FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MaxBanka

Offline - Přeborník Profil 
20. 2. 2020 23:38 Odeslat příspěvek
Joo? K 30. 9. 23% úvěrů za nefinančními podniky, a 69%!! úvěrů za domácnostmi je „nevýkonné“, tj. výrazně po splatnosti nebo z jiného důvodu asi nebudou plně splaceny.

„Platí vysoké úroky“ fakt není totéž jako „jasná konzervativní koncepce“, spíš je to indikace opaku.

-- 20. 2. 2020 23:40 --

(Data výše jsou o Trinity, ne Expobank, ta hlásí daleko lepší údaje.)
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
20. 2. 2020 23:45 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
A sakra, takze jsem tam nedavno poslal penize na to super uroceni a muzu je poslat jinam :D
Klasika, chvilkovej ustav, vetsinou tak dopadne a hromada lidi k tomu nema duveru, takze tam ani nic nezaklada... :( Tech par z finexpertu uz to pred krachem nezachrani :D
Ted uvidime jak dopadne do roka Trinity ;)


A proč bys je posílal jinam? Do 2,5M to máš pojištěné, a že banka změní majitele neznamená, že krachuje. Když Wustenrot koupila Moneta, taky jsi přesouval peníze?


Offline - Diskutér Profil 
21. 2. 2020 08:48 Odeslat příspěvek
fc70 píše
Joo? K 30. 9. 23% úvěrů za nefinančními podniky, a 69%!! úvěrů za domácnostmi je „nevýkonné“, tj. výrazně po splatnosti nebo z jiného důvodu asi nebudou plně splaceny. „Platí vysoké úroky“ fakt není totéž jako „jasná konzervativní koncepce“, spíš je to indikace opaku.

Těší mě, že nejsem jediný, kdo není nadšený z Trinity. Nejsem a nechci být jejím klientem, a to samozřejmě nikoliv z obavy o své finance. Na druhou stranu, není snadné vyrovnat se s dědictvím kampeličky a na českém vysoce konkurenčním trhu není moc možností, jak se prosadit, než přes vyšší úroky v počátečním období. Také se domnívám, že je potřeba zohlednit ještě další skutečnosti kromě kvality úvěrů. Relevantní je vývoj jednotlivých parametrů v čase a pro mě také třeba co banka s uloženými prostředky klientů dělá, jakým způsobem je zhodnocuje, představy majitele o směřování banky atd. Mohu si myslet, že vize majitele Trinity otevřít banku ve Švýcarsku je poměrně odvážná, nicméně se podle dostupných informací zdá, že postupuje poměrně uvážlivě. Podobnou uvážlivost nevidím u Expobank, i když poslední změny v managementu považuji za správný krok.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 2. 2020 11:05 Odeslat příspěvek
Mohu někoho poprosit do SZ o doporučení v rámci těch 300+300?

Edit: Už mám, díky.


Naposledy upravil Rad68 dne 21. 2. 2020 13:12, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
21. 2. 2020 13:00 Odeslat příspěvek
Delitzsch píše
Těší mě, že nejsem jediný, kdo není nadšený z Trinity. Nejsem a nechci být jejím klientem


Tohle je jak prázdné prohlášení od konkurence.

Delitzsch píše
a to samozřejmě nikoliv z obavy o své finance.


Jasnější by bylo uvést proč ano a ne, proč ne. :hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 2. 2020 23:08 Odeslat příspěvek
Co se rozumí "služba externího partnera banky" při zakládání s odměnou?


Offline - Inventář Profil 
24. 2. 2020 23:21 Odeslat příspěvek
Je nutno si aktivovat (= uzavřít smlouvu v IB s "partnery" banky, jejichž prostřednictvím klient může nakupovat drahé kovy, bitcoiny nebo posílat peníze na crowdfundingovou platformu - podmínky nevynucují i reálné využívání služeb) danou "službu" po založení účtu samotného...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
Mohu někoho poprosit do SZ o doporučení v rámci těch 300+300?

Edit: Už jsem obdržel. Děkuji Retronovi


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2020 21:52 Odeslat příspěvek
Od 1.6.2020 banka vydává nový sazebník. Jsou tam nějaké změny, co se týká Neoúčtu? Mají to tak blbě napsaný, že se v tom ztrácím. Např. poplatek za příchozí platbu, vedení karty... - dle sazebníku zpoplatněno, ale to je i u stávajícího sazebníku a stejně to neuplatňují.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2020 09:08 Odeslat příspěvek
Dnes mají na stránkách "revidovaný" sazebník, kde to pro Neo-účet vypadá bez zásadních změn - ODKAZ


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2020 10:15 Odeslat příspěvek
y2key píše
Od 1.6.2020 banka vydává nový sazebník. Jsou tam nějaké změny, co se týká Neoúčtu? Mají to tak blbě napsaný, že se v tom ztrácím. Např. poplatek za příchozí platbu, vedení karty... - dle sazebníku zpoplatněno, ale to je i u stávajícího sazebníku a stejně to neuplatňují.


Já tedy vidím nulové poplatky na Neo účtu i ve starém sazebníku.

Příloha
Screenshot (4).png
Screenshot (4).png
[ 130.56 | Zobrazeno 145 krát ]



Offline - Návštěvník Profil 
25. 3. 2020 14:05 Odeslat příspěvek
Prošla jsem to a vypadá to, že beze změn.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 3. 2020 17:47 Odeslat příspěvek
kdo mi pošle pozvánku na odměnu 300+300 ? Díky

Edit: už dost, díky


Naposledy upravil termistor dne 26. 3. 2020 18:11, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
26. 3. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
máš SZ.


Offline - Diskutér Profil 
26. 3. 2020 22:39 Odeslat příspěvek
jináč co vše je možné využít, aby byla splněna podmínka "... Doporučený klient založí NEO účet (dále jen „Účet“) a zároveň si aktivuje alespoň jednu službu externího partnera Banky, prostřednictvím internetovém bankovnictví Banky."
Myslí tím investice? Nic jiného v IB nevidím.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 181  Další stránka
Stránka 8 z 181 [ Příspěvků: 2708 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies