FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Nadšenec Profil 
28. 11. 2020 14:12 Odeslat příspěvek
Můžeme se na to dívat z mnoha úhlů a vždycky dojdeme k tomu, že žádná taková služba není úplně ideální a taky každému bude vyhovovat jinak. Dokud je konkurence a nejste nuceni to používat, tak nechápu, kde je problém. Já jenom říkám, že mi ta služba nějaké užitky přináší a to i v nějakém konkrétním případu. Vám ne? Ok, není to pro vás a není nic jednoduššího než jí prostě nevyužívat.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 13:53 Odeslat příspěvek
OS: Vanocni darek od nas je tady! Nakupujte v prosinci v Lidlu, zaplatte tam vzdy kartou s logem CSOB Premium a dalsi mesic Vam na ucet vratime 10 % ze vsech takovych nakupu (max. 1 000 Kc). Vice informaci a pravidla na www.csobpremium.cz/lidl. Vase CSOB Premium

:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2020 14:02 Odeslat příspěvek
Me teda neoslovili, prozatim.
Fajn by byla i sleva 5Kc na PHM, tak jako... loni, predloni?


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
OS: Vanocni darek od nas je tady! Nakupujte v prosinci v Lidlu, zaplatte tam vzdy kartou s logem CSOB Premium a dalsi mesic Vam na ucet vratime 10 % ze vsech takovych nakupu (max. 1 000 Kc). Vice informaci a pravidla na http://www.csobpremium.cz/lidl. Vase CSOB Premium
ano, bohužel jen pro oslovené!


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 15:36 Odeslat příspěvek
také nejsem oslovený


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 17:15 Odeslat příspěvek
Mě zatím také neoslovili. A jestli mě neosloví, tak se mi to vůbec líbit nebude.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2020 17:38 Odeslat příspěvek
trochu s podivem, ze zrovna premiovy zakaznik CSOB, je cilovka pro Lidl


Offline - Návštěvník Profil 
30. 11. 2020 17:44 Odeslat příspěvek
Není to jenom pro ČSOB premium:
- http://www.csob.cz/lidl
- http://www.postovnisporitelna.cz/lidl
- http://www.csobpremium.cz/lidl


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 17:49 Odeslat příspěvek
Je na tom názorně vidět, co víme dávno, že ČSOB Premium ve skutečnosti žádné prémiové bankovnictví není. Poštovní spořitelna v hezkém obalu.


Offline - Inventář Profil 
30. 11. 2020 17:55 Odeslat příspěvek
No tak to se můžu těšit. :) Přišlo mailem, do IB, SMS?


Online - Nadšenec Profil 
30. 11. 2020 18:01 Odeslat příspěvek
Došla mi SMS,ale bodlo by i těch 5,-Kč sleva na benzín jako loni.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2020 18:31 Odeslat příspěvek
wurk píše
trochu s podivem, ze zrovna premiovy zakaznik CSOB, je cilovka pro Lidl
Jako, že kdo má prachy, tak nenakupuje v Lidlu ale v Tescu, Albertu nebo snad dokonce v Penny? Nebo, že potraviny nenakupuje? Podle mne je pro Lidl cílovka prakticky každý.


Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 19:37 Odeslat příspěvek
wurk píše
trochu s podivem, ze zrovna premiovy zakaznik CSOB, je cilovka pro Lidl
vlastně bych tvrdil opak


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2020 23:55 Odeslat příspěvek
Ideální způsob, jak naštvat část klientů. Konkrétně já u nich mám účet Premium přes 15 let, chodí tam dost peněz, mám u nich hypotéku a pojištění, ale zatím žádná nabídka na slevu nepřišla :( Nejde o těch pár korun, ale o princip. Naznačuje mi banka, že jsem pro ni klient druhé kategorie?


Offline - Přeborník Profil 
1. 12. 2020 01:22 Odeslat příspěvek
Ne, jsi klient, kterého není potřeba přesvědčovat, aby (karty?) ČSOB používal víc, tak tě nepřesvědčují.

Takhle vypadá moderní personalizované bankovnictví: každému nejnižší možnou slevu, která vede k žádanému efektu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 355  Další stránka
Stránka 290 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies