FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Návštěvník Profil 
6. 1. 2021 14:01 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Dnes nefunguje spojeni mezi Monetou a Paypalem.
Pri pokusu o zaplaceni kartou z Monety pripojenou k Paypal uctu to hlasi chybu.
Volal jsem do banky a tam ani nevidi pokus o zaplaceni z teto karty.
Proveruji to. Vypada to na nejaky vypadek Paypalu.
Jenda
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
7. 1. 2021 14:55 Odeslat příspěvek
Tak už to opravili, dnes se podařilo přes Paypal zaplatit.

Jenda


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
Zdravím, já mám z platbou Moneta - Paypal problém od včera, a stále mě to nefunguje.
Volal jsem na podporu do Monety a prý mám všechno nastavené dobře, nic méně stále nemohu platit ani na Ebay ani nemohu poslat peníze pomocí PayPal.
Mohu poprosit o radu, případně o ověření, že platby skutečně fungují ?
Na PayPal se stále točím v kruhu, platba současnou kartou neproběhne, když zadám kartu znova, vše se opakuje.
Při první platbě jsem měl zakázané MOTO platby (či jak se to jmenuje), tak jsem je povolil a od té doby jsem už nic nezaplatil.
Platby na Ebay používám často, teď to přestalo fungovat a neznám důvod.
Děkuji Jarda

p.s. ještě doplním, že normální platby z net banky na české účty fungují.


Offline - Návštěvník Profil 
8. 1. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Já z kartou připojenou k Paypal účtu platil asi dva roky opakovaně každý měsíc a najednou to nešlo.
Volal jsem do banky a neviděli ani pokus o zaplacení, nejdříve mě ale povolili MOTO platby, které ale byly celé dva roky vypnuté a fungovalo to. Říkali, že zavolají, nikdo se neozval a tak jsem parkrát za den vyzkoušel, jestli už to nejde. A včera po obědě se podařilo. MOTO jsem zase vypnul, protože si myslím, že to tím nebylo. Když bude potřeba, tak si to povolím sám.
Pokud prohledáte internet, tak zjistíte, že Paypal má od začátku roku problémy jak s přihlášením, tak při posílání peněz.

Jenda


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2021 09:45 Odeslat příspěvek
No snažil jsem se najít nějaké info, ale nic jsem nenašel, tady ta zpráva od vás byla první co jsem našel, má PayPal nějakou podporu v češtině ? Nějakou tel. linku ?

Dnes ráno se mě podařilo zaplatit na Ebay 7 liber, ale ještě potřebuji poslat 160 EUR PayPalem a stále to nejde.


Offline - Návštěvník Profil 
8. 1. 2021 13:46 Odeslat příspěvek
Tady nějaké info a lidi co jsi stěžují:
https://downdetector.com/status/paypal/
https://istheservicedown.co.uk/status/paypal

Jenda


Offline - Diskutér Profil 
8. 1. 2021 14:38 Odeslat příspěvek
Já platil včera paypal KK RB a vše proběhlo v cajku


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2021 16:10 Odeslat příspěvek
Konečně mě ta platba prošla, dva dny trápení a hledání chyb.


Offline - Diskutér Profil 
8. 1. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
V pondělí jsem si aktivoval přístup od IB potom co mi přes SMS přišlo dočasné heslo. Heslo jsem si změnil a začal IB používat.
Dnes ve schránce dopis s heslem pro aktivaci, heslo bylo to co jsem si já tam zadal. :shock:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 1. 2021 19:41 Odeslat příspěvek
Ano, ajťáci v Monetě to trochu nezvládli. Mělo by se jednat o klienty bývalé Wüstenrot se spořícím účtem. Kdo si změnil jednorázové heslo, které přišlo 4. ledna SMS, tak mu pak poslali dopisem už jeho nově nastavené xD


Offline - Diskutér Profil 
8. 1. 2021 21:10 Odeslat příspěvek
jakože jej mají uložený v db v čitelné formě, resp. dokážou to heslo složit? to je fajn vědět...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2021 23:54 Odeslat příspěvek
u mě stejnej případ; migrace z Wuestenrotu, přišlo heslo SMSkou, nastavil jsem svoje, dnes moje nastavený přišlo obyč dopisem do schránky; WTF?


Offline - Návštěvník Profil 
9. 1. 2021 06:36 Odeslat příspěvek
Takže, v lepším případě umějí heslo zpětně získat z hashe. Tomu moc nevěřím. Spíš ho měli uložené v nějaké lehce zašifrované podobě, v nejhorším případě uložené jen tak. To je ale samozřejmě špatně...
Co mě dále zaráží, že před týdnem poslali obyčejný dopis s uživatelským jménem, nyní úplně stejným kanálem dojde druhá obyčejná obálka s heslem. Co to jako má být?
Zbývá jen odchytit SMSky a mám přístup k účtu. Fajn! To nemá s bezpečností nic společného.


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 1. 2021 07:15 Odeslat příspěvek
Ale je to uživatelsky přívětivé.


Offline - Poslední varování Profil 
9. 1. 2021 07:33 Odeslat příspěvek
“Spíš ho měli uložené v nějaké lehce zašifrované podobě”

Lehce nebo tezce... Pobavils. Jakoze z te tezce zasifrovane podoby uz by ho horko tezko rozsifrovavali, jo? :D

Z hashe nelze heslo ziskat. Ale asi mas moznost se banky dotazat, jakym zpusobem uchovava tva hesla, zda jen hash anebo cele heslo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 521  Další stránka
Stránka 298 z 521 [ Příspěvků: 7812 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies