FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Diskutér Profil 
6. 11. 2019 09:32 Odeslat příspěvek
Nechystá.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 11. 2019 17:09 Odeslat příspěvek
Jak rychle Vám dojde notifikace o změně zůstatku na účtu po zaplacení mobilem?
Kdysi mi to chodilo po pár sekundách, dneska to chodí po pár minutách :-(
Máte stejnou zkušenost?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 11. 2019 17:12 Odeslat příspěvek
Včera v Albertu zaplatím a když odjíždím s vozejkem od pokladny, tak mi došla. Takže pár vteřin


Offline - Diskutér Profil 
11. 11. 2019 15:24 Odeslat příspěvek
Včera (neděle) jsem zadal platební příkaz do jiné české banky s dnešním datem splatnosti a peníze z AIR odešly až v 13:51!!! Do cílové banky dorazily v 15:08. :-(


Offline - Diskutér Profil 
11. 11. 2019 15:44 Odeslat příspěvek
Já měl na víkend trvalé příkazy a odchází dle mailů postupně během dne (ještě ráno byly "Ve zpracování"). Jindy mi ráno na mobilu svítilo x mailů o snížení zůstatku
Nojo no, u Kellnera teď technika často stávkuje, takové O2 (TV) je kapitola sama pro sebe...


Offline - Inventář Profil 
12. 11. 2019 14:00 Odeslat příspěvek
To samé, včera mně přišlo potvrzení o převodu až před 14. hodinou, normálně už ho mívám hned brzy ráno...


Offline - Návštěvník Profil 
12. 11. 2019 18:31 Odeslat příspěvek
Mě teď spíš zaráží, s čím přišli. Asi vám přišlo oznámení s předmětem "Proč některé platby už nemusíte potvrzovat". Pozastavuji se nad tím, že tím vlastně ubírají na bezpečnosti a není nikde přesně definované, kdy potvrzení nebudou vyžadovat. Mně to osobně přijde jako snížení bezpečnosti na úkor pohodlí a pro mě osobně je to docela nepřijatelné. Já chci opravdu v IB potvrzovat všechny platby (vyjma známých účtů samozřejmě) a ne se spoléhat ne nějaký neprůhledný algoritmus, který to vyhodnotí jako "obvyklé chování" a platbu povolí. Nedělá mi problém ten telefon vzít ze stolu a přiložit palec. Hlavně když mám odeslání peněz stoprocentně pod kontrolou. A tu mi teď berou, aniž bych to chtěl.


Offline - Administrátor Profil 
12. 11. 2019 19:09 Odeslat příspěvek
Podle mého názoru riziko v tomto případě nese AirBank a v případě zneužití bys to u fin. arbitra vyhrál


Offline - Diskutér Profil 
12. 11. 2019 19:47 Odeslat příspěvek
Nesouvisí to s tím, že je potřeba potvrdit už přihlášení (a proč tedy následně potvrzovat ještě platby)?


Offline - Návštěvník Profil 
12. 11. 2019 21:00 Odeslat příspěvek
Citace
Nesouvisí to s tím, že je potřeba potvrdit už přihlášení (a proč tedy následně potvrzovat ještě platby)?


Nesouvisí. Bez jakéhokoliv ověření na telefonu jsem přes IB klidně poslal přes 500,- aniž bych musel na telefonu přihlášení nebo autorizaci platby schvalovat. Účet není mezi známými, ačkoliv je pravda, že na něj posílám peníze častěji. Ale i tak. 2 stupňové ověření je tím pádem pryč. To mi hlava nebere.


Offline - Inventář Profil 
21. 11. 2019 08:43 Odeslat příspěvek
Proč z nás stále někdo musí dělat stádo nesvéprávných blbů? Asi každý dostává málo maiů, takže musí ještě dostávat takovouhle sra*ku :-(?

Dobrý den, pane XY,

dnes 20.11.19 jsme zaznamenali přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví. Pokud jste to nebyli Vy, zavolejte nám prosím na 515 202 202.

Vaše Air Bank


Offline - Diskutér Profil 
21. 11. 2019 09:08 Odeslat příspěvek
Aneb nastavím si notifikace na vše a divím se, že mi chodí. :D


Offline - Inventář Profil 
21. 11. 2019 13:59 Odeslat příspěvek
Air Bank má nějakou možnost nastavení notifikací na vše? Reaguj příště na to, čemu rozumíš, což bude asi tak kravské lejno.

Protože já tam vidím jen tohle:

Nastavená upozornění
Upozorňování na inkasa ke schválení
Do internetového a mobilního bankovnictví a mailem
Upozorňování na neúspěšné úhrady
aktivní na mail
Upozorňování na aktivní operace zadané přes mobilní bankovnictví
nenastaveno


Offline - Návštěvník Profil 
21. 11. 2019 14:31 Odeslat příspěvek
Tohle forum je jen pro lidi s IQ vyšším než má dědek Tomáš Marný, kterému už ujel vlak (a to ve všech směrech), takže už sem nic nepiš ..... nikdo tě tu stejně neměl rád.


Offline - Inventář Profil 
21. 11. 2019 15:42 Odeslat příspěvek
To sice mám, ale vlak mi asi ujel taky. Těch možností nastavení notifikací je tam ještě více, ale tohle mi připadá jako bezpečnostní upozornění, které si banka prostě pošle, když usoudí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 433  Další stránka
Stránka 318 z 433 [ Příspěvků: 6481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies