FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

letištní salónky

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2020 09:34 Odeslat příspěvek
Na JetLounge to přesně takto fungovalo i minulý rok.
Ale současně na Sky Lounge uznávali ještě v prosinci 2019 na Erste majitele + 4 hosty zdarma.
Přestože provozovatel obou salonků byl stejný, nastavení měli takto rozdílné.
Čili u Jetlounge vše při starém, zkoušel někdo nově Skylounge?
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
25. 2. 2020 10:21 Odeslat příspěvek
Kamarad (s CSOB Premium) sel v sobotu do salonku MC na T1 a byl vpusten zdarma i s hostem. Udajne nic oficialniho, ale "CSOB se jako jedina banka jeste nedomluvila a furt jim to funguje". Pry jeste od CSOB nemaji pokyn.

Jak rikam, mam to od kamarada - zprostredkovane.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 2. 2020 00:34 Odeslat příspěvek
Mate nekdo zkusenost, jestli jde na ty nove placene hosty na T1 skrtnout vstup z LoungeKey?


Offline - Administrátor Profil 
29. 2. 2020 08:04 Odeslat příspěvek
Dříve to šlo, tak proč by nemělo jít nyní. Dokonce mi kamarád říkal, že posbíral MC karty z celé vesnice, když jel s kamarády na fotbal a celá výprava pak prošla do salónku. Ale bylo to ve Vídni a on je typ, co by vymámil z jalové krávy tele :).

Nicméně když má někdo dvě MC karty na svoje jméno, tak prý projde, když na jednu jde on a na druhou host :).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 2. 2020 12:30 Odeslat příspěvek
V úterý jsem byl na MC T1 s hostem a potvrzuji slova kamaráda, ČSOB to ještě nemá upravený a nebylo třeba za něj platit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 6. 2020 06:42 Odeslat příspěvek
Mám kartu na své jméno u Erste Premier a dále podnikatelskou kartu ČSOB Business (tam by měly být také vstupy v Praze zdarma). Mohu vzít hosta na podnikatelskou kartu, která není na moje jméno, abych za něj nemusel platit vstup z mé osobní karty na Lounge Key? Kontrolují jméno na kartě s jménem na letence?


Offline - Nadšenec Profil 
26. 6. 2020 12:58 Odeslat příspěvek
Obvykle jméno kontrolují, alespoň v ČR asi vždy. V zahraničí je to jak kdy, jak kde.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenost s využitím LoungeKey na cizí kartu? Případně rovnou Mastercard salónku (MC world elite)? Rád bych kartu půjčil dětem, takže příjmení totožné, ale jméno jiné. K LoungeKey jsem nikde nenašel podmínky, že se vztahuje pouze na majitele karty...


Offline - Diskutér Profil 
14. 7. 2020 21:47 Odeslat příspěvek
Mělo by být shodné obojí, jak křestní jméno a příjmení na palubní vstupence, tak na kartě.


Offline - Administrátor Profil 
15. 7. 2020 04:36 Odeslat příspěvek
Oficiálně to možné není - mimo jiné podepisuješ na tabletu, že jsi opravdu využil, samozřejmě je tu pravděpodobnost nepozornosti :)


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2020 11:01 Odeslat příspěvek
Lze do MC Lounge na T1 v Praze (s KK Style, Mall atd.) stále za 100,- (450 - 350)
nebo už je MC Pricelesss mrtvé zcela a těch 350,- nevrací?


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2020 13:32 Odeslat příspěvek
Cashback obecně skončil 30.4.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 8. 2020 11:46 Odeslat příspěvek
Cerstve info z viedne SKY Lounge Schengen- isli sme 3ludia (vsetko na moje karty od CSAS+CSOB)- 1) MCWE CSOB=pohoda; 2)MCWE CSAS=pohoda; 3)Visa infinite CSAS (zaroven ju mam v mobile ako loungekey).
Chcel som aby mi vytlacili potvrdenie- povedali ze momentalne ho nevydavaju, takze ani netusim ci mozem brat hosti vramci MCWE alebo nie. Pri Visa Infinite len povedala, ze je to OK lebo karta je sucastou programu LK. Na stranke letiska v podmienkach vstupu do salonika je napisane, ze MC karty maju aj 1doprovod v cene a Visa premiove karty maju vstup zadarmo, ale netusim ako to je.
Prekvapilo ma, ze nechcela boarding pass a nikto z nas nic nepodpisoval. Zaujimalo by ma, ako by dokladovali vstup na tu Visa LK ak by som podal reklamaciu v CSAS. A dufam, ze tie MCWE isli naozaj ako MCWE a nie cez LK.
Co sa tyka saloniku- ranajky sunka, syr, ovocie, pecivo ako v kazdom VIE saloniku. Obedove menu bol chlieb s pomazankou a salat k tomu asi 30g puding. Salonik bol uz o 10 rano skoro plny, a obsluha nestihala doplnovat jedlo- 2 ludia si nalozili a potom 5min cakanie kym donesu dalsie jedlo. V porovnani s JET lounge to bol velmi slaby salonik. (Hodnotenie 3/10 len vdaka tomu, ze som mal vstup zadarmo)


Offline - Diskutér Profil 
21. 8. 2020 23:08 Odeslat příspěvek
Nevim jestli je to bezne,ale pred 14dny v Erste na T2 PRG, hodne chude obcerstveni, defakto jen "oblozena houska" nebo chipsy a z nealka postmix.
Sel jsem na LK s Csob (ve 4lidech) a nepamatuji si, ze bych neco podepisoval (na webu LK ten vstup zatim nevidim)


Offline - Administrátor Profil 
22. 8. 2020 01:57 Odeslat příspěvek
Jo, aktuální občerstvení na Ruzyni je hrůza - salonek Erste před 2 týdny

Přílohy

IMG_20200811_1202425.jpg
IMG_20200811_1202425.jpg
[ 2.6 | Zobrazeno 396 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 53  Další stránka
Stránka 31 z 53 [ Příspěvků: 793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies