FinExpert.cz

Přihlásit se


MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 23%  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 55%  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 8%  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 13%  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Předchozí stránka  |  Další stránka

MasterCard® Priceless Specials

Offline - Diskutér Profil 
15. 4. 2020 16:29 Odeslat příspěvek
Bude to úplný konec MC Price Specials?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
21. 5. 2020 14:14 Odeslat příspěvek
měl jsem tam nasbíraných několik desetikorun různými kartami za MOL. Jediná možnost, co jsem tam viděl bylo Vyplatit si to na účet, který ale nebyl nikde uveden. Ok, posílali to zpět na karty, z kterých byl cashback, z každé karty si vezmou 5 Kč poplatek.
Na Air a RB těch několik zbývajících Kč už přistálo, u Twista byla výplata provedena 9.5. a stav je "křížek", tedy neuskutečněno. Jde jen o něco přes dvacku, ale jiná možnost než vrácení platby na kartu není?

Kartu nemám aktivní, jen tarif online, takže nezbývá než to oželet, nebo si vzpomenout, jestli mi ji Twisto ještě během léta v nějaké akci aktivuje.

EDIT: tak vše šlo udělat jinak a lépe. Nejdřív zavolat na infolinku, všechny částky ze všech karet si nechat převést na jedinou aktivní kartu a teprve potom zadat vyplacení cashbacku. Bylo by to za 1 poplatek a na aktivní kartu by to samozřejmě prošlo :-/


Offline - Nadšenec Profil 
21. 5. 2020 16:35 Odeslat příspěvek
já to na ně zkoušel taky, aby mi převedli nasbírané bonusy ze všech karet na jednu a u aktivních karet to nechtěli. Tvrdili něco, že si to mám nechat vyplatit na kartu a když to neprojde (expirovaná nebo jinak neaktivní karta), pak že prý převedou...

Takže já jsem to začal čerpat postupně a právě dnes jsem dostal výpis z RB, kde mi tu vratku bonusu od specials započítali patrně jako storno nějaké transakce a odečetli z nároku na bonus... No nic, podal jsem reklamaci a uvidíme...

Takže pozor na RB s čerpáním bonusů od specials...


Online - Nadšenec Profil 
21. 5. 2020 16:57 Odeslat příspěvek
Nevím, kolik jsi měl nasbíráno v Priceless Specials, ale pokud to bylo v řádu stokorun, tak jde o bonus na kartě v řádu korun, tak jestli to stojí za čas ztracený s reklamací... Já tam moc neměl, tak jestli mi Raifka snížila bonus o korunu nebo dvě, tak ať se tím udáví. :)


Offline - Nadšenec Profil 
21. 5. 2020 17:11 Odeslat příspěvek
jo, jsou to drobný, měl jsem na specials na své kartě a dodatkové manželky dohromady asi 500. Spíš mi ale jde o pohodlné čerpání RB bonusu, kde mi teď vždycky bude chybět pár korun pro čerpání po přesných 250 Kč, když jinak získávám plnou výši bonusu 150/350 Kč.

Napsal jsem do RB, uvidíme...


Offline - Diskutér Profil 
21. 5. 2020 17:13 Odeslat příspěvek
Pokud má někdo bonusy zarovnané na 250 Kč, tak dokáže naštvat i 1 haléř, protože ti připíší bonus 249,99 Kč a ten nejde vybrat.


Offline - Nadšenec Profil 
21. 5. 2020 17:27 Odeslat příspěvek
Hint: Ta metoda výběru se dá přepnout v nastavení účtu. (Z automatické na ruční.)


Offline - Diskutér Profil 
21. 5. 2020 17:35 Odeslat příspěvek
Já píši o bonusech RB ne PS.


Offline - Diskutér Profil 
22. 5. 2020 09:39 Odeslat příspěvek
na Specials stačí napsat mail, že z důvodu rušení karty žádáte o převod bonusu (např. z Twisto karty na kartu HB) a pak si to za 5,- poslat na ni


Offline - Nadšenec Profil 
29. 5. 2020 17:36 Odeslat příspěvek
tak RB skutečně prohlašuje, že vyčerpaný bonus MC od priceless specials je vratka platby, ve výpise je to označeno jako návrat zboží a tedy strhává bonus...

Takže jsem poslal druhou reklamaci s tím, že to není vratka platby...


Offline - Nadšenec Profil 
5. 6. 2020 10:19 Odeslat příspěvek
takže po 2.reklamaci RB uznala, že se nejednalo o vratku zboží a slíbila přípis strženého bonusu za příchozí platby od MS Priceless Specials


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2020 11:40 Odeslat příspěvek
Má to teď po těch změnách význam? Vybral jsem 90 za zlodějských 5 a kašlu na to ...


Offline - Návštěvník Profil 
21. 6. 2020 12:27 Odeslat příspěvek
Já osobně si nechal poslat tu ušetřenou tisícovku, převážně z MOL a PetCentra.. Vymazal kartu a smazal i účet. Za a) ať vidí, že o tohle není zájem. A za b) protože tam je komplet výpis toho jaké platby provádíš kartou, nejen u těch "partnerů"


Offline - Diskutér Profil 
13. 11. 2020 15:34 Odeslat příspěvek
Tak Priceless Specials končí, viz:
http://www.pricelessspecials.cz/novinky.html


Offline - Diskutér Profil 
14. 11. 2020 16:25 Odeslat příspěvek
každá změna v této šaškárně je k horšímu, ale vždy neopomenou zmínit, něco ve stylu:
velké změny a my věříme, že k lepšímu :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další stránka
Stránka 13 z 14 [ Příspěvků: 203 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies