FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mBank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 5. 2020 17:23 Odeslat příspěvek
Jak dlouho trvá od žádosti a poslání dokladů k založení účtu online?
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
27. 5. 2020 17:34 Odeslat příspěvek
https://www.blesk.cz/clanek/radce-peniz ... dnech.html


Offline - Návštěvník Profil 
28. 5. 2020 17:15 Odeslat příspěvek
wetherek píše
zakládal jsem poslední den tj. 17.4.2020 mKonto v rámci akce "mKlub I 2020 - 1200 Kč" pro manželku a dosud nebyla připsána odměna, v podmínkách akce sice mají do 31.5.2020, ale když jsem zakládal na sebe, tak mi to došlo cca do 14 dnů. Doporučení bylo 3, takže tady problém není.
Jenom se chci zeptat někoho, kdo zakládal taky ke konci akce, zda mu odměna už přišla ...


Tak odměna včera připsána :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 5. 2020 17:39 Odeslat příspěvek
Tak včera podána žádost a dnes aktivován účet. Předpokládám, že karta se objeví až časem a stejně tak mSpoření o které jsem v žádosti žádal. I když... mSpoření existuje i bez zadání cíle nebo až po nastavení cíle? Ptám se asi blbě, ale dnes jsem to viděl poprvé ;)


Offline - Inventář Profil 
28. 5. 2020 17:52 Odeslat příspěvek
Každé mSpoření má svůj cíl, zvolený při jeho zakládání či editaci (kromě typu cíle, cílové částky, doby jejího dosažení se stanovuje také, jakými způsoby se bude pravidelně spořit k dosažení daného cíle - je několik variant spojených s mKontem a/nebo platbami kartou). Jedno bez druhého nemůže být, nicméně splnění cíle lze samosebou "urychlovat" jednorázovými vklady z mKonta (ne klasickým převodem, ale z menu daného mSpoření v IB či appce).


Naposledy upravil minarjo dne 28. 5. 2020 18:09, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 5. 2020 17:59 Odeslat příspěvek
gekkon píše
Tak včera podána žádost a dnes aktivován účet. Předpokládám, že karta se objeví až časem a stejně tak mSpoření o které jsem v žádosti žádal. I když... mSpoření existuje i bez zadání cíle nebo až po nastavení cíle?

Zítra Ti aktivují mSporeni s prvním cílem na 2k za rok. Samozřejmě se dá následně měnit a přidávat další.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 5. 2020 19:42 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Každé mSpoření má svůj cíl, zvolený při jeho zakládání či editaci


Tohle není tak úplně pravda - mSpoření vzniklé transformací ze starého mSpoření žádný cíl mít nemusí.


Offline - Inventář Profil 
28. 5. 2020 21:54 Odeslat příspěvek
Tak dlouho u mBank nejsem :). Ale nově zakládané ten cíl chce jako první věc.


Offline - Diskutér Profil 
29. 5. 2020 10:09 Odeslat příspěvek
Odměny za doporučení z března stále nepřipsány, ani doporučující ani doporučený


Offline - Inventář Profil 
29. 5. 2020 13:22 Odeslat příspěvek
Karta mB svět je pro cestovatele ideální, rozhodně ušetří. Mně se např. nepodařilo včera ani dnes vybrat v Thajsku z bankomatu, po zadání všeho to na konci napíše, že operaci nelze zpracovat.


Offline - Diskutér Profil 
29. 5. 2020 13:30 Odeslat příspěvek
Nevypínal sis to DCC a poplatky v nastavení karty?


Offline - Poslední varování Profil 
29. 5. 2020 13:32 Odeslat příspěvek
Aprivezes si thajku domu? Nebo jsou lepsi filipinky?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 5. 2020 16:47 Odeslat příspěvek
Prosim Vas, u Mkonta uz momentalne neni potreba mit strach z jakychkoli poplatku za vedeni karty (nebo i uctu), pokud ho budu mit nejakou dobu jako mrtvy, neaktivni ucet, max. s nejakymi platbami kartou (abych splnil podminky bonusu), ale nebudu vybirat z ATM mene nez tech 1500 kc?
A to Msporeni vyzadovane pro aktualni bonus lze nejak rozumne naplnit bez realneho utraceni penez? Vim, ze v minulosti se to pry dalo nejak obejit a to Msporeni stejne naplnit. Jaka je nejsnazsi cesta bez utraty?
A je u toho Msporeni nejaky jiny hacek, ja nevim, ze je nutne dosporit zvolenou cilovou castku nebo ji nelze presporit, nebo se clovek k tem penezum nejakou dobu nedostane...? Neco takoveho, ja nevim, neznam to.
Diky

-- 29. 5. 2020 17:51 --

A jako kartu, pokud je na vyber, je nejvhodnejsi zvolit tu Mkartu Svet? (neplanuju nak cestovat, aspon ted ne, spis mi jde o ten bonus)

-- 29. 5. 2020 18:03 --

Jeste bych se zeptal, kdybych Mkonto zakladal v te bonus. akci na pobocce, tak po mne hned pri uzavirani smlouvy budou chtit nejake zavazne udaje k tomu Msporeni, treba jakou cilovou castku budu sporit, jak dlouho apod.?

-- 29. 5. 2020 18:10 --

A vezmou mne skutecne jako noveho klienta, kdyz uz jsem Mkonto v minulosti mel, ale k 1.5.2019 uz davno ne? Muj mail a telefon v systemu mozna budou mit, pokud to neskartovali, jakoze by asi meli...

-- 29. 5. 2020 18:19 --

A v podmoinkach aktualni akce se jeste pise:
"Do Akce jsou zařazeni Účastníci, kteří splní následující podmínky:
- Do 30. 11. 2020 mají aktivní alespoň jednu z následujících variant spořeníu mSpoření"

Chapete to tak, ze az do 30.11.2020 u nich musi mit klient vedeno Msporeni, i kdyz bonus by mu mel byt podle podminek pripsan treba i o 2 mesice drive, nebo dokonce do 30.11. klient nesmi vybrat zadne penize z Msporeni? A pokud by to treba v rijnu nedodrzel, tak po nem muzou chtit ten prislusny bonus zpatky? Diky


Offline - Inventář Profil 
29. 5. 2020 21:41 Odeslat příspěvek
K naplnění mSpoření stačí využít tlačítko Vklad v menu toho mSpoření (nikoliv v menu mKonta), tak to je konkrétně ve Smartbankingu (podobné tlačítko je i v IB). Plnění je samosebou výhradně z mKonta.


Offline - Poslední varování Profil 
30. 5. 2020 01:02 Odeslat příspěvek
@minarjo ; kazde msporeni ma i sve cislo uctu ne?

@persbrandt: https://www.mbank.cz/osobni/sporeni/msporeni/ Dole
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676 ... 883  Další stránka
Stránka 673 z 883 [ Příspěvků: 13240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies