FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Offline - Nadšenec Profil 
24. 12. 2019 13:43 Odeslat příspěvek
fremantle píše
U RB po Novém roce nepůjde vůbec docílit kombinace, kdy je vracecí kreditka bez poplatku v rámci balíčku služeb - z prodeje mizí jak eKonto Komplet.

Nestesti jsem zmenu na Premiovy ucet odmitl, takze mi zu stava eKonto komplet s KK Style.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 12. 2019 16:00 Odeslat příspěvek
Ona to není také žádná výhra ale.


Offline - Diskutér Profil 
24. 12. 2019 16:25 Odeslat příspěvek
Do konce roku lze zmenit u RB prave na ten premiovy a mit De-luxe zdarma ...

-- 24. 12. 2019 16:26 --

Mam ted de-luxe na 3 roky zdarma, uz mi novou za 3 roky nevydaji, pak se uvidi ..


Offline - Inventář Profil 
24. 12. 2019 16:37 Odeslat příspěvek
Změna eKonta Komplet na Prémiový účet a "výměna" KK Style na De Luxe mi přijde taky lepší deal, než zachování eKonta Komplet a KK Style (kromě toho lze předpokládat, že stejně do těch 3 let RB možnost vedení KK Style k eKontu Komplet ze sazebníku "odstraní" - vzorka případů, kdy už něco podobného nastalo je dostatečná)...


Offline - Nadšenec Profil 
24. 12. 2019 17:25 Odeslat příspěvek
No tak neni preci problem mit oboji (dva ucty a dve kreditky a vse zdarma)...
Navic urok 3% na sporaku...


Offline - Návštěvník Profil 
25. 12. 2019 00:48 Odeslat příspěvek
evelista píše
Prijde ti 7000 na ucet, klidne ji okamzitou posli jinam, udelej kk cashback za 3000kc a mas kreditni kartu a ucet u CS freee, kdo z vas to ma.


Nestává se to někdy, že ti v okolí vůbec nikdo nerozumí? Co máš za školu?


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 12. 2019 03:36 Odeslat příspěvek
Spokojeným klientům ČS se nikdy nesnaž porozumět, nejde to. :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 12. 2019 10:43 Odeslat příspěvek
Copak někdo může být spokojený s ČS?
To jsou asi ti, kteří nekoukají kolem sebe a rádi platí poplatky. :-)
Ale teď k tématu. Mě osobně zaujala Tesco Kreditka. Kdysi jsem měl mBankovou, ale ta spadla na 0,5% Cashbacku a proto jsem ji zrušil. V Tescu nakupuji často a mám spočítáno, že se mi to vyplatí.


Offline - Nadšenec Profil 
25. 12. 2019 10:46 Odeslat příspěvek
Kro cashbacku má Tesco karta i zajímavý balíček pojištění, škoda jen, že poplatku 59 Kč se nedá zbavit.

mBank Plus jsem si nechal na Twisto, jednotlivé kk Twisto už dali hodně do výluk (HB používám pro jiné účely v kombinaci také s Twisto)


Offline - Nadšenec Profil 
25. 12. 2019 23:28 Odeslat příspěvek
Hele protože jsem CS evangelista, tak mi prosim napis v jakem modelu já podle tebe CSku davam nejaky poplatky?
V ceniku se snad orientujes a googlovat umis? Kdyby jo, nemluvil bys tady takove bludy.


Offline - Diskutér Profil 
26. 12. 2019 01:42 Odeslat příspěvek
Hadam ze to mysli tak ze jinde nemusí provádět saskarny aby mel to same zdarma.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 12. 2019 10:04 Odeslat příspěvek
Víme o nějaké kartě co dává slevu na Benzině? Mám BONUS club a ta dává 50 hal na litr. Potřebuju nakupovat 100 oktanů, biosračky mi ku.ví vstřikovače.


Offline - Diskutér Profil 
26. 12. 2019 10:11 Odeslat příspěvek
Mototechna kreditka, seženeš v AAA.
https://www.mototechna.cz/mototechna-kreditni-karta


Offline - Nadšenec Profil 
26. 12. 2019 10:36 Odeslat příspěvek
Jako jestli se potvrdí to, co psal tocassido, a bonus u mototechny bude těch 500 Kč, i když teda už kombinovaně, tak to bude podle mě obecně nejlepší kreditka na příští rok. Ještě by teda mohl být AP a GP, ale po tom zadávání smsek až do vánoc si iluze nedělám...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 12. 2019 10:52 Odeslat příspěvek
suram píše
Mototechna kreditka, seženeš v AAA.
https://www.mototechna.cz/mototechna-kreditni-karta


Na to nemám nervy musel bych tam někoho seknout, už jsem tam jednou čekal a takovou aroganci prostě nedávám ! Zm.di v Olomouci >:-(

Navíc si myslím že koruna sleva z Easy Benzina - jako platební nabíjecí plus 50 hal sleva z Bonus klubu předčí i Mototechnu se 4% ne?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Další stránka
Stránka 10 z 16 [ Příspěvků: 240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies