FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2019 22:22 Odeslat příspěvek
Persbrandt píše
KUrnik, tak ted jsem si to v IB blbe odkliknul a vubec se nemuzu zpatky dostat na nahled na tu mou podanou zadost o Sporeni s bonusem (protoze jejich IB neumi krok zpet). Talze vlastne vubec nrmam jistotu, jestli jsem v poradku pozadal.


A v prehledu rozpracovanych zadosti se samozrejme nezobrazuje nic, i kdyz ta zadost asi podana byla...
Dokoce se mi znovu nabizi ta moznost to Sporeni s bonusem, tak nevim, jestli na to nemam kliknout. Ale pak budu mit mozna dva ucty Sporeni s bonusem, coz bych nechtel.
Na infolinku se bud neda dovolat, nebo neumej poradit...
Fakt perfektni :-(
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2019 22:32 Odeslat příspěvek
Jo jo, dostat se mimo očekávaný stav daného procesu je pro korporát řešením vždy na týdny...


Offline - Trvalý BAN Profil 
31. 10. 2019 23:02 Odeslat příspěvek
V dokumentech v IB je samozřejmě uvedena vámi podepsaná smlouva o Sú s bonusem. Účet se otevře do 3 prac dnů, info sms.

Já založil hned třikrát na tři persony :lol:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2019 01:56 Odeslat příspěvek
no nakonec se skutecne podarilo dostat tu smlouvu do dokumentu v IB, jeste 31.10. ,ale byly to nervy. ja puvodne mysdlel, ze by se to melo zobrazit i v tech zadostech.
PS No kdybych to mohl udelat a mel pristup do vice internetbankingu, tak bych samozrejme taky zalozil na vic osob, to je jasny.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2019 10:29 Odeslat příspěvek
Zalozil jsem sporeni s bonusem a priznanim odmeny ted. Stacilo potvrdit, ze jsem zadal vcera.


Offline - Přeborník Profil 
1. 11. 2019 10:36 Odeslat příspěvek
Zazadal jsi online nebo pres IB? ze bych to take jeste skusil...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2019 10:44 Odeslat příspěvek
Vcera po 19h pres operátora. Nikdo uz nevolal, az dnes s tim, ze tam maji zadano, ze mi maji volat. Ale asi jim to neukazuje, ze kdy a proc jsem jim na sebe kontakt zanechal. Ptala se me minimalne dvakrat a pak rekla ok, ze to projde..


Offline - Přeborník Profil 
1. 11. 2019 10:47 Odeslat příspěvek
ja myslel, ze dnes, ze tam maji nejaky date glitch, takze je to jiz irelevantni...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2019 16:49 Odeslat příspěvek
redhaven píše
V dokumentech v IB je samozřejmě uvedena vámi podepsaná smlouva o Sú s bonusem. Účet se otevře do 3 prac dnů, info sms.

Já založil hned třikrát na tři persony :lol:


Jen bych Vas upresnil. Nevim jak Vy, ale ja nemam v IB v dokumentech podepsanou smlouva o Sú s bonusem, ale "Smlouvu o spořicím účtu Spoření s bonusem". Jsou to slovicka, ale ten Vas vyraz "s bonusem" mi evokoval, ze je v te smlouve primo zminen ten bonus 500 kc za zalozeni, coz tam ja nemam. Ja ten vyraz "s bonusem" chapu ciste jako soucast nazvu toho sporiciho uctu, oni tam marketingove prezentuji nejaky jakoby bonus v uroceni, ale ja ho tam priznam se nevidim.

Vy mate primo v te smlouve uveden bonus 5OO Kc?

No hlavne, ze na te smlouve mama datum 31.10., to mne trochu uklidnuje.


Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2019 12:14 Odeslat příspěvek
500 Kč za založení ve smlouvě samozřejmě není, to byla jednodenní marketingová akce, to se smlouvou o produktu nemá nic společného.

Jinak přišla SMS že je účet založen. Jen teda... ČSOB nepřevádí mezi vlastními účty o víkendu? To je celkem fail.


Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2019 13:12 Odeslat příspěvek
Aha, tak převádí okamžitě, ale musí se ručně změnit datum splatnosti z pondělí (to naskočí defaultně) na dnes.


Offline - Inventář Profil 
2. 11. 2019 13:48 Odeslat příspěvek
Ale ono je zbytecne tam cokoliv posilat, ne? V podminkach nic o minimalni ulozce nebylo.


Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2019 14:06 Odeslat příspěvek
Nebylo, mě jen překvapilo, že tam svítí úrok 0,01 %, tak jsem tam poslal korunu. Protože dle úrokového lístku tam má být 0,5 %, jen pro druhý a další účet by bylo 0,01 %. Tak jsem zvědav, jestli se to zvedne na 0,5 %.


Offline - Inventář Profil 
2. 11. 2019 14:12 Odeslat příspěvek
Ano zvedne, já teď druhý den po vkladu už tam vidím 0,5% (mám to v bankovnictví PS, ale to bude stejné). Jinak ten marketingový název "Spoření s bonusem" samosebou nemá žádnou souvislost s tou odměnou za žádost o něj v Den spoření 31.10. Tím "bonusem" se myslí navýšení základní úrokové sazby dle objemu vkladů uvedené v sazebníku (tedy těch 0,5% od 1 do 250 tisíc Kč, 0,75% nad 250 tisíc do 500 tisíc Kč atd.)


Offline - Návštěvník Profil 
2. 11. 2019 14:18 Odeslat příspěvek
marcurba píše
Zdravím, prolétla tady někde informace, kdy se konečně ČSOB chystá zprovoznit Apple pay? Poslední info z banky je z února a pak ticho... https://www.csob.cz/portal/-/n190219


https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/10/31/vime-kdy-presne-csob-spusti-apple-pay/

Snad jiz v utery :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 300  Další stránka
Stránka 66 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies