FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 1. 2021 21:49 Odeslat příspěvek
To teda koukam, ze v USA nabizi AP/GP. Je smutne, ze upadaji a upadaji a ja uz taky DC pouzivam jen na platbu vyuctovani Twisto/Mall Pay. Ale uz ani ty odmeny v Club Rewards nejsou zadny zazrak. Bud uplne sunty, nebo naopak predrazene veci, co bych si nikdy neporidil.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
8. 1. 2021 22:10 Odeslat příspěvek
To je pravda, od minulého roku se v těch Club Rewards věcech podstatně zhoršili.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 1. 2021 17:42 Odeslat příspěvek
BTW, až pojede DC podle polských notiček, tak to bude asi poslední rána do vazu. Nejspíš to taky převedu do režimu "Pure zdarma". -- A tak ne, slovenská pobočka přebírá tu polskou, nějak jsem měl zafixované, že to je naopak. Ostatně český DC mě neinformoval vůbec o ničem, takže vlastně ani nemám jak to vědět.

No teda, a je to opravdu Pure? Není to poor, podle kvality služeb?


Offline - Diskutér Profil 
9. 1. 2021 23:23 Odeslat příspěvek
Je to Poor... :-)


Offline - Návštěvník Profil 
21. 1. 2021 22:22 Odeslat příspěvek
Týden ti idioti ignorují fakt, že mi nejde nastavit ePIN.
Výsledek? Na internetu už nezaplatím.
A za tohle chtějí peníze?

Převádím na Pure bez plusu, ale jestli to nezvládnou opravit během pár dní, tak je asi zruším úplně. To jsou služby na *****, fakt :(


Offline - Návštěvník Profil 
22. 1. 2021 20:13 Odeslat příspěvek
Mal som podobný problém a na infolinke netušili ako pomôcť...

POMOHLO NASLEDOVNÉ:
    - v profile (osob.údajoch) si zmeniť resp. aktualizovať tel.číslo/email (vlastne som si ich len prepísal za tie ktoré tam boli pôvodne a ulozil...
    - ísť znovu do nastavenia ePIN a vyplniť tam to číslo na overenie ktoré som "aktualizoval" v profile + nový ePIN

...následne došla potvrdzovacia sms a všetko sa zaktivovalo už normalne. Nieje to prvý krát keď v ich systéme chýbali moje osob.údaje, ktoré som ale v eAccount mal vyplnené... ;-] :tleskani

-- 22. 1. 2021 20:16 --

Taktiež ak by mal niekto problém s nefunkčnosťou automatických platieb od 01.01.2021 :!:

= niektoré aplikácie/online účty v ktorých mám nahratú DC kartu pre automatické platby prestali fungovať a bolo treba kartu vymazať+znova nahrať v systéme/apke. Následne všetko funguje OK (pri znovunahraní karty ale žiadny ePin nebolo treba ak si dobre pamätám)


Offline - Návštěvník Profil 
23. 1. 2021 23:26 Odeslat příspěvek
Právě jsem ten jejich debilní systém proklikával a telefonní číslo jsem tam nikde nenašel... takže ho ani nemůžu znovu zadat... v pátek jsem tam volal, a slečna na telefonu mi řekla, že to nahlásí ajťákům - nevím, doteď to asi házela do záchodu... a že prý se mi někdo ozve, neozval se samozřejmě nikdo.

To je banda...


Offline - Návštěvník Profil 
24. 1. 2021 00:04 Odeslat příspěvek
To tel. číslo mohla aj ona overiť-aktualizovať ale tak nič nové...

V eAccount klikneš v hornej lište na "moj ucet" a nasledovne v pravo dole na "nastavenia".... tie osobné údaje sú vlastne v sekcii "clubrewards" :) čo nedáva logiku, ..ale mne to problém vyriešilo.


Offline - Návštěvník Profil 
24. 1. 2021 20:09 Odeslat příspěvek
Bohužel, po přihlášení jsem v eAccountu, tam to není. A po přepnutí do Rewards to už po mě chce zvolit ePIN a nikam jinam se nedostanu.

To je prostě tak zvrtaný systém, že to ani nejde slušně popsat.


Offline - Návštěvník Profil 
12. 2. 2021 10:43 Odeslat příspěvek
Po roce jsem oprášil "novou bezkontaktní" Dinersku co jsem dostal před rokem. Jak jsem zjistil, aktualizace platebních terminálů již asi leckde proběhly a bezkontaktně bez problému platím v Lidlu, Kauflandu i jinde.
Kurzy pro platby v cizí měně se také zlepšily a dnes patří k lepšímu průměru na českém trhu.

Jaké máte praktické zkušenosti vy?


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2021 11:05 Odeslat příspěvek
Jaké mají kurzy?


Offline - Návštěvník Profil 
12. 2. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
Např. zde: https://www.mesec.cz/clanky/kurzy-plate ... ret-ubyva/

Nebo oficiální kurzy jsou zde: https://www.dinersclub.cz/kurzy


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2021 12:12 Odeslat příspěvek
1,7-2,7 % ke kurzu asociace není zajímavé, když HB má 0% a mBank 0.4%. Ale kdyby opravdu začalo fungovat bezkontaktní placeni, to by bylo dobře. Hned vyzkouším.


Offline - Návštěvník Profil 
12. 2. 2021 13:04 Odeslat příspěvek
Však nikdo tady neříkal, že má nejlepší kurz. Psal jsem, že se spravil na lepší český průměr, když většina českých bank má kolem 3%.


Online - Inventář Profil 
12. 2. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
Většina tuzemských bank má spread kurzovního lístku pro devizy 5 %, takže pokud transakce kartou v cizí měně účtují podle kurzovního lístku je marže k středovému kurzu cca. těch 2,5 % a Diners Club není na tom o nic lépe:
Citace
Vámi požadovaný kurz ze dne 12.02.2021 je 1 EUR = 26.335472 CZK

To není dobré ani jako vtip (tím se nevylučuje, že existují extrémy typu Moneta, kde je u karetních transakcí marže i přes 4 %)...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 103  Další stránka
Stránka 91 z 103 [ Příspěvků: 1543 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies