FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká pošta s.p.

Offline - Nadšenec Profil 
9. 11. 2019 14:38 Odeslat příspěvek
ne asi, jen si prectete komu vsemu se muze dat doporuceny dopis a hardener alternativy, když postak zazvoni a dolu prijde někdo s op, maj to v podmínkách


DODÁNÍ DO VLASTNÍCH RUKOU VÝHRADNĚ JEN ADRESÁTA + nedodani v pripade do schránky je to nej co muzes udelat.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
13. 11. 2019 19:01 Odeslat příspěvek
drkarel píše

Naší domácí doručovatelce jsem už několikrát musel zdůraznit, že nemá dávat psaní do vlastních rukou podepsat sousedovi a házet do schránky (bývá tam lhůta počínající doručením).


Kdybys nebyl na poste vexlovat s dobirkama, tak bys mohl si to prijmout od listonosky sam :-))

Na druhe strane muzes snadno sporovat doruceni, ze to neni tvuj podpis...

Tohle se resi pres postu, ze si adresat nepreje predavani zasilek sousedovi. I kdyz do vlastnich rukou by meli davat toliko adresatu a zmocnenci. Doporucene pak na adrese komukoliv ze sousedu, pokud si to adresat nezakazal na poste.


Offline - Inventář Profil 
13. 11. 2019 20:22 Odeslat příspěvek
Že Ty musíš furt dokazovat, jak jsi chytrej … tedy ... nejsi. :)

-- 13. 11. 2019 20:25 --

Jo teď jsem si vzpomněl … Budeš mít o dost klidnější život a lehčí hlavu, protože s dobírkama končím. :) Jen na tu poštu budu muset chodit furt ...


Offline - Poslední varování Profil 
14. 11. 2019 11:53 Odeslat příspěvek
Vexlaku s dobirkama :-) kvuli takovym mame smitec my poctivi ;-(

Ps: tak jsem si to nasel: Dodání do vlastních rukou
Pošta dodá zásilku:
- je-li adresátem fyzická osoba, jen adresátovi, zmocněnci adresáta, zákonnému zástupci adresáta nebo zmocněnci zákonného zástupce adresáta;
- je-li adresátem právnická osoba, jen oprávněné osobě.

Takze asi mas zakonneho zastupce, a tim je soused, kdyz jsem nemel pravdu - ale to jsi nam nerekl, ze tvuj tata je soused!


Naposledy upravil vpe dne 14. 11. 2019 11:57, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
14. 11. 2019 11:56 Odeslat příspěvek
Máš o sobě zbytečně vysoké mínění. Zřejmě je to způsobeno Tvým subjektivním pohledem. :D


Offline - Poslední varování Profil 
14. 11. 2019 11:58 Odeslat příspěvek
Jeje ty jsi rychlik! Nez doplnim tak...

Takze asi mas zakonneho zastupce, a tim je soused, kdyz jsem nemel pravdu - ale to jsi nam nerekl, ze tvuj tata je soused!

Vysvetli v cem nemam pravdu.

-- 14. 11. 2019 12:01 --

Hele me docela zamrzelo treba to, ze mbank vyjmula Ceskou postu z bonusu plateb KK...

Proc to ta mbanka udelala?


Offline - Poslední varování Profil 
14. 11. 2019 12:19 Odeslat příspěvek
vpe píše
Hele me docela zamrzelo treba to, ze mbank vyjmula Ceskou postu z bonusu plateb KK...

Proc to ta mbanka udelala?
Asi kvůli těm vekslákům s dobírkami. My co jsme se s touto nejhorší bankou v Česku už dávno rozloučili tak nás to nemusí mrzet a může nám to být jedno.


Naposledy upravil vlazy dne 14. 11. 2019 12:21, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
14. 11. 2019 12:20 Odeslat příspěvek
vpe píše
Hele me docela zamrzelo treba to, ze mbank vyjmula Ceskou postu z bonusu plateb KK...

Proc to ta mbanka udelala?


Ze stejného důvodu, jako to udělala spousta dalších bank.


Offline - Poslední varování Profil 
14. 11. 2019 17:42 Odeslat příspěvek
Z jineho duvodu nez vykuku s posilanim dobirek? Ja nevim, ja se ptam. Ja bych na tyhle parazity poslal FAÚ a utvar pro prani penez :-) Meli by co vysvetlovat posilat si sami sobe dobirky, je ponekud :twisted:


Offline - Diskutér Profil 
14. 11. 2019 19:00 Odeslat příspěvek
Dobírky neposílám, ale fakt mne dokáže vytočit to komunistické myšlení, že já vím lépe co mají jiní dělat - omlouvám se, ale to už mi fakt dovedne zvednout tlak.
Já bych zas radši poslal kontrolu na kuřáky, pijany, hráče, milovníky známek, rybiček, auťáků co utrácejí za blbosti - jestli mají nakrmené děti, přečtenou klasickou literaturu ...


Offline - Diskutér Profil 
14. 11. 2019 19:16 Odeslat příspěvek
Pozaviral bych i vsechny, co posilaji dopisy Jeziskovi a St. Clausovi na severni pol ..


Offline - Přeborník Profil 
14. 11. 2019 23:10 Odeslat příspěvek
Co je protizákonného posílat doporučený dopis na dobírku? :-D Myslíš, že je takových tolik, aby rušili/krátili vratky? Ne, jen si židi spočítali, že ta většina hlupáků si ty zbytečné kreditky stejně nechá.


Offline - Poslední varování Profil 
14. 11. 2019 23:30 Odeslat příspěvek
Posilat si sam sobe zasilku na dobirku desitky tisic Kc kazdy mesic, abyste podojili kreditku, vam prijde korektni a dustojne k chlubeni jo? :-)


Offline - Diskutér Profil 
14. 11. 2019 23:55 Odeslat příspěvek
Je to naprosto korektni. I si sam sobe poslat korespondak s napisem "Ahoj, mam te rad!".


Offline - Přeborník Profil 
15. 11. 2019 00:09 Odeslat příspěvek
Sám sobě si je zvláštní, ale nikdy jsem to neudělal. Ale posílat ženě v dopise směnku s dobírkovou částkou na 50 tisíc mě normální příjde. :-D

Ty vole banky dennodenně sekají lidi o takové peníze, že je mi naprosto u ***** udělat poště kšeft a za odměnu vyinkasovat čisté 4 kila za měsíc, tak jako mi bylo kdysi u ***** zaplatit zboží v Datartu, dostat z GE 3 tisíce a zboží vrátit. :idea: o<:)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 119  Další stránka
Stránka 97 z 119 [ Příspěvků: 1772 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies