FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2020 17:13 Odeslat příspěvek
Obdržel již někdo odměnu 1000 Kč za založení Tom plus?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2020 17:29 Odeslat příspěvek
Přítelkyně na to čeká (platby splněny v průběhu září) a zatím nic.


Offline - Nadšenec Profil 
31. 10. 2020 17:30 Odeslat příspěvek
Manželka také čeká, splněno v září.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 10:21 Odeslat příspěvek
Nic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2020 11:02 Odeslat příspěvek
Také stále nic. Jak to budete řešit, budete psát?


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 11:04 Odeslat příspěvek
Normální reklamace, pokud to nedorazí v pondělí.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 14:56 Odeslat příspěvek
Tak už wurst taky vidím, nejspíš tam dělají nějakou průběžnou migraci a nebo pozdější rollout aktualizace


Offline - Návštěvník Profil 
2. 11. 2020 10:31 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Pouze upozorním, že pokud jste to přehlédli jako já, tak od 1.6.2020 Moneta zavedla poplatek za SMS info a to ještě tak blbě, že pokud máte několik účtů, tak SMSky se za celý měsíc ze všech účtů sečtou a odečtou Vám je z jednoho účtu, asi toho nejstaršího co u nich máte.
Jelikož já ten nejstarší vůbec nepoužívám, zjistil jsem to náhodnou kontrolou až teď. Takže jsem to u všech účtů a karet teď přepnul na email, což je ale na prd.
Zeptám se tu tedy ještě, má nějaká banka SMS info stále zdarma?
Díky Jenda


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 11. 2020 10:33 Odeslat příspěvek
Odpověď z Monety na dotaz ohledně vyplacení odměny 1000 Kč, když byly podmínky splněny v září:

Dobrý den, v případě splnění podmínek, které jsou velmi jednoduché, získáte jednorázovou odměnu 1 000 Kč, která Vám bude v případě splnění předem daných podmínek vyplacena nejpozději do 30 dní od ukončení sledovacího období. Ve Vašem případě bylo sledované období nastaveno na měsíc založení účtu, čili září + následující měsíc, což je říjen. V případě splnění podmínky bude potom odměna vyplacena automaticky a to nejpozději do konce měsíce listopadu.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 11. 2020 12:18 Odeslat příspěvek
No, ale to v podmínkách není, tam je něco úplně jiného:


Citace
2.9 Po splnění všech podmínek bude odměna vyplacena na běžný účet Klienta nejpozději do 30 kalendářních dní od posledního kalendářního dne měsíce, ve kterém byly splněny podmínky pro získání odměny za vyhodnocované období.


Přeloženo do češtiny, pokud jsi splnil v září, je termín do konce října.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 11. 2020 13:42 Odeslat příspěvek
Ano, já ty podmínky chápu stejně jako vy a ostatní. tj. do 30 kalendářních dní od posledního kalendářního dne měsíce, ve kterém byly splněny podmínky. Nicméně operátorka mi napsala, že to je 30 dní od posledního dne vyhodnocovacího období, t.j. vyhodnocovací období září - říjen = odměna konec listopadu. Kdyby bylo v podmínkách do 30 dní od KONCE vyhodnocovacího období nebyl by problém. Ale co čekat od MONETY... napíšem do o 30 kalendářních dní od posledního kalendářního dne měsíce, ve kterém byly splněny podmínky, ale myslíme to vlastně jinak...


Offline - Inventář Profil 
2. 11. 2020 13:48 Odeslat příspěvek
Neviděl bych v tom úmysl, ale klasickou neschopnost. Každopádně si myslím, že kdybys trval na znění podmínek, tak by tu odměnu nakonec vyplatili teď.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 11. 2020 13:49 Odeslat příspěvek
Máte někdo praktickou zkušenost s nákupem EUR přes směnárnu v SB a IB? Mám v plánu nakoupit cca. 10.000 EUR, Kurz v IB i SB mám cca. 27,43.
Pokud chci ale nakoupit jen 1000 EUR, kurz v IB je 27,16. Lze nakoupit 10 x 1000 EUR přes směnárnu v IB s takovým kurzem? Nebo je tam nějaký limit (denní, mesíční), tzn. při dalším nákupu 1000 EUR mně to dá zase ten horší kurz?


Offline - Nadšenec Profil 
2. 11. 2020 13:55 Odeslat příspěvek
farang píše
Nicméně operátorka mi napsala, že to je 30 dní od posledního dne vyhodnocovacího období,


Tak si to tam měli napsat... tohle dvojznačně vůbec nejde vyložit, jejich výklad je zcela zjevně vadný. Ne, jako tohle mě s*re úplně z principu - právníků maj na to plnej barák. A pořádat tu akci je taky nikdo nenutil. Kdybych s takovýmhle "výkladem" přišel jako klient třeba při splácení úvěru, tak mě samozřejmě pošlou do háje a naúčtujou kdejakou pokutu a sankci, co ve VP vyhrabou.


Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2020 15:34 Odeslat příspěvek
protektor1 píše
Máte někdo praktickou zkušenost s nákupem EUR přes směnárnu v SB a IB?
...

Ano, v IB je nákup do 1000 EUR velmi výhodný.
Tolik tisíc jsem nikdy nekupoval, ale můžeš nakoupit po 1000 EUR opakovaně. Limit možná existuje, ale bude dost vysoký, 10000 EUR zas není tak hodně.
Jaké máš alternativy pro nákup? Zkoušel bych prostě nakupovat, dokud to nabízí dobrý kurz. :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 521  Další stránka
Stránka 281 z 521 [ Příspěvků: 7812 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies