FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká spořitelna

Offline - Diskutér Profil 
18. 7. 2020 20:41 Odeslat příspěvek
Jen se ujistím, přes GPay ano, přes Curve ne, ok?
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
19. 7. 2020 07:37 Odeslat příspěvek
Ano @wit.cz, tak by to mělo být, stejně jako u odměn Air bank či UCB, dělá to pro ně stejná marketingová agentura, proto jsou i odměny vesměs stejné :) (banka si vybírá z balíku, co jí ta agentura nabídne, navíc tam bývá parametrizace odměn pro konkrétního klienta dle čerpání odměn v minulých měsících, typické třeba u Albert odměny-už se to ve vláknech Air bank/UCB řešilo dřív vícekrát).
A kdy/jakou formou se u ČS odměny připisují, když u nich mám jen kreditku a žádný BÚ, to by mě také zajímalo. U UCB to je 2x měsíčně, u Air jednou vždy kolem 5.-10. za předchozí měsíc, zde to čekám podobně. Je to tak, vy co jste používali už Poketku jen s kreditkou bez BÚ?


Offline - Nadšenec Profil 
19. 7. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
bonusy z poketky se vždy vrací kolem 10. v měsíci zpět na kreditku jako splátka. A to i když existuje i běžný účet. Aspoň dosud to tak fungovalo


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
Ano, jak říká, jenda_s, odměny se připisují kolem 10. a v Poketce je přímo vidět, kolik jste za aktuální měsíc ušetřili. Funguje to podobně jako u U-šetřete, odměna se po zaplacení objeví po 2-3 pracovních dnech.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 7. 2020 21:52 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
Jen se ujistím, přes GPay ano, přes Curve ne, ok?

Co má Česká spořitelna za problém s Curve kartou? Asi jsem četl špatně, ale nic jsem tu nezaznamenal.


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2020 22:15 Odeslat příspěvek
To navazovalo na moneyback.


Offline - Inventář Profil 
20. 7. 2020 10:01 Odeslat příspěvek
Přesně, odměny z platby třeba v Albert nemohou být skrz Curve, pak by obchodníkem vůči ČS byla firma Curve a ne příslušný obchodník s odměnou (stejné jako u Air či UCB).


Offline - Přeborník Profil 
20. 7. 2020 13:28 Odeslat příspěvek
fc70 píše
Průběžně vidět spárované ale nevyplacené odměny nikde vidět není, že?

Tak se to tam objevilo až dnes (nahoře místo toho „jak to funguje“), přinejlepším je to 1 pracovní den po zaúčtování.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 7. 2020 13:57 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
peliculiar píše
wit.cz píše
Jen se ujistím, přes GPay ano, přes Curve ne, ok?
Co má Česká spořitelna za problém s Curve kartou? Asi jsem četl špatně, ale nic jsem tu nezaznamenal.
To navazovalo na moneyback.

Právě to jsem měl na mysli. Zítra jsem chtěl jít na ČS zařídit KK s tím, že abych maximalizoval odměny, tak bych to bral přes Curve. Jenže co to tak sleduju, tak trend je takový, že to postupně všude zakazují.


Offline - Poslední varování Profil 
20. 7. 2020 20:29 Odeslat příspěvek
Jeste muzes zkusit prispevek na kojeni, resp. tvoje mlada. Prispevek na bydleni uz taky diky vychcankum od 1.7. meni pravidla a uz neni podle TP.

Ach jo

Kód
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tragédie_občiny


Offline - Diskutér Profil 
20. 7. 2020 21:14 Odeslat příspěvek
Možná kdyby se příspěvkům říkalo rovněž dotace, tak by se mohlo čerpat snadněji.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 7. 2020 22:32 Odeslat příspěvek
... každý druhý zde na fóru tu objemy odměn ještě uměle nafukuje pomocí dalších nástrojů.
Já si na to dovolil jen pomyslet ... tak si do mě nyní všichni kopněte! (y) :-D


Offline - Poslední varování Profil 
21. 7. 2020 02:07 Odeslat příspěvek
už vypaseno, jdeš pozdě, všichni plundrovat, nikdo planýrovat, a ještě se tím chlubit, jak český :-)


Offline - Diskutér Profil 
21. 7. 2020 07:54 Odeslat příspěvek
Dle podmínek OMV odměny není zakázána koupě a dobíjení těch OMV Value Card. Zkoušel to někdo? Mám totiž do 14.8. velmi hezkých 5 %, ale na dovolenou jedu až 15.8. :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 7. 2020 08:00 Odeslat příspěvek
Potvrzuju vratky za platbu kreditkou ČS i bez běžného účtu (peníze se vrací na karetní účet).
A nově je v George aplikaci taky naveden program Moneyback - dříve jen v Poketce (já ten slevový program v Georgovi dříve nenašel).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443 ... 657  Další stránka
Stránka 440 z 657 [ Příspěvků: 9841 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies