FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Diskutér Profil 
23. 6. 2020 10:21 Odeslat příspěvek
Jo.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2020 16:06 Odeslat příspěvek
ty se s tim vyplacenim bonusu pekne se...rou.Na co cekaji,
opravdu az na ten 30 den.,Asi jim zavolam at uz dopredu pomalu sepisuji reklamaci.-)

-- 24. 6. 2020 17:53 --

MirekM. píše
Dorazila mně DK - na přední straně potisk na stojato jako u KK HB - obrázek, znaky ČSOB, VISA a bezkontaktních plateb. Všechny ostatní údaje na zadní straně jako u Curve karty


To mam take,jde o olympijskou specialni edici Tokyo 2020,ktera je stejne odlozena-)


Offline - Diskutér Profil 
26. 6. 2020 07:41 Odeslat příspěvek
Pořídil jsem dodatkovou kartu ke KK typu MC a rodinný příslušník s ní má problémy na některých terminálech při bezkontaktní platbě - terminál se tváří, jako by se žádná karta k němu nepřikládala - žádné pípnutí či hláška, čipem pak následně zaplatí bez problémů.
Zkušenosti? Požádat o výměnu?


Offline - Nadšenec Profil 
26. 6. 2020 07:50 Odeslat příspěvek
Jo, zjevně vadná.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 6. 2020 11:49 Odeslat příspěvek
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/csob-sahla-svym-lidem-na-penize-prijdou-az-o-polovinu-letosnich-odmen-110456


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2020 09:00 Odeslat příspěvek
ČSOOB-palec nahoru jak zvýšili limity a působnost cestovního pojištění od 1/7


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
Hlavně pojištění spoluúčasti při zapůjčení auta potěšilo. 10k není moc, ale aspoň něco. Doteď jsem na to musel mít poměrně drahý icarhireinsurance.


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2020 10:48 Odeslat příspěvek
Zvýšíme limit léčebných výloh z 10 000 000 Kč na 100 000 000 Kč

Zvýšíme limit u pojištění stornopoplatků z 35 000 Kč na 50 000 Kč / osoba a zároveň snížíme spoluúčast z 20 % na 10 %

Sloučíme pojištění odpovědnosti za újmu na zdraví s újmou na majetku a zvýšíme limit ze 2 000 000 Kč na 20 000 000 Kč

Přidáme pojištění odpovědnosti za poškození elektroniky až do 10 000 Kč

Přidáme pojištění spoluúčasti na zapůjčené věci s limitem 10 000 Kč, budete tak mít krytou i spoluúčast při případné škodě na zapůjčeném autě


Offline - Inventář Profil 
30. 6. 2020 11:55 Odeslat příspěvek
Ano, takovéhle vylepšení potěší. Z praktického hlediska bych viděl spíš problém ve výlukách než v limitech.

Jinak teď v dubnu jsem dostal v Thajsku zánět středního ucha, tak jsem se rozhodl zavolat na jejich asistenci, jestli něco navrhnou. Ochotně si to sepsali, ale potvrdili mi, že jsem z jejich hlediska mimo civilizaci a v podstatě si musím poradit sám, oni proplatí náklady. Doktor na místě žádný, jet taxíkem 40 min. do města se mi vzhledem k zátarasům a všeobecné hysterii taky moc nechtělo, nakonec to naštěstí skončilo místní lékárnou a kapkami za 25,- Kč. Nedej bože, abych potřeboval nějakou složitější lékařskou pomoc.


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2020 13:22 Odeslat příspěvek
Tak to je spíš problém Thajska než toho pojištění, nebo mi něco uniká? Jinak mi tam stále chybí zrušený let, nejen zpožděný.


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2020 17:24 Odeslat příspěvek
Tak to je podnik tahle banka, nejsou schopni
dodrzet podminky pripsani bonusu,tak ze sem reklamoval
a jakmile dojde bonus,sepisuji vypoved.Jeste sem volal vcas
a infolajna jasne,bonus pripisujeme automaticky,samozrejme ze bonus nedosel.-) Velka banka a takove jednani haha


Offline - Inventář Profil 
30. 6. 2020 18:09 Odeslat příspěvek
Podívej se i do jiných vláken fóra (třeba mBank) a dojde ti, že o bonus/odměnu se musíš často připomínat i u jiných bank, nic divného. Zvlášť v dnešní korona době. Tak nedělej hned uraženého, to bys musel vypovědět účty všech bank :D


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2020 21:38 Odeslat příspěvek
simte jo jasne korona ,ale zas tolik bych se csob nezastaval-))
ano ne ze sem delal blazu,ale proste cekal sem ze to dodrzi-)


Offline - Administrátor Profil 
1. 7. 2020 07:56 Odeslat příspěvek
xls píše
Jinak teď v dubnu jsem dostal v Thajsku zánět středního ucha, tak jsem se rozhodl zavolat na jejich asistenci, jestli něco navrhnou. Ochotně si to sepsali, ale potvrdili mi, že jsem z jejich hlediska mimo civilizaci a v podstatě si musím poradit sám, oni proplatí náklady. Doktor na místě žádný, jet taxíkem 40 min. do města se mi vzhledem k zátarasům a všeobecné hysterii taky moc nechtělo, nakonec to naštěstí skončilo místní lékárnou a kapkami za 25,- Kč. Nedej bože, abych potřeboval nějakou složitější lékařskou pomoc.

Ale ty kapky bych si nechal proplatit :).

Bohužel neexistuje na světě pojištění, kde ti garantují, že se o tebe postarají, to může mít tak maximálně US Prezident se svojí létající nemocnicí :).


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2020 08:06 Odeslat příspěvek
ČSOB se nějak snaží https://www.mesec.cz/aktuality/csob-spustila-investovani-do-fondu-pres-smartbanking-a-internetove-bankovnictvi/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 299  Další stránka
Stránka 119 z 299 [ Příspěvků: 4481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies