FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Skip Pay

Offline - Diskutér Profil 
3. 9. 2019 13:22 Odeslat příspěvek
Novinky - umoznuje odklad platby 14D (az 30D) a spousti vernostni program za kazdou 100 Kc bod na slevy. Do mesice budou mobilni appky a do budoucna i vlastni platebni kartu.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
3. 9. 2019 13:28 Odeslat příspěvek
S Mall pay mám velmi špatné zkušenosti, opakovaně mi zamítal platbu (nízkou, jednotky stovek, tedy pod počáteční limit 1000 Kč, co dávají nově registrovaným) ze dvou různých jejich eShopů. Podpora mlčí, že prý ani oni jako řadoví zaměstnanci přesný důvod zamítnutí neznají, na prověřování klientů jako mladá firma teprve pracují atd. Hlavní důvod je ale nejspíš ten, že oni využívají zatím jako jedinou věc k hodnocení bonity klienta Telco skóre (to hausnumero), konkrétně od O2 (ve spolupráci s T-Mobile). Tedy kdo nemá u Mall pay registrované číslo mobilu psané přímo na sebe (je třeba firemní), nebo jde o málo využívanou předplacenou kartu, ten má asi smůlu, tento jediný jejich systém ho nemá jak oskórovat a asi proto pak vše zamítají, i nákup za 400 Kč. Takové potíže jsem tedy s Twisto když začínali neměl...


Offline - Diskutér Profil 
3. 9. 2019 14:06 Odeslat příspěvek
To je pouze tvá domněnka. Já Mall pay taky zkusil, nakoupil jsem něco za cca 2000 Kč, mám předplacenou kartu (Kaktus) a platbu mi schválili, takže u tebe bude asi nějaký další problém.


Offline - Inventář Profil 
3. 9. 2019 15:20 Odeslat příspěvek
Oni mi sami ze zákaznické podpory napsali, že to nechápou, že tam musejí mít nějakou systémovou chybu a předávají to dál (ale je to už cca měsíc a nic). Ono totiž systém mi limit nákupů 1000 Kč schválil (základní pro nové klienty Mall pay), přesto ani platba 400 Kč neprošla, tedy to je chyba u nich v systému, ne u mě, což uznali :). Snad to dají brzy do pořádku, takto Twistu konkurovat moc rychle nebudou...


Offline - Nadšenec Profil 
3. 9. 2019 18:22 Odeslat příspěvek
Mne dali z fleku limit 5000 Kc a od te doby to pouzivam pravidelne na veskere nakupy na Mallu.


Offline - Diskutér Profil 
3. 9. 2019 18:34 Odeslat příspěvek
Spolupracují s ČSOB https://mallpay.cz/
tj. RB, protože dělá malé objemy, časem tedy ostrouhá?

Základní služby
Registrace účtu 0 Kč
Platba na e-shopu s MALL Pay 0 Kč
Zaplacení objednávky do data splatnosti 0 Kč

Počet dní od data splatnosti
5 dní po splatnosti 100 Kč
10 dní po splatnosti dalších 100 Kč
15 dní po splatnosti dalších 100 Kč


Offline - Nadšenec Profil 
3. 9. 2019 18:56 Odeslat příspěvek
Já mám s Mall Pay výbornou zkušenost. Za nákup v hodnotě 500 Kč mi dali 200 Kč slevu na první nákup. Tedy sleva 40 % jenom za to, že bylo zaplaceno přes Mall Pay.


Offline - Poslední varování Profil 
3. 9. 2019 23:46 Odeslat příspěvek
Lenka_2: to je zajmave, zkusil jsem to a dali me limit 2000czk, sleva zadna.. cena zbozi asi 700czk.


Offline - Nadšenec Profil 
4. 9. 2019 19:08 Odeslat příspěvek
Sleva byla časově omezená akce do konce července. Při prvním nákupu dávali 200 Kč při zadání slevového kódu POPRVESMALLPAY1, při další platbě dávali 50 Kč s kódem ZNOVUSMALLPAY2. Teď už to asi fungovat nebude.


Offline - Inventář Profil 
4. 9. 2019 22:50 Odeslat příspěvek
Teď je možnost do 31.10. na první nákup skrz Mall pay, zaplacený následně na webu Mall pay UniCredit bank kartou, využít 10% odměnu (max.100 Kč) v jejich systému odměn U-šetřete (samosebou to nemusí mít každý, odměny nabízejí v UCB i Air jak známo parametricky).
Právě proto jsem se zkoušel do Mall pay registrovat. Startovací limit 1000 Kč jsem dostal, ale nákup ani za cca 900 ani cca 400 Kč neprošel, sami uznali že mají nedokonalý začínající systém a stále ho ladí, jak píšu výše...


Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2019 06:51 Odeslat příspěvek
Prodloužená záruka +1, +2, +3 roky - nabízejí zdarma, což se může hodit.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 9. 2019 14:40 Odeslat příspěvek
Váš dárkový poukaz na první nákup se slevou 200 Kč je: DVESTOVKY

Mně přišlo tohle.


Offline - Diskutér Profil 
29. 9. 2019 19:15 Odeslat příspěvek
Já tu prodlouženou záruku vidím v administraci jako možnost k přikoupení. Nenabyl jsem dojmu, že by byla zdarma. Uniká mi něco?

Budu teď zkoušet rovněž pro první nákup kupon, tak snad ty na 200 Kč výše budou funkční. Tady je totiž uvedeno, že platí do 31.7.2019 https://svetodmen.cz/akcni-nabidky/slev ... s-mall-pay .


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2019 09:51 Odeslat příspěvek
Kupón na 200 Kč mi před 2 dny fungoval, takže by měl. Jen je trochu zmatečné, že se nezadává klasicky do e-shopu, ale až přímo v Mall Pay.


Offline - Nadšenec Profil 
22. 12. 2019 17:56 Odeslat příspěvek
Sleva 200kc stale funguje ;)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 155  Další stránka
Stránka 1 z 155 [ Příspěvků: 2312 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies