FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Diskutér Profil 
7. 11. 2019 23:52 Odeslat příspěvek
z 5 to navysili na 6,2Mil. jde to i na lisku- Liska spocita z uctu i u postovky prijem napriklad 120 tisic, csob ho nepocita takže to clovek musi nahlasit sam.
csob umoznuje 3 nemovitosti na "vlastní bydlení" Liška dalších 5.
a díky splácení z čsob je tam sleva 0,2 procenta, takže 80 tka LTV vychází na 2,39 tedkonc.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
8. 11. 2019 06:11 Odeslat příspěvek
To vypadá nadějně, asi začnu "krmit". Dřív byl limit na předschválenou splátku 50.000 bez ohledu na vyšší příjem a měl jsem dojem, že to šlo dolů na 30.000. Ty 3 nemovitosti byly na jedno číslo popisné, u jiných adres by možná šlo i víc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 11. 2019 12:03 Odeslat příspěvek
Kazdopadne obecne me prijde to CSOB premium horsi nez nepremium co se tyce te komunikace s bankou atd. Ze clovek vse musi resit pres jednoho cloveka, nemuze tam proste prijit, fakt ojeb, zpetne to podle me za ty nejake vyhody v podobe salonku na letisti nestalo.


Nicmene urcite jsou lidi, kterym to vyhovuje vic, na ne to asi cili.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 11. 2019 12:48 Odeslat příspěvek
Vlastní zkušenost? Já nakráčím na pobočku (i jinou než domácí) a vyřeším vše co potřebuju.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 11. 2019 17:10 Odeslat příspěvek
Jinak bych to nepsal


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2019 22:25 Odeslat příspěvek
Mate nekdo zkusenost, jestli EP prudi s investicemi a vyhrozuje vypovedi i kdyz tam ma clovek hypoteku?


Offline - Administrátor Profil 
13. 11. 2019 03:03 Odeslat příspěvek
Podle mne to je dle cílů jednotlivých bankéřů. Dalich psal, že mu účet byl vypovězen i přes hypotéku a investování.


Offline - Nadšenec Profil 
13. 11. 2019 05:50 Odeslat příspěvek
V poslednej dobe to ide dole vodou.
Pri telefonátoch s problémami sa vždy na konci hovoru snažia nutit úvery. Keby vsetko fungovalo, ako ma, tak vam ani nevolam. Dajte pokoj ;-)
Na pobočkách tlačia investície a nazývajú to sporenim. (WTF!!!???)
Už som zaznamenal aj tlak na refinancovanie hypotéky mimo fixacie, však už sú zákonom ohraničené pokuty, tak sa mi to určite oplatí.

Z minulosti nemám take zle skúsenosti, nejako prituhuje.
A to u všetkých bank. (To s tými investíciami som zažil snáď v kazdej)

Takže stojí za to sa inšpirovať a nahrávať si, čo len sa dá.


Offline - Diskutér Profil 
13. 11. 2019 08:51 Odeslat příspěvek
Refinancování mimo fixaci... Co vím, limit max 1%, respektive max 50000 Kč, je ale uváděný jen u prodeje nemovitosti. Pokud o prodej nejde, může banka chtít až sumu zbylých úroků do konce fixace, to třeba já mám hodně přes mega.
Nebo se to změnilo v posledních pár měsících?


Offline - Diskutér Profil 
13. 11. 2019 10:41 Odeslat příspěvek
RB tisícovku. Po 1 roce z 5. Jsem jim udělal papa.
Vycisleni druhej den v mejlu. Datum realizace mi dali do měsíce na den splátky hypo, odhadce byl taky rychlej. 0 400 tisíc mi vzrostla cena nemovitostí za rok.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 11. 2019 12:18 Odeslat příspěvek
alfas123: me nikde nikdy investice netlaci, vlastne jedno to nahodil, tak jsem zminil ty poplatky dementni a tim to skoncilo, mozna mas na uctech hodne penez :D

Zrovna dneska jsem byl navstivit banku a pohoda, nic nenutili a to mam taky to "premiove", fakt, ze jsem tam sel je takovy jako neradostny, v nepremiove by se nestalo


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 11. 2019 15:15 Odeslat příspěvek
Co rikate na novy "Premiovy" ucet od RB?

Neni pod Premium banking jako eKonto Exclusive, ale nahrazuje eKonto Komplet. Respektive, kdo ma prijmy na uctu pres 50k, tak mel dostat "nabidku", ze mu ucet bude preveden automaticky. EKonto Komplet ma bezet dal, ale nebude mozne otevrit novy.

Krome ceniku, ale RB porad nema ani carku o uctu na svych strankach
(https://www.rb.cz/attachments/ceniky/ce ... y-ucet.pdf)

Melo by se jedno o dalsi ucet s vedenim zdarma pri prijmech na 50k (pocitaji se pouze dve nejvyssi prichozi platby), v cene pouze debitka gold base a obycejna RB Easy kreditka s dvema loungekey vstupy.

Nastesti mate ale v cene Premium Way. Tedy dvakrat rocne moznost poradenstvi od jiste velice kompetentniho bankere.


Offline - Diskutér Profil 
13. 11. 2019 17:27 Odeslat příspěvek
v ceně snad 2 debetky a KK Premium s dvěma vstupy (resp. do konce roku možná KK DeLuxe s vratkou)
tohle se tu celkem už řešilo, brouzdej pár stránek zpět..


Offline - Diskutér Profil 
13. 11. 2019 18:08 Odeslat příspěvek
audiobullys píše
RB tisícovku. Po 1 roce z 5. Jsem jim udělal papa.
Vycisleni druhej den v mejlu. Datum realizace mi dali do měsíce na den splátky hypo, odhadce byl taky rychlej. 0 400 tisíc mi vzrostla cena nemovitostí za rok.

Aha, koukám na to. ČS i v kalkulačce na svých stránkách uvádí 700 Kč. Tak to začínám vážně uvažovat. 2,18 u FIO nebo 2,09 u Creditas se mi líbí (a pokud získám nabídku od nich, mohlo by jít srazit i ČSOB premium).


Offline - Přeborník Profil 
13. 11. 2019 18:12 Odeslat příspěvek
Podívej se pořádně, jakou máš smlouvu, zákon omezoval poplatky za předčasné splacení v několika fázích, ale vždy se to vztahovalo až na nově uzavřené / refixované půjčky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 355  Další stránka
Stránka 253 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies