FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 1. 2020 09:23 Odeslat příspěvek
V sazebniku puvodne meli "VISA + AZ 1.5 %" nebo neco takoveho, ale aktualne uctuji cca 0.2 %.

Ted se mi ale na jejich strankach nepovedlo najit presny vzorecek, a i sazebniku maji odkaz na web, kde nic moc neni.

EDIT: aha tak ne, je to tam "Pro zúčtování zahraničních transakcí ostatními platebními kartami VISA v jiné měně než CZK, využívá mBank kurz asociace Visa, ke kterému je připočtený poplatek za převalutování ve výši max. 2 % z objemu transakce. ".
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 1. 2020 14:50 Odeslat příspěvek
ČSOB premium od 1.2. zpoplatňuje doprovodné osoby na PRG T1. Nově 300,- za doprovod.


Online - Nadšenec Profil 
24. 1. 2020 15:31 Odeslat příspěvek
To si nemyslím, že je přesné. ČSOB to svým klientům jenom oznamuje, ale jinak to budou podmínky přímo toho salonku. A budou platit pro všechny. Teda byl bych překvapený, kdyby to bylo jinak.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 1. 2020 11:45 Odeslat příspěvek
Ahoj všem,

jak je to s EP Premier, kdybych chtěl stejné služby pro manželku?


Jinak ještě otázka - čím se liší wealth management ( Erste Private Banking ) od EP? je tam něco ve službách na víc? Myslím si, že tam je požadavek na 50 mio majetku, ale teď by mě zajímalo jak se ty kriteria berou.


Online - Nadšenec Profil 
25. 1. 2020 11:49 Odeslat příspěvek
Erste Private Banking je pro klienty s majetkem 10M+ (případně mohou kontaktovat, když si blízko a máš "potenciál"). Pro Private banking je výhoda navíc ve "více" kompetentním bankéřem, který umí zařídit více věcí (lepší kurzy pro větší obnos, jiné typy investic pouze pro private klientelu, více pozvánek na akce) a pak pokud tam máš 10M+, tak je neomezený Lounge key na počet vstupů, pokud máš pod 10M, tak klasicky 6 vstupů.

Wealth management nemám zkušenost, ale jak píše je pro klienty s 50M+ a co je tam navíc netuším.


Offline - Diskutér Profil 
25. 1. 2020 14:46 Odeslat příspěvek
Tak ono hlavne musis ten majetek pro EPB u nich zainvestovat a zazdi 10M do fondu ..


Online - Nadšenec Profil 
25. 1. 2020 16:12 Odeslat příspěvek
V EPB taky nabízejí fondy, ale také akcie, dluhopisy (státní, korporátní), ... takže to není jenom o fondech, už s člověkem pracují lehce jinak. Ale samozřejmě jejich produkty mají obecně vyšší náklady, to zůstává.


Online - Nadšenec Profil 
26. 1. 2020 10:38 Odeslat příspěvek
Nevím teda jak se dařilo loni fondům erste, ale ČSOB nebo Moneta mi udělaly k 20%. Tak bych 10M klidně zazdil... Ale jako jasně, byl to specifickej rok a další takovej teď už asi nebude a určitě se dá investovat i líp. Jenom bych to rovnou neodepisoval. Asi pro bohatý to smysl dávat bude.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 1. 2020 11:25 Odeslat příspěvek
Small Caps a Top Stocks, asi dva nejoblíbenější fondy u ERSTE, jsou na tom podobně, 25% a 22%.
Se vstupem 0% dobrý.
I když pasivní ETF jsou na to ještě o chlup lépe :)


Offline - Přeborník Profil 
26. 1. 2020 12:14 Odeslat příspěvek
S&P 500 včetně dividend loni vydělal přes 30%, takže nic z toho není kdovíjak zajímavé. Podstatná je relativní výkonnost na stejném trhu a se stejným rizikem.


Offline - Přeborník Profil 
26. 1. 2020 19:23 Odeslat příspěvek
souhlas, v bullmarketu je kazdy hero...


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
To je ústav ta ČSOB...
Chci zvýšit rámec kreditky, tak píšu bankéři. Email nejde doručit, tak píšu na premium email a přijde mi odpověď, že jde navýšit po telefonu a že se mi ozvou. Na druhou otázku, kdo je nový bankéř na pobočce, když starý zjevně už není v ČSOB, žádná odpověď.
Za půl hodiny hovor, ověří, že jsem to já, dotaz, jestli nechci úvěr, když ne, ok, tak navýšíme, když je předschváleno. Ale nakonec prý že je to premium karta, že stejně to navýšení musím podepsat na pobočce, tak jestli chci objednat...

Takže po telefonu nenavýšili, kontakt na premium bankéře nemám... Tak asi mi 50 000 musí stačit.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2020 14:15 Odeslat příspěvek
To, ze to nejde nadialku, mozem potvrdit


Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2020 15:21 Odeslat příspěvek
Už by se měli v ČSOB zamyslet a vyřešit podepisování na dálku (když to funguje i ve spořce). Tohle honění na pobočku je z minulého století, hlavně, když je člověk v zahraničí a potřebuje něco vyřídit.


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2020 15:33 Odeslat příspěvek
Mně navýšili automaticky, ale to už teď možná nejde...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 355  Další stránka
Stránka 262 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies