FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

Offline - Diskutér Profil 
8. 12. 2019 10:03 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Jak definitivně zrušit BÚ ve FIO?
https://siander.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=737873


Jméno Hana Rebeka Šiander mluví samo za sebe.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
8. 12. 2019 22:10 Odeslat příspěvek
nadnasi se jak holubicka.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2019 10:57 Odeslat příspěvek
Nová aplikace jako vánoční dárek. Ve skutečnosti roční zpoždění a jedna ze smutných ukázek, jak se Fio za ty roky propadla. Hezky popsáno :) https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... konkurenci


Offline - Nadšenec Profil 
11. 12. 2019 11:27 Odeslat příspěvek
...jak se Fio za roky propadla...

Tak ten byl z těch méně povedených...
Já být akcionářem, tak se za takový propad každý den jen modlím! -:))) Z malé záložny na 5. největší banku, s nárůstem počtu klientů každým rokem dvouciferným procentem, s ročním ziskem přes miliardu... a můžu pokračovat, ale zjevně zbytečně.

Netvrdím, že uživatelsky je pro každého klioše. Ale za mě je rozhodně mezi Top3, jak IB, tak app (iOS). A to mám u nich u firemní účet a vcelku slušný provoz, takže přehlednost, funkčnost a stabilita je prioritou...


Offline - Poslední varování Profil 
11. 12. 2019 11:37 Odeslat příspěvek
A kde je ta nová mobilní aplikace k dispozici? Stávající aplikace mi aktualizaci nenabízí a na play Google ji také nikde nevidím. Na stránkách FIO nějaké informace o nové aplikaci pro Android také nevidím.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 12. 2019 12:07 Odeslat příspěvek
Pro Android tady https://play.google.com/store/apps/deta ... cz.fio.sb2, info v IB v nastavení - nový smartabnking


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2019 19:06 Odeslat příspěvek
Kde mohu nastavit darkmode? V nastavení tu možnost nemám.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2019 19:52 Odeslat příspěvek
bodyczech píše
...
Netvrdím, že uživatelsky je pro každého klioše. Ale za mě je rozhodně mezi Top3, jak IB, tak app (iOS). A to mám u nich u firemní účet a vcelku slušný provoz, takže přehlednost, funkčnost a stabilita je prioritou...

Mám podobný názor, u FIO máme dlouhé roky účet pro Společenství vlastníků a funkčnost, stabilita a přehlednost je skvělá. Banka umožňuje provázání s účetním systémem, takže lze naimportovat bankovní výpisy přímo do účetnictví a naopak schválené dávky účetních příkazů vyexportovat z účta do banky. Neomezenou historii ve spojení s fulltextovým vyhledáváním opravdu nebylo a není dokonce ani dnes běžné nabízet, FIO ji má po celou dobu! A poplatky 0 Kč. Jedině spořit u FIO nemá smysl, volné prostředky je potřeba umisťovat jinde, kde se dosáhlo trojnásobného úročení oproti spořáku FIO. Ale s běžným účtem u FIO rádi zůstáváme právě kvůli jejich el.bankovnictví.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2019 23:14 Odeslat příspěvek
Podarilo se vam najit tu novou appku?

-- 11. 12. 2019 23:18 --

https://play.google.com/store/apps/deta ... cz.fio.sb2 v google play hledani ani na mobilu ani v prohlizeci to nenaslo

za me velky pokrok


Offline - Nadšenec Profil 
12. 12. 2019 11:37 Odeslat příspěvek
Hele a transakce se pořád potvrzují pinem, nebo přes sms na mobil?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 12. 2019 14:31 Odeslat příspěvek
PINem, který si uživatel zvolí při aktivaci aplikace nebo otiskem (pokud není face id).


Offline - Nadšenec Profil 
12. 12. 2019 14:56 Odeslat příspěvek
Ok díky


Offline - Návštěvník Profil 
12. 12. 2019 17:26 Odeslat příspěvek
jakoubek61 píše
Kde mohu nastavit darkmode? V nastavení tu možnost nemám.

Zatím to prý funguje jen na Android 10 (kde je tmavý režim přímo součástí systému). Na funkčnosti ve starších verzích se pracuje.
vlazy píše
Stávající aplikace mi aktualizaci nenabízí

Pravděpodobně chtěli začít s čistým štítem, stará verze se za ty poslední roky dostala na hodně nízký průměr hodnocení.


Offline - Poslední varování Profil 
12. 12. 2019 17:44 Odeslat příspěvek
Pezos píše
Pravděpodobně chtěli začít s čistým štítem, stará verze se za ty poslední roky dostala na hodně nízký průměr hodnocení.
Stará verze nebyla až tak špatná, ale ta nynější nová vypadá být trochu lepší.


Offline - Nadšenec Profil 
12. 12. 2019 18:26 Odeslat příspěvek
Ještě dotaz, nová apka má umět trvalé příkazy, co příkaz k inkasu (když si chci stáhnout peníze od někoho), ten tam nedali?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713 ... 838  Další stránka
Stránka 710 z 838 [ Příspěvků: 12558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies