FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Stavební spoření a hypotéky

Offline - Návštěvník Profil 
30. 9. 2020 06:46 Odeslat příspěvek
Poplatek za první (necelé) čtvrtletí by měl být u RSTS stanoven poměrně dle počtu dní, pokud to tedy za dva roky nezměnili. Takže dnes je na založení opravdu ten nejvýhodnější den.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 10. 2020 07:45 Odeslat příspěvek
Již se začínají vynořovat podzimní akce. Moje otázka je, zda mohu uzavřít více stavebních spoření u různých spořitelen (a čerpat státní podporu na každou smlouvu)?


Offline - Diskutér Profil 
21. 10. 2020 09:13 Odeslat příspěvek
Ano, ale max. 2000Kč/rok CELKEM


Offline - Návštěvník Profil 
22. 10. 2020 14:44 Odeslat příspěvek
Na osobu, takže lze využít příbuzné, když sami nemaji.


Offline - Poslední varování Profil 
22. 10. 2020 22:38 Odeslat příspěvek
A ve druhem a daldich letech vykrvacis na poplatcich, kdyz budes mit vice uctu StSp, za kazdy se totiz plati 300,- ale 2000 dostanes na vsechny dohromady (na jedno RC).

A co kdyz si pribuzni 4 rok vzpomenou, ze take chteji sporit :-)


Offline - Návštěvník Profil 
22. 10. 2020 23:14 Odeslat příspěvek
Všechno má svá rizika.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2020 12:29 Odeslat příspěvek
Tak jsem to rozjel v Refinansu. Aktuálně 1,79% na 10let fix.

Teď jsem ale narazil na tuto stránku https://www.rb.cz/osobni/ucty/bezne-ucty/chytry-ucet kde píšou při založení Slevu 1 % z úrokové sazby nově sjednané hypotéky. To by byla pecka. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Vztahuje se to i na refinanc? Slečna na infolince mi nebyla schopna odpovědět, tak prý se mi ozvou z hypotečního.


Offline - Diskutér Profil 
23. 10. 2020 15:07 Odeslat příspěvek
Zkušenosti mám - vysvětlí ti, že už tu nejvýhodnější sazbu máš.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2020 18:45 Odeslat příspěvek
libol píše
Zkušenosti mám - vysvětlí ti, že už tu nejvýhodnější sazbu máš.


Teď ti nerozumím. Já mám hypo u KB a aktuálně řeším refinanc. Tak jak by mi mohli vysvětlit, že už nejvýhodnější sazbu mám?


Offline - Diskutér Profil 
23. 10. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
Tu sazbu co ti nabídnou (s účtem, nebo bez) - máš prostě tu nejvýhodnější.

Měl jsem u nich účet - poté - jsem měl u nich hypotéku - poté - jsem přešel na účet s 1% zvýhodněním hypotéky - ptal jsem se na zvýhodnění - "to ne vy už u nás tu nejvýhodnější sazbu máte" - čekal jsem, že možná u refinancu - napálili mi "nejvýhodnější sazbu s 1% zvýhodněním - tak na úrovni bezďáka co si potřebuje vyspravit mostovku"

Jako klidně vyzkoušej - za mne - rajfka při akvizici klienta - nejlepší banka v ČR - potom nastává JEN holení.


Offline - Diskutér Profil 
27. 10. 2020 21:30 Odeslat příspěvek
Třeba 2 roky zpátky jsem měl sazbu u RB 2,69 a bez účtu by to bylo 3,69.takze žádnou slevu nečekej. No po roce jsem odešel na 2,29 jinam tam mě dali slevu 0.2 za účet. Letos jsem dostal slevu 0.8 na úvěr, že mám účet u nich ve skupině, ještě v lednu tu slevu nedávali.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2020 13:01 Odeslat příspěvek
Tam mi volali. A měli jste pravdu. To co je na webu už je s tou 1% slevou. To je teda hodně zavádějící. Leta jsem měl účet u CITY a byl jsem spokojený parchant. Pak to převzala RB a všechno šlo do kytek. Tak jsem z tama utekl.

No nic. Právě jsme podepsali Refinanso. 1,79% na 10let. Zas bude na chvíli klid.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 10. 2020 19:55 Odeslat příspěvek
Vzdycky, to co je na webu je s tou nejvetsi slevou. Ale to nemas u refinansa jinak, bez uctu a obratu v monete tam je taky nejaky procenticko prirazka.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 11. 2020 20:27 Odeslat příspěvek
Momentálně mi přijde nejzajímavější nabídka RSTS o které se tady zatím nikdo nezmínil..
Uzavření do cílovky 200 tisíc Kč je zdarma a navíc RSTS nabízí dva bonusy 2x 1000 Kč.
Hlavně tedy pro ty, co nemají u RB účet.
Teď je otázkou jestli nárok na alespoň jednu odměnu (1 000 Kč) má i klient, který již účet u RB má a bude ho využívat aktivně po dobu 4 měsíců.

Ta krátká formulace je celkem nic neříkající, takže se chci zeptat, zda jste si už někdo nevolali o info, zda platí ta prémie i pro stávající klienty RB ?

"Prémii ve výši 1 000 Kč dostane klient ke každému aktivnímu účtu po 4 měsících aktivního užívání. Prémii dalších 1 000 Kč dostane klient ke své platné smlouvě o stavebním spoření, a to v případě převodu kompletního platebního styku na zřízený běžný účet, a jeho aktivního využívání minimálně po dobu 12 měsíců."


Dalším bonusem je, že se člověk zúčastní slosování o některou z cen..


Offline - Přeborník Profil 
7. 11. 2020 08:28 Odeslat příspěvek
Dovolil bych si nesouhlasit s tím co je dneska nejvyhodnější..Já spatřuji výhodu v tomto https://www.stavebky.cz/stavebni-sporen ... -a-zdarma/

Cílovka na mega, dva je pro většinu zajímavější než usmrkaných 200 tis. s nějakými drobnými za další zbytečný účet.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 100  Další stránka
Stránka 78 z 100 [ Příspěvků: 1499 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies