FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

FIO

-
19. 1. 2021 11:54 Odeslat příspěvek
Ahoj, má někdo prosím zkušenosti se zrušením FIO kreditky? Stačí zpráva v IB nebo je nutná návštěva pobočky? Děkuji za info.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 1. 2021 10:34 Odeslat příspěvek
Koncem 2018 jsem zrusil pres IB.
tlacitko +novy produkt, kreditni karta, zadost o zruseni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 1. 2021 00:10 Odeslat příspěvek
Fungují okamžité platby? Někdy v průběhu dneška mi nejdou vybrat, v seznamu mám jen standardní a prioritní. Standardní jako okamžitá neodešla.


Offline - Administrátor Profil 
22. 1. 2021 05:45 Odeslat příspěvek
Mně vybrat jdou (samozřejmě do bank, které je podporují), do které banky ti to nejde?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2021 06:03 Odeslat příspěvek
Podařilo se někomu získat z prosincové akce "Plaťte mobilním telefonem pomocí Google Pay a vyhrajte 500 Kč, nebo telefon Samsung" některou z cen? Výherci měli být kontaktováni do 21. 1. 2021. Přestože jsem platby vyzkoušel hned na začátku akce, tak odměna nadorazila (ostatní tedy byli rychlejší, nebo ještě něco dorazí - čas mají do 7. 2.2021), ale nikde jsem nezaznamenal ani žádné výherce telefonu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 1. 2021 06:52 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Mně vybrat jdou (samozřejmě do bank, které je podporují), do které banky ti to nejde?

Už to jde. Včera měli teda výpadek ve večerních hodinách.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 1. 2021 19:24 Odeslat příspěvek
Jake je heslo do Ebrokera Fio? Zrizoval jsem dnes investicni smlouvu elektronicky pres IB na PC a chtelo to po me pri vyplnovani smlouvy jen heslo pro telefonicke overeni a autoriz.kod pro zmenu hesla, ktery jsem psal rucne. Po autorizaci a podepsani smlouvy, ktera se mi objevila v IB jsem se chtel prihlasit do Ebrokera nejdriv na PC a pak pres apku v mobilu. Prihlasit se mi nejde, pise mi chybne heslo nebo jmeno u obou aplikaci jak v pc, tak tel. Heslo na prihlaseni do IB i SB mam jine(tam se dostanu), bohuzel do Ebrokera nebere ani jedno. V podm.pisou, ze po 3.spatnem pokusu dojde k blokaci a pak nutno osob.na pobočku. :(

Vi nekdo jake heslo tam patri, je stejne jako do IB/SB nebo je to heslo pro tel.komunikaci, ktere jsem rucne psal pri zalozeni?:/


Offline - Nadšenec Profil 
23. 1. 2021 19:41 Odeslat příspěvek
Před lety jsem zřizoval investiční účet na pobočce. Uživatelské jméno jsem si zvolil a dostal jsem heslo pro první přihlášení, které bylo potřeba změnit. Obojí je napsané ve smlouvě.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 1. 2021 20:43 Odeslat příspěvek
@mlsal diky. Uz se mi mezitim povedlo najit ve smlouve, takze vyreseno. :)


Offline - Diskutér Profil 
25. 1. 2021 22:11 Odeslat příspěvek
Poradil by někdo co mám zadat za typ příkazu když chci z eurovyho účtu ve Fio poslat eura někam na eurovy účet v ČR?
Mám eurovy účty v RB, pak v ucb, erste, csob, equabank. Pak ještě czk účet u Monety kde je nějaká směnárna co jsem pochytil zde v diskuzi s dobrým kurzem.
Pak to buďto výběru na pobočce v eurech nebo směnit na czk jestli to jde v Monete třeba. Pac jinde předpokládám jsou divný kurzy a z toho Fia je na výběr co mě napadá jen tuzemská platba ale v czk, pak europlatba, zahraniční platba.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 1. 2021 00:31 Odeslat příspěvek
@audiobullys:
Pro zaslání eur z FIO do jiné české banky se použije jako typ platby Europlatba (číslo účtu příjemce má být ve formátu IBAN).

Pokud chceš vyměnit eura za české koruny ve větším množství, vyplatí se využít internetovou směnárnu - devizovku, mají lepší kurzy než banky. Dobré jsou např. CurrencyFair, RoklenFX, TransferWise.

Při výběru eur v hotovosti na pobočce bank je dobré dát pozor na výši poplatků.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 1. 2021 02:09 Odeslat příspěvek
Pokud chceš měnit na CZK v MMB, tak si tam nejdřív založ Euroúčet. Zakládá se online přes směnárnu.


Offline - Diskutér Profil 
26. 1. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
Eur účet jsem si v monete založil ale když zadám iban do europlatby tak po kliknutí na odeslat to píše takouvodle hlasku
Zadaný účet příjemce neodpovídá aktuálně nastavenému povolenému externími cílovém účtu
A v nastavení to nevidím.
Napadá mě poslat to přes jinou banku jestli to není tím že eur účet je založen v noci, anebo má Fio externí účty jak Ing bank že se musej nastavit 3 Transakční účty na které lze jen odesílat? Akorát teda nevím kde to nastavit.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 1. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
@audiobullys:
FIO má omezení plateb na jeden externí cílový účet v případě FIO spořících účtů. Nastavený cílový účet je uveden v menu "Informace o účtu" a tam ho lze i změnit.


Offline - Diskutér Profil 
26. 1. 2021 12:51 Odeslat příspěvek
Tak to byl spořící eurovy účet založené tak před 10 lety, tak jsem založil online novej bezenej eurovej, převedl eura že spořící ho na něj a už to jde odesílat.
A spořící jsem zrušil v kurzu 25.497 nákup maj 26.913.aspoň spořící je z krku a kdyby někdo mi zas poslal eura že svk tak už vím kam s nima.
Díky moc za pomoc.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745 ... 838  Další stránka
Stránka 742 z 838 [ Příspěvků: 12558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies