FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Offline - Diskutér Profil 
25. 7. 2020 16:48 Odeslat příspěvek
Nespletl, je to tak, okamžité platby jen z app, nikoliv z IB.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2020 22:47 Odeslat příspěvek
Demence, viď? ;-)


Offline - Poslední varování Profil 
26. 7. 2020 00:52 Odeslat příspěvek
Okamžité platby jde sice zadat pouze z aplikace, ale odeslat už to nejde. Výsledek je vždy, že "Platba se neprovedla Platbu nebylo možné zaslat okamžitě, zkuste ji poslat standardně.". Když jsem o tom mluvil s klientským centrem tak mi jeden člověk mluvil, že o tom ví a na opravě se pracuje. Po druhé mi jiný člověk zase řekl, že o tom nic neví a doporučil mi zkusit aplikaci odinstalovat a znova ji nainstalovat. To jsem zkusil a nepomohlo to a výsledek odeslání okamžité platby je stále stejný. Je to tak už delší dobu a ani nevím jestli jim to odesílání okamžitých plateb vůbec někdy fungovalo. Spustili něco na co nebyli dostatečně připravení. Dalo se to čekat, že když neumí okamžitě provést převody mezi vlastními a jinými účty v jejích bance tak jim asi nebudou dobře fungovat ani okamžité platby do jiných bank. Příjem okamžitých plateb z jiných bank prozatím funguje bez problémů.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2020 07:44 Odeslat příspěvek
To bude asi rukama. "Delší dobu" - např. 22.7. odesláno okamžitou platbou do ČSOB, žádný problém, nic nepadalo, žádná chyba.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2020 08:38 Odeslat příspěvek
já taky nikdy neměl problém s okamžitou platbou z Equa mobilního bankovnictví. A že jsem jich pěknou řádku poslal...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2020 09:10 Odeslat příspěvek
Také si nevzpomínám na žádný problém s okamžitými platbami EQUA z mobilní aplikace a přitom je používám téměř denně od té doby, co s OP začali.
Jediné, co je pro mě trochu opruz je, že nejprve převedu v aplikaci ze spořáku na běžný účet. A protože hned potřebuji poslat okamžitou platbu do jiné banky, tak se odhlásím a znovu přihlásím, abych měla zaktualizované stavy bú a sú a mohla tak okamžitou platbou odeslat částku z bú jinam.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2020 09:30 Odeslat příspěvek
Po zkušenosti že okamžitou platbu připsala EB až za půl dne jsem s touto bankou také skončil. Nejprve výmluvy že je chyba na druhé straně, pak na straně transakce. EB přeci nemůže veřejně přiznat, že jejich IT oddělení stojí za prd.


Offline - Inventář Profil 
26. 7. 2020 12:31 Odeslat příspěvek
@Ninaa:
V Equa appce není třeba k rychlejší aktualizaci zůstatku a historie po zadání platby (třeba z SÚ na BÚ či naopak) provádět odhlášení a nové přihlášení, stačí vynutit okamžitou aktualizaci údajů potažením prstu shora dolů při zobrazené historii, zobrazí se i symbol aktualizace v podobě kruhové šipky (toto vynucení aktualizace dat ostatně funguje ve většině mobilních aplikací, třeba i Curve, jiné bankovní i nebankovní).


Offline - Poslední varování Profil 
26. 7. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
minarjo:
To sice je možné, ale ne vždy to tak funguje a je pak třeba odhlášení a nové přihlášení pro aktualizací zůstatků. U Equa bank je spíše problém v tom, že ty převody mezi SÚ a BÚ se často neprovedou okamžitě ale z nějakým zpožděním a není nic výjimečného, že jim to občas trvá i několik hodin. Především když se převádí peníze mezi SÚ a BÚ někdy krátce po půlnoci tak se to převede až někdy brzy ráno.


Offline - Inventář Profil 
26. 7. 2020 14:55 Odeslat příspěvek
vlazy píše
minarjo:
U Equa bank je spíše problém v tom, ...


A proč tomu říkáš problém, když tu roky lidem vysvětluješ, jak to žádný problém není, a tituluješ je mHujery a podobně? Ostuda je, že tyhle problémy banka nedokázala za více než 5 let odstranit.


Offline - Poslední varování Profil 
26. 7. 2020 18:39 Odeslat příspěvek
drkarel:
A jak jinak bych měl podle tebe pojmenovat problém? Kde jsem psal, že zrovna toto problém není nebo v souvislosti s Equa bank použil titulování mHujery? Ostuda to sice je, že banka některé problémy neřeší, ale nic s tím nenaděláme.


Offline - Diskutér Profil 
26. 7. 2020 22:20 Odeslat příspěvek
Titul mHujer jsme přeci používali na mFóru hlavně pro bezmyšlenkovité zastánce banky ... :-)


Offline - Nadšenec Profil 
5. 8. 2020 10:23 Odeslat příspěvek
Akce 300 za doporučení do konce srpna: https://www.equabank.cz/download/1698-p ... lienta.pdf

(Pro zdejší osazenstvo asi nenalezne moc uplatnění - "Doporučeným klientem se nemůže stát Stávající klient nebo bývalý klient Equa bank".)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 8. 2020 16:43 Odeslat příspěvek
Chtel jsem se zeptat, pripsal se Vam spravny bonusovy urok u sporiciho uctu HIT? Diky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 8. 2020 16:58 Odeslat příspěvek
Ano, dnes.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465 ... 552  Další stránka
Stránka 462 z 552 [ Příspěvků: 8267 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies