FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Nadšenec Profil 
11. 1. 2020 21:46 Odeslat příspěvek
Chci se jen ujistit. Počítá Equabank do splnění podmínky 3 plateb pro bonusové úročení spořícího účtu Hit přeúčtování platby z jiné karty přes Gbit Curve ? Díky
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
11. 1. 2020 21:58 Odeslat příspěvek
...nebylo by jednodušší na začátku měsíce 3 krát dobít Regiojet? :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2020 22:03 Odeslat příspěvek
Počítá a to i opačným směrem (po zaúčtování platby).


Offline - Nadšenec Profil 
11. 1. 2020 22:06 Odeslat příspěvek
Tak já už dobíjím po 1 Kč Alzu (přes Creditas + Airbank), tak mi to už bohatě stačí :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 1. 2020 11:17 Odeslat příspěvek
Připraveni na Apple Pay. https://www.penize.cz/debetni-karty/412 ... -testovani


Offline - Diskutér Profil 
15. 1. 2020 23:31 Odeslat příspěvek
znovu si čtu podmínky pro vyplacení bonusu 500 Kč za založení účtu v akci Festival500, hlavně tuto část

"2) Účastníkovi Akce, který v následujících 2 měsících po zřízení běžného účtu v českých korunách aktivuje platební kartu vydanou k účtu zřízenému dle bodu 1) Podmínek a provede s ní alespoň pět zaúčtovaných Plateb bezkontaktní kartou u obchodníka a současně splní podmínky v bodu 1), bude připsán bonus 500 Kč na běžný účet v Kč."

a napadá mě, jestli tím doslovně nemyslí provést platbu fyzicky přímo kartou Equa a to bezkontaktně na terminálu obchodníka. Platby jsem provedl ale prostřednictvím Curve, tak jestli to těmto podmínkám bude vyhovovat. Dle mého chápání ano, ale kdo ví.
Taky se v podmínkách nikde nepíše, kdy má být bonus vyplacen, jestli ihned po splnění podmínky pěti plateb, nebo až po 2 měsících, které má klient na provedení těch 5 plateb.


Offline - Inventář Profil 
15. 1. 2020 23:49 Odeslat příspěvek
Akci jsem také využil. Ano, Curve platby vyhovují, žádný problém. Účet jsem založil online s dokončením podpisem na pobočce+zasláním první aktivační platby 2.12., těch 5 plateb jsem udělal do týdne od aktivace hned jak dorazila karta a 2.1., tedy přesně měsíc od podpisu smlouvy+zaslání aktivační platby (to ale může být náhoda) těch 500 Kč dorazilo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2020 10:11 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
znovu si čtu podmínky pro vyplacení bonusu 500 Kč za založení účtu v akci Festival500, hlavně tuto část

"2) Účastníkovi Akce, který v následujících 2 měsících po zřízení běžného účtu v českých korunách aktivuje platební kartu vydanou k účtu zřízenému dle bodu 1) Podmínek a provede s ní alespoň pět zaúčtovaných Plateb bezkontaktní kartou u obchodníka a současně splní podmínky v bodu 1), bude připsán bonus 500 Kč na běžný účet v Kč."

a napadá mě, jestli tím doslovně nemyslí provést platbu fyzicky přímo kartou Equa a to bezkontaktně na terminálu obchodníka. Platby jsem provedl ale prostřednictvím Curve, tak jestli to těmto podmínkám bude vyhovovat. Dle mého chápání ano, ale kdo ví.
Taky se v podmínkách nikde nepíše, kdy má být bonus vyplacen, jestli ihned po splnění podmínky pěti plateb, nebo až po 2 měsících, které má klient na provedení těch 5 plateb.


Má akci Equa bank ještě platnou? Kde se o tom dozvím více?


Offline - Diskutér Profil 
16. 1. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
google mi našel toto, tato akce končila 31.12.2019, ale nevylučuju že na webu Equa může být nějaká jiná akce.

-- 16. 1. 2020 13:11 --

narazil jsem na toto


Offline - Návštěvník Profil 
19. 1. 2020 12:50 Odeslat příspěvek
V internetovém bankovnictví jsem zadal opakování příkazu a na následné stránce někdy chyběly veškeré údaje jako číslo účtu, variabilní symbol, částka atd., zvlášť pro zopakování starších platebních příkazů - 10 měsíců apod. Máte to taky tak? To je jejich nějaký jejich specielní ¨feature¨ nebo je to chyba jejich bankovnictví nebo něco dělám špatně?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 1. 2020 09:56 Odeslat příspěvek
EQUA zase jede. Platby zadané o víkendu s dnešní splatností stále čekají na den splatnosti a převody mezi vlastními účty jsou ve zpracování.
edit: Tak platby nakonec odešly krátce před dvanáctou, tedy v cílové bance budou až zítra.


Naposledy upravil __Pavel dne 20. 1. 2020 13:28, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 1. 2020 10:03 Odeslat příspěvek
misem píše
V internetovém bankovnictví jsem zadal opakování příkazu a na následné stránce někdy chyběly veškeré údaje jako číslo účtu, variabilní symbol, částka atd., zvlášť pro zopakování starších platebních příkazů - 10 měsíců apod. Máte to taky tak? To je jejich nějaký jejich specielní ¨feature¨ nebo je to chyba jejich bankovnictví nebo něco dělám špatně?


Já osobně teda u Equa bank vždycky dávám opakovat platbu (nějak jsem nepřišel na to, jak se dá v mobilní aplikaci nastavit trvalý příkaz) a nikdy jsem neměl problém s tím, že by mi chyběla nějaká čísla.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 1. 2020 11:03 Odeslat příspěvek
Maximm píše
Já osobně teda u Equa bank vždycky dávám opakovat platbu (nějak jsem nepřišel na to, jak se dá v mobilní aplikaci nastavit trvalý příkaz) a nikdy jsem neměl problém s tím, že by mi chyběla nějaká čísla.


Myslel jsem internetové bankovnictví v PC, nikoli mobilní aplikaci. V PC to nefunguje ve Windows 10 ani Windows 7 a to ve Firefoxu ani Internet Exploreru. Funguje to pro nedávné platby, ale starší platby - 10 měsíců - zopakovat nejdou, údaje se smažou.


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2020 11:56 Odeslat příspěvek
Se staršími platbami v IB (na PC) stejný problém.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 1. 2020 15:35 Odeslat příspěvek
Napis jim, ze jim to blbe. Mel jsem podobny problem, platba se pri zopakovani nastavila jako SEPA. Meli tam chybu a vyresili ji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444 ... 552  Další stránka
Stránka 441 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies