FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Nadšenec Profil 
27. 6. 2020 21:22 Odeslat příspěvek
To máte z toho, že žerete ty fastfood sračky.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2020 21:34 Odeslat příspěvek
Airbank debetkou bylo zaplaceno v appce KFC.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 6. 2020 08:41 Odeslat příspěvek
Podařilo se vám někdy někomu uplatnit slevu u Dr.Max? Já to zkoušel asi potřetí a zase nic. Vypnutý adblock v celém prohlížeči, z prokliku rovnou do košíku a po zaplacení kartou zatím nic v appce nevidim. Poprvé jsem to reklamoval, to šlo o dost peněz, teď už na to nemám nervy.


Online - Inventář Profil 
28. 6. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
Přes Airbank ne, ale přes cashback portál ziskejte.cz využívám (nejen) DrMax cashback vratku celkem běžně a vždy to proběhlo ok (za online objednávku z eshopu i za rezervaci vyzvedlou na konkrétní lékárně, 3,5% z ceny objednávky bez DPH je konkrétně u Drmax přes získejte.cz vždy zpět). Cashback portály mají tu výhodu, že zaplatit to pak mohu jakkoliv (i vracecí kreditkou, nebo u Drmax i volnočasovými poukázkami Flexipass, co dostaneme v práci), odměna je za proklik z portálu (podíl na reklamní odměně), ne za způsob platby. Airbank používá u těchto obchodů podobný systém, ale s podmínkou platby jejich kartou.
Jinak ziskejte.cz má u většiny obchodů vratku větší než konkurenční cashback portály (třeba tipli či plnapenezenka.cz), proto ho už využívám pár let. Záznam vratky je zpravidla do pár minut až hodiny (email z portálu), ale reálné připsání vratky je u některých obchodníků záležitostí i víc jak měsíce, konkrétně u Drmax kolem 2 měsíců co vím z hlavy (na cashback portálu to u obchodů uvádějí). Rychlé to není, no, a to může být i důvod pomalosti u Air bank, o moc jiný systém na to nebude :).


Offline - Nadšenec Profil 
6. 7. 2020 12:57 Odeslat příspěvek
Zkoušel někdo rušit přes AB mobilitu spořící účet? Konkrétně případ, kdy mám v jiné bance pouze spořící účet (nemám tam běžný) a chci ho zrušit - jde to?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 7. 2020 21:54 Odeslat příspěvek
Některé banky zruší, jiné ne - uvedou, že se nejedná o platební účet. Zkus, uvidíš.


Offline - Diskutér Profil 
8. 7. 2020 17:02 Odeslat příspěvek
Odměna až 500 Kč pro nové klienty.

https://www.airbank.cz/file-download/podminky-nabidky-proplaceni-10-procent-utraty-do-vyse-500-kc

https://www.airbank.cz/co-vas-nejvic-zajima/proplaceni-10-utrat-kartou-az-do-vy-se-500-kc/


Offline - Diskutér Profil 
8. 7. 2020 21:01 Odeslat příspěvek
Me ted unicredit odmitla zrusit eur ucet (czk prosel). V Airbank jsem pri zadavani pozadavku na zruseni volil menu EUR. Proslo nekomu zruseni ne-czk uctu pres bankovni mobilitu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 7. 2020 15:47 Odeslat příspěvek
Pokud jsi ten EUR ucet prevadel na EUR ucet u Airbank, tak nemuze byt problem. U ruznych men dela Unicredit problem.


Offline - Diskutér Profil 
13. 7. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
Divny, určitě jsem to prepinal na eur. Zkusim jeste jednou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2020 17:30 Odeslat příspěvek
Navstevnik123 píše
Zkoušel někdo rušit přes AB mobilitu spořící účet? Konkrétně případ, kdy mám v jiné bance pouze spořící účet (nemám tam běžný) a chci ho zrušit - jde to?


Rusil jsem ING konto a bez problemu, zaroven zrusili i investice - bez konta zrejme nemohou fungovat, prislo mi postou potvrzeni.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 7. 2020 10:37 Odeslat příspěvek
Jsem u AirBank 7 let, a používal jsem jako hlavní banku, ale včera jsem se rozhoupal konečně pro změnu. Mám je rád, ale přijde mi, že se teď trochu zastavili v uvádění nových věcí a nabídek.
- Zrušení TOP3
- Zrušení úročení na běžném účtu, čímž se strašně chlubili v reklamách
- Snižování úroků na spořáku a ještě omezení úročené částky
- I na dosažení nízkého úročení na spořáku je třeba udělat 5 plateb (protože používám kreditku, je to otravné)
- Stále mám jejich bankomatů v okolí málo

Naopak u mě teď vede Moneta a především Tom Plus účet. Výběry ze všech bankomatů po světe zdarma, prioritní platby zdarma (i když mě ta korunka u AB fakt netrápí), skoro stejné úrokové sazby na spořáku bez podmínek. Super aplikace nejen pro iPhone, ale i iPad v tmavém režimu bez otravných reklam jako má AirBank.

Účty si nechávám v záloze a uvidíme s čím přijdou v budoucnu.


Offline - Diskutér Profil 
15. 7. 2020 11:06 Odeslat příspěvek
4 z tvých důvodů jsou jeden, a to úročení. :-) Air bank - úročení spořícího učtu 0,6 % (do 250 tis, pro nás první 0,8 %). Moneta má 0,5 %. Vybírat peníze z ATM z cizině s kurzem Monety je finanční sebevražda, na to je Revolut nebo mBank Svět nebo Curve. U nás má Air Bak svůj ATM v každém obchodním centru. IB a aplikace jsou dle vkusu každého soudruha.


Naposledy upravil čulibrk dne 15. 7. 2020 12:30, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 7. 2020 12:14 Odeslat příspěvek
kecinzer: Pozor na terminologii, je rozdíl mezi platbou prioritní a okamžitou.
Jinak si myslím, že nazývat něco dnes hlavním účtem je celkem přežitek, na Air mi chodí výplata a odchází trvaláky a inkasa. Ale cokoli dalšího řeším jinde, platby kreditkama, spoření asi na třech různých účtech atd.
Vázat se jen na jednu instituci není úplně rozumné.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 7. 2020 14:58 Odeslat příspěvek
kecinzer píše
Naopak u mě teď vede Moneta a především Tom Plus účet. Výběry ze všech bankomatů po světe zdarma, prioritní platby zdarma (i když mě ta korunka u AB fakt netrápí), skoro stejné úrokové sazby na spořáku bez podmínek. Super aplikace nejen pro iPhone, ale i iPad v tmavém režimu bez otravných reklam jako má AirBank.
.


U Monety osobně nezkousnu, že mi neukáží pohyby víc jak 2 roky zpět a odkážou mě na výpis. To je jako bych nemohl hledat v emailu a odkázali mě na exportované PDF :-l

Elektronické bankovnictví nemají špatné, ale Air má ještě stále o míli lepší. Ale jinak mě taky štve u Air řídká síť bankomatů a poplatky za výběr z cizích. Moneta by byla jinak také můj favorit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 433  Další stránka
Stránka 341 z 433 [ Příspěvků: 6493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies