úhrady tuzemské zadané v Internetovém bankovnictví včetně Smartbankingu v měně účtu" jsou v cene balicku a ten je zdarma, takze odchozi el. platby by mely byt urcite zdarma....


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2019 20:05 Odeslat příspěvek
Persbrandt: Dik.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2019 20:16 Odeslat příspěvek
Jeste mne zaujalo, ze ten cenik toho Sporeni s bonusem jae v takovym divnym layoutu, vubec neodpovida klasickemu stylu CSOB (snad je nikdo nehacknul :_))

Ale to jsem blazen, to vypada, ze to Sporeni s b. je jako BU skoro vyhodnejsi nez ten Zakladni ucet nebo jine BU CSOB az na tu "drobnost", ze tam nejde zridit trvale prikazy nebo inkasa. Ale jinak vedeni uctu vcetne IB zdarma, jednotlive prichozi a odchozi platby zdarma, dokonce se to trochu tvari, ze k tomu jde mozna zridit jednu kartu (mozna i zdarma) a tou z toho sporaku platit. Predpokladam, ze by to byla karta jenom k tomu sporaku, ne karta spolecna s BU.
Nemate uz nekdo tenhle sporak vyzkouseny, hl. ty transakce?

Ja jsem treba exot, ze jsem ani u BU od CSOB nepouzival trvalaky, delal jsem to rucne sablonou, takze v tom pripade by takovyhle sporak zdarma pro mne byl mozna i vyhodnejsi nez BU, pokud bych uz z nejakeho duvodu musel mit hlavni ucet u CSOB (coz nebudu muset)

-- 31. 10. 2019 20:22 --

Co mne ovsem v tom ceniku rozesmalo je, ze krome jineho jakyze to bezplatny bonus taky prinasi tento sporici ucet: "Zdarma k dispozici je glosář pojmů použitých v tomto dokumentu" (hned nahore) :-)


-
31. 10. 2019 20:29 Odeslat příspěvek
ROlda78 píše
SVĚTOVÝ DEN SPOŘENÍ S ODMĚNOU 500 KČ NA SPOŘENÍ S BONUSEM:
https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... poreni.pdf

Založeno v IB na pár kliků, díky za informaci.


-
31. 10. 2019 20:33 Odeslat příspěvek
Dá, nechodit do IB, existuje aplikace :shock:
A při těch pár příležitostech jako dneska mi opsání 9 hnusných znaků nedělá problém.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2019 20:36 Odeslat příspěvek
e.osobne píše
Pouzivat jako ucet se to neda, vzdyt ty autorizacni SMS s deviti alfanumerickymi znaky jsou strasne.


jasne, kdyz clovek skousne tech devet znaku ty autorizacni smsky..

-- 31. 10. 2019 21:24 --

tak tam volam a klucina je ze mne totalne vyplesklej...

KUrnik, tak ted jsem si to v IB blbe odkliknul a vubec se nemuzu zpatky dostat na nahled na tu mou podanou zadost o Sporeni s bonusem (protoze jejich IB neumi krok zpet). Talze vlastne vubec nrmam jistotu, jestli jsem v poradku pozadal.


Offline - Nadšenec Profil 
31. 10. 2019 22:13 Odeslat příspěvek
Zadne sms kody se nemusi opisovat, staci pouzivat Smart klic (funguje jiz delsi dobu)...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 300  Další stránka
Stránka 65 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies