FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 7. 2020 21:30 Odeslat příspěvek
toto umí Equa, zadáš přihlašovací údaje a pak vstup do IB na PC potvrdíš otiskem přes mobil
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 7. 2020 21:36 Odeslat příspěvek
Proč to ve FIO roky funguje, ale Airbank musí mít 6ti levelový přístup?? Navíc je to neskutečně otravné. Stačí pustit na stejném počítači jiný prohlížeč a všechno znova dokola, jak u debilů. Ověření aplikací nechci, je to jen další otravný, sledující software. A bez aplikace se k účtu nedostanu. WTF


Offline - Nadšenec Profil 
21. 7. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
Psal jsem do AB, že jsem si vědom bezpečnostních rizik a jestli by mi přihlášení na moji žádost nemohli zjednodušit, bez těch zbytečných ověřovacích vychytávek - neuspěl jsem. Budou prudit, budou prudit, budou prudit :!:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2020 20:40 Odeslat příspěvek
Ze "známého" počítače chodím do bankovnictví přes jméno a heslo, jako to bývalo dřív, po prvotní jednorázové autorizaci daného počítače nepotřebuji při dalších loginech sms ani apku. Mně to vyhovuje (stejně jako u mBank, narozdíl od csas, era, wuestenrot, ing, kde se dvoufaktoru nezbavím).


Offline - Inventář Profil 
23. 7. 2020 06:49 Odeslat příspěvek
Ondrej1 píše
Ze "známého" počítače chodím do bankovnictví přes jméno a heslo, jako to bývalo dřív, ...


Asi to neplatí úplně 100%, protože po určitém období, kdy to takto fungovalo to jednou najednou vyžadovalo autorizaci SMS kódem a mám pocit, že tam byl ještě nějaký další krok - datum narození?, rodné příjmení matky? ... nevím přesně co, ale něco takového. Od té doby to zase funguje jako dřív.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2020 07:20 Odeslat příspěvek
Update prohlížeče?


Offline - Inventář Profil 
23. 7. 2020 07:33 Odeslat příspěvek
Jo, to je možné. Měl jsem spíš pocit, že to je nějaké opatření (po nějaké době) ze strany banky, ale je možné, že to je něco u mě, co způsobí, že se původně bezpečné zařízení pro banku tváří jako jiné zařízení.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2020 07:51 Odeslat příspěvek
Jj, mně už se taky stalo, že z PC, kde se přihlašuji tak 2x týdně, to najednou chtělo kód z SMSky...

EDIT: Kuwa, jsem to zakřik... Teď to po mně z toho PC chtělo ještě datum narození a potvrzení v mobilní aplikaci :twisted: .


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2020 08:56 Odeslat příspěvek
teď zkouška, jen jméno a heslo


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2020 15:22 Odeslat příspěvek
A fakt se to nedá nějak ovlivnit někde v nastavení? (dřív takhle šlo třeba vypnout/zapnout přihlášení heslem s SMS nebo bez, teď už jsem to ale nikde nenašel). Protože po mně to chce datum prakticky dycky (kromě toho, když se přihlašuji stejný den po druhé, ale pokud se přihlásím zítra, tak už opět s datem). A to používám pořád stejný prohlížeč (asi se někdy aktualizuje, ale snad ne každej den).
Totéž mi dělá mBank i když dám zapamatovat jako důvěryhodné (ale do ní jdu tak jednou za měsíc) - tam na to může mít vliv, že se tam k účtu u mBank občas hlásí z téhož PC ještě někdo další, takže možná nemůže být 1 PC důvěryhodné pro 2 lidi.


Online - Inventář Profil 
23. 7. 2020 15:40 Odeslat příspěvek
Spíš máš připojení s dynamickou IP adresou, kterou poskytovatel často mění, takže bance se to jeví jako pokaždé přihlášení odjinud. To je pak otázka spíše na poskytovatele internetu než na banku, proč ji mění tak často :).


Offline - Nadšenec Profil 
23. 7. 2020 17:08 Odeslat příspěvek
Rad68 píše
A fakt se to nedá nějak ovlivnit někde v nastavení?


Ale jistě že dá: Nastavení - Zabezpečení - Přihlašování, zaškrtnout -> při přihlášení požadováno už. jméno, klepnutí v aplikaci, heslo. Nepřekonatelný problém pro některé zde přítomné. Konec světa. :roll:


Offline - Poslední varování Profil 
23. 7. 2020 23:21 Odeslat příspěvek
Komu prisla nabidka 500,- (10%) za platby kartou?


Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2020 03:35 Odeslat příspěvek
Mne.
Tou kartou jsem nikdy neplatila.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2020 06:24 Odeslat příspěvek
Dceri. Asi s ni taky nikdy neplatila.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 433  Další stránka
Stránka 343 z 433 [ Příspěvků: 6493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies