FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2020 12:37 Odeslat příspěvek
@Lol phirae - tohle tam vůbec nemám. (Bavíme se o IB, nikoliv o aplikaci v mobilu.)
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2020 15:21 Odeslat příspěvek
Ano, bavíme se o IB.

Příloha
AB.png
AB.png
[ 58.81 | Zobrazeno 269 krát ]



Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2020 08:56 Odeslat příspěvek
Mně taky ta nabídka přišla. To potěší. Nevíte jestli se za změnu PIN ke kartě u AB něco platí?


Offline - Nadšenec Profil 
25. 7. 2020 16:14 Odeslat příspěvek
V bankomatech AB se neplatilo.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2020 07:37 Odeslat příspěvek
Neplatí se nic, ani v bankomatu AB, ani v jiném.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 7. 2020 20:07 Odeslat příspěvek
Partnerce přišel v minulém týdnu email s nabídkou 10% zpět z plateb za platby kartou (až do výše 500 Kč) - už se tady o tom někdo zmiňoval. Kartu dlouhodobě nepoužívala. V sobotu jsme již provedli první platby a ve smart bance se v odměnách vůbec nic neukazuje. Vím, že airbance trvalo déle než platbu zaevidovala, ale 4 dny mi už přijdou docela dost. Chci se zeptat, kdo využil této akce jestli vidí částku ve smart bance v budoucích odměnách. V emailu nebyla žádná zmínka o nějaké dodatečné aktivaci odměny, prostě info, že až do 20.9.2020 lze využít této nabídky. Je možné, že se nebudou odměny nikterak zobrazovat v SB, takže člověk pozná až 15.8 (to by měl být první vyplatní termín) jestli mu něco připíší anebo ne..


Offline - Nadšenec Profil 
30. 7. 2020 20:24 Odeslat příspěvek
Nepředpokládám, že by se v odměnách něco ukazovalo.

https://www.airbank.cz/file-download/po ... yse-500-kc


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 7. 2020 07:36 Odeslat příspěvek
mám to stejné, využili jsme, po týdnu nikde nic, připom souběžně využitá akce 10% u ČD se do odměn zaregistrovala, ale další nákupy do té akce 10% nikoliv


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2020 13:45 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
4 z tvých důvodů jsou jeden, a to úročení. :-) Air bank - úročení spořícího učtu 0,6 % (do 250 tis, pro nás první 0,8 %). Moneta má 0,5 %. Vybírat peníze z ATM z cizině s kurzem Monety je finanční sebevražda, na to je Revolut nebo mBank Svět nebo Curve. U nás má Air Bak svůj ATM v každém obchodním centru. IB a aplikace jsou dle vkusu každého soudruha.

Ok, to je pravda, že 4 důvody jsou ohledně úročení. Na výběry v cizině mám Revolut, ale jako záloha je Moneta OK.
S bankomaty asi záleží jak kde, ale abych musel pro hotovost přes celé město, to se mi fakt nechce, takže možnost vybrat kdekoliv beru jako velký benefit.
Já mám stále jen 0,6% úrok a ještě nutnost udělat 5 plateb kartou. Oproti tomu mi 0,5% u Monety bez limitu vkladu a nutnosti zaplatit Xkrát debetkou přijde fér.
Jasně, IB a MB je hodně o vkusu.
AirBank má dle mého úplně nejlepší IB. MB se mi pak už tolik nelíbí.


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2020 09:07 Odeslat příspěvek
Zdravím, nevíte někdo, jestli se dá nastavit, aby byl přehled trvalých příkazů automaticky setříděný podle data příští úhrady a ne podle názvu? Prostě abych na prvním místě viděl nejbližší trvalý příkaz.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 8. 2020 09:14 Odeslat příspěvek
V IB: Placení - Trvalé příkazy - šipka u sloupce Příští úhrada


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2020 09:44 Odeslat příspěvek
Ale jak to nastavím trvale, abych nemusel pokaždé klikat na šipku?


Offline - Nadšenec Profil 
7. 8. 2020 09:57 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že to nejde. Dotaz na infolinku.


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2020 10:05 Odeslat příspěvek
Hmm, to je škoda. Když už jde nastavit výchozí stránka, mohlo by jít nastavit i výchozí třídění.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 8. 2020 11:35 Odeslat příspěvek
Hoď jim to do zprávy jako podnět na vylepšení, na rozdíl od jiných bank jsou v tomhle docela flexibilní.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 433  Další stránka
Stránka 344 z 433 [ Příspěvků: 6481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies