FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Inventář Profil 
21. 7. 2020 20:08 Odeslat příspěvek
Dík ... proč to dělat jednoduše ... Jsem si myslel, že se budou aspoň snažit ti k tomu něco natlačit. :)
Poslední příspěvek


Online - Návštěvník Profil 
21. 7. 2020 20:50 Odeslat příspěvek
Pokud by měl někdo zájem o promo kód na Tom plus, ať se ozve do SZ.


Offline - Návštěvník Profil 
22. 7. 2020 10:36 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
jsme teď na Korfu. Mám devizovy účet v Eur s výběrem v zahraničí zdarma. Založený před 14 dny.
Chtěl jsem vybrat z bankomatu, ale ze 4 možnosti chce každý bankomat místní poplatek za výběr.
Máte prosím někdo zkušenost, který bankomat by ho nechtěl?
Díky


Offline - Poslední varování Profil 
22. 7. 2020 14:18 Odeslat příspěvek
Zkus bankomat v nejake bance, jestli najdes. Ty modre bankomaty postavene v prodejnach, aby vydelavaly, asi tezko.


Offline - Návštěvník Profil 
22. 7. 2020 14:27 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem přímo bankomat celostátní banky. Taky poplatek 2,50 eur


Offline - Diskutér Profil 
22. 7. 2020 14:40 Odeslat příspěvek
zkus jejich online chat,je to zdarma a odpovi ti primo a hned.-)


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
pochybuju, že na supportu Monety budou vědět, která banka v řečku nepožaduje poplatek za výběr z bankomatu. Evidentně je to poplatek místní banky/sítě bankomatů a stejně jak se chová Moneta v čr k zahraničním kartám (poplatek), tak se můžou chovat zahraniční bankomaty k CZ kartě.

Zkusil bych možná https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhzm6/Revolut_FreeATM.xlsx?dl=0


Offline - Administrátor Profil 
22. 7. 2020 14:58 Odeslat příspěvek
jedině zkoušet, obecně si bude určitě účtovat Euronet, dále skupina Raiffeisen a Erste.


Offline - Poslední varování Profil 
22. 7. 2020 15:10 Odeslat příspěvek
jecmenek píše
Zkoušel jsem přímo bankomat celostátní banky. Taky poplatek 2,50 eur


Zkus
Attica Bank (as of Aug 2019 with Visa)
Bank of Chania (with MC as of Apr 2019)

jinak bych se na to asi vy... a zaplatil tech 2,50 € nez to resit :-))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2020 16:20 Odeslat příspěvek
Attica Bank už od letoška poplatek zavedla. Výběry bez poplatku v Řecku už má teď asi jen Optima Bank.

Jak bylo uvedeno, Moneta nemá s poplatkem nic společného, u ní máš výběr zdarma. Poplatek si bere provozovatel bankomatu. Takže support Monety nemá smysl zkoušet.

Ve všech bankomatech se tam poplatek pohybuje asi od 1,50 do 3 eur, takže bych to neřešil, jak píše vpe.


Offline - Inventář Profil 
22. 7. 2020 16:26 Odeslat příspěvek
V Řecku z bankomatů s "cizími" kartami vybrat snad už ani nelze, vloni jsem to zkoušel ještě v ATM Attica (na Korfu je jediný), před 22.7.2019, odkdy si začali taky účtovat: https://www.mesec.cz/aktuality/pozor-na ... u-za-0-kc/

Euronet si řekne až o 3,95 €, co si vzpomínám, takže těch 2,50 € je ještě docela dobrá taxa...


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
jenda_s píše
a stejně jak se chová Moneta v čr k zahraničním kartám (poplatek)[/url]

Vybiral jsem pred 14 dny z ATM Monety Revolutkou bez poplatku...


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2020 19:29 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
jenda_s píše
a stejně jak se chová Moneta v čr k zahraničním kartám (poplatek)[/url]

Vybiral jsem pred 14 dny z ATM Monety Revolutkou bez poplatku...


Hm, zajímavé. Já vždy při pokusu o výběr Curve kartou z ATM Monety viděl poplatek, proto už více nezkouším... Tak je možné, že se něco změnilo...


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2020 23:01 Odeslat příspěvek
Moneta určitě měla výběry zahraniční kartou zpoplatněné. Buď se to potichu změnilo a nebo si Schwarzie nepamatuje kde a čím vybíral.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2020 05:18 Odeslat příspěvek
Záleželo na kartě. Pokud má od Revolut MasterCard, kterou vydávali nějakou dobu zpátky, tak ta byla mnoha lidmi reportována jako přívětivější a bankomat ji bral jako českou. Ty nové (zase) Visa jsou už možná taky ok.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 520  Další stránka
Stránka 261 z 520 [ Příspěvků: 7793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies