FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Diskutér Profil 
7. 11. 2019 23:49 Odeslat příspěvek
Kamosovi ted blokla česká sp. vsechny karty za 1 platbu pro Uber v Hongkongu, ale fakt obratem. Kupodivu se to povedlo rozchodit po mejlu.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
8. 11. 2019 00:25 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše

Stejně tak to bude s těmi blokacemi. Dlouho to bude v pohodě, pak se sejde několik reklamací najednou z podezřelých zemí a najednou tě banka odstřihne


To je sice fakt, ale to Patriku chceš říct, že vždy obesíláš všechny banky? A koho v nich?
To bych nedělal nic jiného... Cestuji léta a zatím mi nic neblokli. Jen kdysi dávno Cetelem zpočátku posílal zprávy, že karta byla použita v té a té zemi a jestli jsem to nebyl já, ať je kontaktuji. Pak to časem přestali dělat, nebo systém pochopil, že u mě není platba kdekoli v zahraničí nic divného... Tohle oceňuji, stejně tak bych ještě akceptoval upozornění, že došlo k podezřelé transakci a mám ji nějak elektronick třeba potvrdit... Ale rovnou zablokovat kartu a ještě vyžadovat návštěvu pobočky, jak píše xls... Obzvlášť, když si většina lidí má jednu kartu a jednu banku (a obzvlášť ti u ČS).


Offline - Návštěvník Profil 
8. 11. 2019 02:52 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
Vzdy jsme davali limity, klidne na par korun, s tim ze potom se nekde skoci na internet a tam se to povoli :-)
Jezdi se s hotovosti a kdyz se planuje vyber, tak stejne se musi najit internetova kavarna, kde se to nastavi.
Nakonec bankomat je stejne ve meste, na dedinach je karta na nic.

Tohle je vrchol hlouposti lezt do IB pres internetovou kavarnu nebo Free WiFi. Ukazuje se, ze paranoia jde s hlouposti ruku v ruce.
:D


Naposledy upravil e-ossobne dne 8. 11. 2019 03:13, celkově upraveno 1


Offline - Přeborník Profil 
8. 11. 2019 03:02 Odeslat příspěvek
Z vlastního zařízení (ideálně z aplikace, ne browseru, ale není to samo o sobě průšvih) přes free nešifrované wifi, klidně.

V internetové kavárně na cizím počítači je to dost o hubu.


Offline - Administrátor Profil 
8. 11. 2019 06:34 Odeslat příspěvek
Markil píše
PatrikChrz píše

Stejně tak to bude s těmi blokacemi. Dlouho to bude v pohodě, pak se sejde několik reklamací najednou z podezřelých zemí a najednou tě banka odstřihne


To je sice fakt, ale to Patriku chceš říct, že vždy obesíláš všechny banky? A koho v nich?
To bych nedělal nic jiného... Cestuji léta a zatím mi nic neblokli. Jen kdysi dávno Cetelem zpočátku posílal zprávy, že karta byla použita v té a té zemi a jestli jsem to nebyl já, ať je kontaktuji. Pak to časem přestali dělat, nebo systém pochopil, že u mě není platba kdekoli v zahraničí nic divného... Tohle oceňuji, stejně tak bych ještě akceptoval upozornění, že došlo k podezřelé transakci a mám ji nějak elektronick třeba potvrdit... Ale rovnou zablokovat kartu a ještě vyžadovat návštěvu pobočky, jak píše xls... Obzvlášť, když si většina lidí má jednu kartu a jednu banku (a obzvlášť ti u ČS).

Ne, neobesílám žádnou. Ale vždy mám s sebou karty nejméně čtyř bank. Ted letím na víkend do Petrohradu a mám s sebou karty šesti bank. Zkrátka počítám s tím, že někde nějaká karta dočasně či trvale nebude fungovat.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 11. 2019 12:52 Odeslat příspěvek
Almighty píše
hopo.hopo píše
To je tak, když si někdo vyjede do exotický destinace a nenahlásí to bance...

To někdo opravdu dělá?

Já minimálně u kreditky na kterou chci půjčit auto. Tam nemám moc alternativ. Debetky obvykle neřeším, těch vozím hodně :-)


Offline - Nadšenec Profil 
9. 11. 2019 12:53 Odeslat příspěvek
Vy, co jste si vytočili na pobočkách na kole štěstí peníze, byly Vám již připsány ?


Offline - Diskutér Profil 
9. 11. 2019 13:24 Odeslat příspěvek
je jeste mozne si jit zatocit? diky za info.


Offline - Nadšenec Profil 
9. 11. 2019 14:18 Odeslat příspěvek
hannys85 píše
Vy, co jste si vytočili na pobočkách na kole štěstí peníze, byly Vám již připsány ?

Ještě ne. Říkali do konce listopadu.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 11. 2019 16:59 Odeslat příspěvek
Black friday, prisla akce, ze kdyz utratim 5000 kc s hello KK nekdy do 6.12.2019, tak dostanu 500 kc na nakup do Kaufu nebo rohlik.cz, taky to mate?


Offline - Návštěvník Profil 
15. 11. 2019 17:13 Odeslat příspěvek
Ano, ale jen na jedne KK


Online - Inventář Profil 
15. 11. 2019 17:15 Odeslat příspěvek
Mě nic takového nepřišlo. Možná proto, že každý měsíc čerpám na jejich dvou KK plný zpětný bonus 2x 500Kč.

Používáš kreditku aktivně, čerpáš plně bonusy?


Offline - Nadšenec Profil 
15. 11. 2019 17:18 Odeslat příspěvek
Kreditky HB ted nepouzivam. Doslo mi to na jednu, na tu, kterou jsou uz hodne dlouho nepouzil. V pondeli prevedu 5000 na ucet a uvidim, jestli poukaz dojde.


Offline - Diskutér Profil 
15. 11. 2019 17:34 Odeslat příspěvek
Přišlo mi to taky, a to na kartu, kterou plně využívám.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 11. 2019 18:33 Odeslat příspěvek
To prislo emailem? Nebo zprava v IB?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 632  Další stránka
Stránka 199 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies